Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю розпочато

Назва: Відділ освіти виконкому Довгинцівської районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 04544501
Поштовий індекс:
50086
Адміністративний район: Довгинцівський
Адреса:
вулиця Дніпровське шосе буд. 16
Керівник: Лопатнюк Олександр Миколайович
Телефон: 405-14-54  
Email: dolgincevskij_rvo@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Крохмаль, манна крупа для закладів освіти Довгинцівського району

Вид закупівлі: товар Кількість: 1 900
Умови поставки:
Згідно з умовами договору, постачання здійснюється згідно з дислокацією закладів та замовленням відповідно до графіка завозу (додаток №1 до оголошення)
Кінцевий термін подання пропозиції до: 4 січня 2021 р.
Детальний опис:

Крохмаль - 300 кг, манна крупа - 1600 кг. Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України, а також відповідати вимогам діючим в Україні ДСТУ. Манна крупа - фасування в пакети по 1 кг. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства – виробника , вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання. Залишки термінів зберігання на момент поставки продуктів повинні бути не менше 80% загального терміну зберігання. Не допускається наявність пошкодженої шкідниками, ураженої хворобами продукції. Вартість Товару має включати всі додаткові витрати (податки, завантаження, доставку до навчальних закладів та розвантаження). Товар при поставці має супроводжуватися документальним підтвердженням відповідності товару, а саме - копії сертифікатів якості та відповідності та/або посвідчення про якість. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 04.01.2021 року до 14:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Пекарська шафа ШПЕ-2 Н або аналог для Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108 Криворізької міської ради за адресою: вул. Соборності, 115, м. Кривий Ріг

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 11 січня 2021 р.
Детальний опис:

Пекарська шафа, на дві секції з нержавіючої сталі Характеристики ШПЕ-2 Н: Тип шафи: пекарний К-сть секцій: 2 секції Потужність, кВт/добу: 10,4 Функція парозволоження: немає Габаритні розміри, д/ш/в: 1290/900/1310 Розмір духовки, мм: 1000/800/180 Характеристики ШПЕ-2 Н: час розігріву до робочої температури - 50 хв; температура регулюється від 50 до 300 градусів; розміри камери 1000/800/180 мм; місткість хлібних форм № 7 - 24 штуки; регулятор температури HU-30-M (EGO - опція); тени ТЕН-203А13 / 0,65 S220. Вага, кг: 310 Гарантійний термін не менше 12 місяців. Товар запропонований Учасником, повинен бути новим , якісним, та таким що не використовувався (в. т. ч. на виставках) у цілісній, непошкодженій упаковці. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 11.01.2021року до 09:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

послуги з технічного обслуговування обладнання індивідуального теплового пункту в закладах освіти Довгинцівського району

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами догвору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 20 січня 2021 р.
Детальний опис:

послуги з технічного обслуговування обладнання індивідуального теплового пункту в закладах освіти Довгинцівського району встановленого по наступним об'єктам:по наступним об’єктам : - КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III ступенів № 94, розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул..Промислова, буд.1а; - КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III ступенів № 65, розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, буд.63; - КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III ступенів № 108, розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соборності, буд.115 ; - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 88 комбінованого типу, розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, бульвар Європейський, буд.23; - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 183, комбінованого типу, розташованого за адресою :Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соборності буд.85а; - КРИВОРІЗЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 9, розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, буд.74; - КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 88, розташованого за адресою : Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул.Колійна, буд.26 ; - КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів №89 Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Мальовнича, буд.1 А, м.Кривий Ріг Дніпропетровської області, 50054. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 20.01.2021 року до 10:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Послуги з заправки тонером та відновлення картриджів

Вид закупівлі: послуги Кількість: 357
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 20 січня 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з заправки тонером та відновлення картриджів з виїздом до закладів згідно з заявками (41 заклад освіти та централізована бухгалтерія відділу освіти Довгинцівського району). Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 20.01.2021 року до 10:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.