Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Змагання на першість району з шахів «Біла тура»

Назва закладу: Криворізький навчально-виховний комплекс № 81 23 січня 2020 р. 12:00
Адреса: вулиця Симонова буд. 10, район: Довгинцівський

Першість відділення з боротьби греко-римської серед молодших юнаків.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №5" 25 січня 2020 р. 11:00
Адреса: вулиця Сергія Колачевського буд. 170Д Зал боротьби., район: Тернівський

Чемпіонат України з хокею з шайбою серед юнаків 2005 р.н. "Кривбас" - "Кабани" (сел. Ковалівка)

Назва закладу: "Льодова арена" ДЮСШ№1 25 січня 2020 р. 17:00
Адреса: , район: Металургійний

Баскетбол на Кубок Гурова серед дівчат

Назва закладу: 27 січня 2020 р. 12:00
Адреса: вулиця Каткова буд. 4А, район: Інгулецький

Змагання з регболу серед спортивних спортивних відділень комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа №5"

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №5" 31 січня 2020 р. 15:00
Адреса: вулиця Сергія Колачевського буд. 170Д Спортивний зал., район: Тернівський

Відкритий турнір з міні-футболу серед команд бюджетних організацій на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради

Назва закладу: 31 січня 2020 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35 ФОК АТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК", район: Інгулецький

Чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н.

Назва закладу: ДЮСШ №2 1 лютого 2020 р. 10:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Першість ДЮСШ №2 «День Дельфініста» з плавання серед усіх вікових категорій

Назва закладу: ДЮСШ №2 1 лютого 2020 р. 10:00
Адреса: вулиця Каткова буд. 4А, район: Інгулецький

Всеукраїнські змагання з шайбою серед юнаків 2007 р.н

Назва закладу: Льодова арена, ДЮСШ 1 1 лютого 2020 р. 17:00
Адреса: вулиця Святогеоргіївська буд. 21Б, район: Металургійний

Чемпіонат міста з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2004-2005 року народження

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» 1 лютого 2020 р. 10:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Районна спартакіада серед школярів «Олімпійські надії» зі стрітболу (юнаки, старша вікова група)

Назва закладу: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області 5 лютого 2020 р. 13:00
Адреса: вулиця Політехнічна буд. 71А, район: Центрально-Міський

Районні змагання з шашок серед учнів загальноосвітніх шкіл «Чудо - шашки» 2006

Назва закладу: КГ №49 7 лютого 2020 р. 13:00
Адреса: вулиця Шурупова буд. 1, район: Покровський

Чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2006рн.

Назва закладу: ДЮСШ №4 7 лютого 2020 р. 17:00
Адреса: вулиця Рекордна буд. 1В, район: Покровський

Змагання з баскетболу за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії» серед юнаків

Назва закладу: 7 лютого 2020 р. 12:00
Адреса: вулиця Каткова буд. 4А, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з плавання серед молоді, юніорів, чоловіків та жінок

Назва закладу: ДЮСШ №2 7 лютого 2020 р. 10:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький


Перейти до сторінки: