Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю розпочато

Назва: Відділ освіти виконкому Довгинцівської районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 04544501
Поштовий індекс:
50086
Адміністративний район: Довгинцівський
Адреса:
вулиця Дніпровське шосе буд. 16
Керівник: Лопатнюк Олександр Миколайович
Телефон: 405-14-54  
Email: dolgincevskij_rvo@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Послуги з встановлення лічильників електричної енергії для закладів освіти Довгинцівського району

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 9 березня 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з встановлення лічильників електричної енергії для закладів освіти Довгинцівського району. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 09.03.2021 року до 15:00 години в каб. 311. У разі відсутності будь якого документа Учасник надає лист-пояснення. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Послуги з підготовки технічної документації до виготовлення документів страхового фонду, виготовлення документів страхового фонду для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№77 комбінованого типу» Криворізької міської ради за адресою: вул. Незалежності України, 20, м. Кривий Ріг

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 9 березня 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з підготовки технічної документації до виготовлення документів страхового фонду, виготовлення документів страхового фонду для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№77 комбінованого типу» Криворізької міської ради за адресою: вул. Незалежності України, 20, м. Кривий Ріг. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 09.03.2021 року до 12:00 години в каб. 311. У разі відсутності будь якого документа Учасник надає лист-пояснення. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

курси з підвищення кваліфікації для тренерів ДЮСШ з видачою свідоцтва державного зразка

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 25 лютого 2021 р.
Детальний опис:

курси з підвищення кваліфікації для тренерів ДЮСШ з видачою свідоцтва державного зразка. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 25.02.2021 року до 15:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Послуги з нанесення вогнезахисного покриття на дерев’яні конструкції для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №183» Криворізької міської ради за адресою: вул. Соборності , 85А, м. Кривий Ріг

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 26 лютого 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з нанесення вогнезахисного покриття на дерев’яні конструкції для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №183» Криворізької міської ради за адресою: вул. Соборності , 85А, м. Кривий Ріг. Обов'язковим є надання копії документів, що підтверджують якість препаратів, що будуть використовуватись, при наданні послуг (копії сертифікатів, висновків СЕС тощо). Цінову пропозицію надавати у формі кошторису. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 26.02.2021 року до 12:00 години в каб. 311. У разі відсутності будь якого документа Учасник надає лист-пояснення. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.