Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю розпочато

Назва: Відділ освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради
Код ЄДРПОУ: 04544501
Поштовий індекс:
50086
Адміністративний район: Довгинцівський
Адреса:
вулиця Дніпровське шосе буд. 16
Керівник: Завалій Юрій Станіславович
Телефон: (056) 470-11-07  
Email: dolgincevskij_rvo@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Послуги з проведення незалежної оцінки вкраденого майна в Криворізькому навчально-виховному комплексі №128 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Симонова,12

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 22 червня 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з проведення незалежної оцінки вкраденого майна в Криворізькому навчально-виховному комплексі №128 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Симонова,12 Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 22.06.2021 року до 10:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Металеві двері для Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №183 Криворізької міської ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 85А

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Умови поставки:
доставка до закладу, згідно умов договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 22 червня 2021 р.
Детальний опис:

металеві двері (розмір 0,9*1,77) утеплені з замком та ручкою, пофарбовані. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 22.06.2021року до 10:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.

Комплекс для прибирання спортивних майданчиків для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №88» Криворізької міської ради за адресою: б-р Європейський,23, м. Кривий Ріг в рамках проекту № 140 "Сучасний спортивний простір "SPORT LIFE BABY"

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору, доставка в заклад, налаштування силами та за кошти Учасника
Кінцевий термін подання пропозиції до: 18 червня 2021 р.
Детальний опис:

Комплекс для прибирання спортивних майданчиків для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №88» Криворізької міської ради за адресою: б-р Європейський,23, м. Кривий Ріг в рамках проекту № 140 "Сучасний спортивний простір "SPORT LIFE BABY". Товар, запропонований Учасником, повинен бути новим, якісним, та таким, що не використовувався (в т. ч. на виставках) у цілісній, непошкодженій упаковці. Разом з ціновою пропозицією Учасник надає зразки паперу. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 03.06.2021 року до 11:00 години в каб. 311.

Послуги з технічного обслуговування та повірки теплоперетворювача та теплових насосів для комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Криворізької міської ради за адресою: пр-т Гагаріна, 74, м. Кривий Ріг

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
згідно з умовами договору
Кінцевий термін подання пропозиції до: 31 травня 2021 р.
Детальний опис:

Послуги з технічного обслуговування та повірки теплоперетворювача та теплових насосів для комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Криворізької міської ради за адресою: пр-т Гагаріна, 74, м. Кривий Ріг . Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 31.05.2021 року до 15:00 години в каб. 311. У зв'язку з оголошенням карантину цінову пропозицію з пакетом документів можливо надати в сканованому вигляді на електронну адресу з подальшим наданням в паперовому вигляді.