Архів Архів 2019 рік

Статуc:договір укладено

Назва: Управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому Саксаганської районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 42155106
Поштовий індекс:
50071
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса:
вулиця Володимира Великого буд. 32
Керівник: Головченко Олександр Геннадійович
Телефон: (056) 405-59-91  

Прямі закупівлі за 2019 рік (архів)Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Придбання альтанок,зі встановленням

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Умови поставки:

Строк поставки товару та його встановлення – 60 днів з дати підписання договору.На етапі поставки, товар повинен мати всі необхідні дозвільні документи, відповідні сертифікати/паспорти (якщо це передбачено законодавством) та інші документи, які підтверджують якість предмету закупівлі (як що це передбачено законодавством). У разі поставки Товару у розібраному вигляді,додатково до основного зобов’язання, постачальник зобов’язується зібрати Товар.
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Рабенюк Андрій Миколайович
Дата договору: 10 червня 2019 р.
Детальний опис:

Альтанка прямокутної форми-має бути обладнана столом та двома лавами для сидіння зі спинкою.Для покриття дерев'яних частин виробу необхідно застосувати сучасний атмосферостійкий двокомпонентний склад фарби,що гарантує надійний захист деревини та бездоганні експлуатаційні характеристики.Матеріали, що будуть використовуватись для виготовлення альтанки мають відповідати вимогам ДСТУ Б Б.2.2-11:2016 «Елементи (частини) об’єктів благоустрою населених пунктів». У вартість товару мають бути включені всі витрати, пов’язані з постачанням та встановленням товару, у тому числі: витрати на транспортування, страхування, навантаження, сплату податків і зборів (обов’язкових платежів, тощо).Якість товару має відповідати технічним вимогам або бути кращою, згідно з Державними стандартами та технічних умов, встановлених для кожного виду товару і підтверджено сертифікатом якості/відповідності/походження та/або паспортом виробника (чи іншими документами, що підтверджують якість товару). Гарантійний термін на товар становить не менше одного року з дати поставки товару.Документи надавати за адресою: вул. В. Великого,32 каб.409-до 17,00 год. 05.06.2019- в пропозиції ціну вказувати за одиницю товару.

"Капітальний ремонт пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на майдані 30-річчя Перемоги та прилеглої території"

Вид закупівлі: роботи Кількість: 1
Умови поставки:

згідно узгодженого календарного графіку
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Лиманський Богдан Федорович
Дата договору: 23 квітня 2019 р.
Детальний опис:

Виконання робіт з капітального ремонту об'єкту благоустрою, згідно дефектного акту. Роботи будуть виконуватись в межах планових призначень. З дефектним актом можна ознайомитися в управлінні благоустрою (к.409). До пропозиції надавати копію аналогічного договору з бюджетними установами міста. Пропозиції у запакованих конвертах розглядатись не будуть. Кінцевий термін подання пропозицій - 18.04.2019 до 17-00 року каб. 409 .

"Капітальний ремонт з облаштування об'єкту благоустрою (модернізація громадського простору у Саксаганському районі,за адресою: м.Кривий Ріг,вул.В.Великого,32"

Вид закупівлі: роботи Кількість: 1
Умови поставки:

згідно узгодженого календарного графіку
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Лиманський Богдан Федорович
Дата договору: 15 квітня 2019 р.
Детальний опис:

Виконання робіт з капітального ремонту об'єкту благоустрою, згідно дефектного акту. Роботи будуть виконуватись в межах планових призначень. З дефектним актом можна ознайомитися в управлінні благоустрою (к.409). До пропозиції надавати копію виконаного аналогічного договору з бюджетними установами міста. Пропозиції у запакованих конвертах розглядатись не будуть. Кінцевий термін подання пропозицій - 12.04.2019 до 17-00 року каб. 409 .

Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту "Капітальний ремонт з облаштування об'єкту благоустрою (модернізація громадського простору у Саксаганському районі,за адресою : м. Кривий Ріг, вул.В.Великого,32)"

Вид закупівлі: роботи Кількість: 1
Умови поставки:

Договір укладено: юридична особа,
Фізична особа-підприємець,
ФОП Бихно М.В.
Код юридичної особи: 2828408888
Детальний опис:

Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об'єкту " Капітальний ремонт з облаштування об'єкту благоустрою (модернізація громадського простору у Саксаганському районі,за адресою : м. Кривий Ріг, вул.В.Великого,32), згідно дефектного акту. Роботи будуть виконуватися в межах планових призначень. Цінову пропозицію надавати у відсотковому виразі від ЗКР та вартості. До пропозиції надати підтвердження досвіду роботи, а саме копію договору за аналогічним видом робіт з бюджетними установами міста, кваліфікаційний сертифікат. Кінцевий термін подання пропозицій 12.04.2019 до 17-00 року- каб. 409.

Послуги з прибирання та утримання територій загального користування,що перебувають у межах Саксаганського району

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:

не менш ніж 1 раз на тиждень,у разі додаткової потреби - відповідно до заявки Замовника.
Договір укладено: юридична особа,
Комунальне підприємство ,
КП "Сансервіс" КМР
Код юридичної особи: 30644336
Детальний опис:

Послуги з прибирання та утримання територій загального користування,що перебувають у межах Саксаганського району, а саме: очищення територій та урн від сміття; підмітання; вивіз сміття тощо. Цінова пропозиція надається Учасником за 1 м.кв.,та повинна включати всі витрати,податки і збори згідно чинного законодавства.Документи надавати за адресою: вул.В. Великого,32, каб.409- до 17,00 год. 05.04.2019 р. Пропозиції в запакованих конветртах розглядатись не будут.