Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Чемпіонат міста з боксу серед школярів 2004-2006 р.н. та молодших

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №3" Криворізької міської ради 25 квітня 2018 р. 11:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський

Першість міста з боксу серед юнаків 2004 2006 років народ-ження.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» 25 квітня 2018 р. 12:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський

Чемпіонат України з гандболу Вища ліга серед жіночих команд

Назва закладу: КПНЗ ДЮСШ №4 27 квітня 2018 р. 16:00
Адреса: вулиця Рекордна буд. 1А, район: Покровський

Міський тур фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» по програмі «Олімпійські надії» серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Назва закладу: Стадіон спортивного клубу «Північне сяйво» дочірнього підприємства «Спорт-мастер» 27 квітня 2018 р. 11:00
Адреса: вулиця Черкасова буд. 1А, район: Тернівський

Відкритий міський турнір з плавання, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» 27 квітня 2018 р. 11:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21, район: Інгулецький

Районна військово-патріотична спортивна гра «Довгинцеве моє»

Назва закладу: Криворізька загальноосвітня школа № 88 27 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Колійна буд. 26, район: Довгинцівський

Товариські футбольні матчі між збірними командами учнівської молоді ж/м Інгулець та ПівдГЗК, присвячені Всеукраїнському Дню футболу.

Назва закладу: 27 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35 Стадіон ФОК ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК", район: Інгулецький

Весняна першість ДЮСШ № 8 з легкої атлетики

Назва закладу: 27 квітня 2018 р. 16:30
Адреса: вулиця Івана Авраменка буд. 22А, район: Саксаганський

Змагання з футболу серед школярів «Шкіряний м’яч» (2007 р.н.)

Змагання з футболу серед школярів «Шкіряний м’яч» (2007 р.н.)
Назва закладу: КЗШ №48 27 квітня 2018 р. 13:00
Адреса: вулиця Юрія Смирнова буд. 28 КЗШ №48, район: Тернівський

Міський турнір «Малыш-крепыш» серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» 28 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський

Чемпіонат України з гандболу Вища ліга серед жіночих команд

Назва закладу: КПНЗ ДЮСШ №4 28 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Рекордна буд. 1А, район: Покровський

Районні змагання з бадмінтону.

Назва закладу: Коледж економіки і управління ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 28 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Ватутіна буд. 58, район: Покровський

Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо «Малыш-крепыш» серед юнаків 2008-2010 років народження.

Назва закладу: Спортивний клуб «Торнадо-2000» 28 квітня 2018 р. 11:00
Адреса:  Спортивний клуб «Торнадо-2000», район: Центрально-Міський

Відкритий чемпіонат міста з більярду «Вільна піраміда» серед ветеранів.

Назва закладу: Більярдний клуб «Дуплет» 28 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Мистецька буд. 2А Більярдний клуб «Дуплет», район: Довгинцівський

Відкритий міський турнір з плавання, присвячений Дню Перемоги (юн. 2003-2004р.н., дів. 2005-2006р.н.).

Назва закладу: ДЮСШ №2 28 квітня 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький


Перейти до сторінки: