Придбання зупиночних павільйонів, зі встановленням (на зупинках громадського транспорту на території Саксаганського району)

Придбання зупиночних павільйонів, зі встановленням (на зупинках громадського транспорту на території Саксаганського району)

Результат проведення закупівлі: закупівлю відмінено
Коментар:

Документи надавати до 10,00 год.- 21.02.2020. Цінову пропозицію надавати за одиницю товару. Закупівлю відмінено, в зв'язку з відсутністю подання пропозицій.

Детальный опис:

Орієнтовний розмір каркасу зупиночного павільйону 4000х1700х2670 мм,із використанням безпечного загартованого скла та з урахуванням матованого скла для криши конструкції. До складу зупиночного павільйону повинен входить інформаційний топпер із назвою зупинки. Орієнтовний розмір панелі з назвою зупинки 3000х300 мм. У середині каркаса, повинні бути дерев’яні лавки, довжиною не менше 1200 мм, захисні стовпчики. Гарантійний строк експлуатації товару становить 12 місяців з моменту поставки товару Замовнику. До ціни товару входять витрати на його виготовлення з матеріалів Постачальника, доставку товару (до місця встановлення) транспортом Постачальника, монтаж та встановлення зупиночних павільйонів та захисних стовпчиків. Товар,повинен відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів щодо встановлених рівнів шкідливого фізичного та біологічного впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людини. Поставка товару повинна здійснююватися відповідно до вимог чинного законодавства України в галузі охорони навколишнього природного середовища, правил протипожежної безпеки та інших нормативно-правових документів. Учасник визначає ціни з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути ним сплачені. До розрахунку ціни входять усі види робіт та послуг, у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам. Не врахована Учасником вартість окремих робіт, послуг та матеріалів не сплачується Замовником окремо, а витрати - вважаються врахованими у загальній ціні його цінової пропозиції.


Замовник торгів – розпорядник коштів

Назва: Управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому Саксаганської районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 42155106
Поштовий індекс:
50071
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса:
вулиця Володимира Великого буд. 32
Керівник: Толкачов Андрій Анатолійович
Телефон: 409-59-91 Телефон №2: 94-82-20
Відповідальна особа: Молчанова І.Б.
Посада: спеціаліст

Предмет закупівлі

Вид закупівлі: товар
Кількість: 2
Одиниця виміру: од.
Очікувана вартість (вказувати у гривнях): 198 000 грн.
Умови поставки: згідно договору.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 21 лютого 2020 р.
E-mail (для отримання інформації від учасників):

tender_ubgkg@srvk.gov.ua


Документація

Умови подання документів:
  • електронною поштою
  • особисто
Перелік документів:
  • Виписка (копія) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців
  • Довідка,у довільній формі,яка містить відомості про учасника
  • Комерційна пропозиція
Термін подання документів до: 21 лютого 2020 р.