Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю відмінено

Назва: Інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради
Код ЄДРПОУ: 41428208
Поштовий індекс:
50101
Адміністративний район: Металургійний
Адреса:
площа Молодіжна (Мт) буд. 1
Керівник: Ставецька Юлія Василівна
Телефон: 92-00-40  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Дата модифікації

Переміщення елементів благоустрою, розміщених з порушенням вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», державних стандартів, норм і правил

Вид закупівлі: послуги Кількість: 10
Детальний опис:

Найменування елементів благоустрою що підлягають переміщенню: блок бетонний - загальна кількість 10 од. Послуги включають в себе: • попередній огляд елементів, що підлягають переміщенню; • обрання оптимальної технології для надання послуг; транспортування до майданчика тимчасового зберігання; • транспортування до майданчика тимчасового зберігання ; • розвантаження цілих елементів або їх окремих конструктивних елементів на майданчиках тимчасового зберігання, зберігання переміщених елементів. Пропозиція повинна враховувати вартість використання обладнання, паливо-мастильних матеріалів, транспортних витрат, витрат повязаних з переміщенням та витратних матеріалів згідно з чинним законодавством. Пропозиція повинна враховувати охоплення всієї території міста Кривого Рогу. Технічне обслуговування, ремонт техніки забезпечується Учасником, вартість ресурсів враховується в пропозиції конкурсних торгів. Учасник повинен мати не менше однієї стаціонарної матеріально-технічної бази (власної, орендованої або партнерів) з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту спецтехніки в м. Кривий Ріг. Виконавець послуг повинен під час робіт: • дотримуватись правил благоустрою міста Кривого Рогу. • керуватись правилами охорони праці під час переміщення об’єктів; • забезпечити працівників необхідними засобами захисту та використовувати їх за призначенням; • застосовувати технічно справні машини, механізми і пристрої,; • уживати заходи щодо усунення або зменшення впливу шкідливих та/або небезпечних факторів; • ураховувати метеорологічні умови, а також стан здоров'я працівників, які виконують роботи на висоті; У разі необхідності термінового виконання послуг Замовник може у телефонному режимі (з послідуючим письмовим підтвердженням) надавати Виконавцю відповідне доручення.

Придбання камер відеоспостереження

Вид закупівлі: товар Кількість: 2
Детальний опис:

Камера відеоспостереження повинна мати наступні функції та властивості: - Захист від вологості, води, снігу, бруду і пилу за стандартом не менше IP66. - Наявність екрану для проссмотру фото та відео. - Наявність аккамуляторної батареї/батарей з зарядним пристроєм. - Наявність карти пам'яті не менше 32 гігабайт. - Кут огляду не менше 100 градусів. - Наявність кріплень для монтажу на різні поверхності. - Наявність різблення для штативу. - Наявність можливості управляти всіма параметрами фото і відео через додаток, яке доступне для телефонів на базі Андроїд, і iOS. - Вбудований модем 4G. - Функція запису і передачі зображення і / або відеоролики на мобільний пристрій через мережу WCDMA (3G) / GSM (2G). - Спалах (інфрачервоний) - Дальность освітлення ІК спалаху не менше 20 метрів - Зйомка фото та відео кольорова, вночі - чорно-біла. - Діяльність реагування датчика руху - не менше 15 метрів - Наявність таймер - для включення зйомки в певний час та за розкладом. - Можливість встановлювати штамп дати і часу зйомки. - Сповіщення по SMS, FTP, і ел.пошта - Робота від зовнішніх джерел живлення: 6V AC, або сонячних батарей (на ЮСБ дроті) - Підтримка різних частот в більшості країн світу в мережах LTE (4g) / GSM / WCDMA.