Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Районна спартакіада серед школярів «Олімпійські надії» з баскетболу (юнаки)

Назва закладу: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області 21 листопада 2018 р. 12:00
Адреса: вулиця Чкалова буд. 1Ж, район: Центрально-Міський

Міські спортивні ігри «Олімпійські надії» з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти ( 5 класи)

Назва закладу: Криворізька загальноосвітня школа № 125 23 листопада 2018 р. 11:00
Адреса:  Криворізька загальноосвітня школа № 125, район: Покровський

Спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл Тернівського району (баскетбол, юнаки)

Назва закладу: КЗШ №55 23 листопада 2018 р. 13:00
Адреса: вулиця Сергія Колачевського буд. 108А спортивна зала, район: Тернівський

Першість ДЮСШ № 10 з плавання серед груп попередньої базової підготовки

Назва закладу: 23 листопада 2018 р. 15:00
Адреса: вулиця Бикова буд. 4, район: Саксаганський

Районні шкільні спортивні ігри «Олімпійські надії» зі спортивної аеробіки

Назва закладу: 23 листопада 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з настільного тенісу серед ветеранів.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» 24 листопада 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Гданцівська буд. 24, район: Центрально-Міський

Чемпіонат України з хокею з шайбою серед юнаків 2006 року народження: «Кривбас» (м. Кривий Ріг) - «Кременчук» (м. Кременчук).

Назва закладу: Льодова арена комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» 24 листопада 2018 р. 18:30
Адреса: вулиця Святогеоргіївська буд. 21Б, район: Металургійний

Відкритий турнір з арм-спорту "Железная осень", присвячений Дню Гідності та Свободи

Назва закладу: Індустріальний коледж ДВНЗ "КНУ" 24 листопада 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Юрія Смирнова буд. 47 ІК ДВНЗ "КНУ", район: Тернівський

Спартакіада серед працівників ПРАТ «ПІВНГЗК» –міні-футбол

Назва закладу: СК "Північне сяйво" 24 листопада 2018 р. 09:00
Адреса: вулиця Черкасова буд. 1А Спортивна зала СК "Північне сяйво", район: Тернівський

Першість ЦСДЮМ «Олімп» з жиму лежачи серед вихованців

Назва закладу: 24 листопада 2018 р. 16:00
Адреса: вулиця Космонавтів буд. 13, район: Саксаганський

Першість ДЮСШ № 10 з тхеквондо ВТ серед груп попередньої підготовки

Назва закладу: 24 листопада 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Бикова буд. 4, район: Саксаганський

Чемпіонат міста з настільного тенісу серед ветеранів

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №3" Криворізької міської ради 24 листопада 2018 р. 10:00
Адреса: вулиця Гданцівська буд. 24, район: Центрально-Міський

Районні змагання з баскетболу серед дівочих збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти

Назва закладу: 26 листопада 2018 р. 13:00
Адреса: мікрорайон Гірницький буд. 33А, район: Саксаганський

Районні змагання зі спортивної аеробіки серед школярів

Назва закладу: 27 листопада 2018 р. 12:00
Адреса: вулиця Володимира Великого буд. 51Д, район: Саксаганський

Фінали районних змагань з волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл (юнаки 2005 р.н.)

Назва закладу: КЗШ №126 27 листопада 2018 р. 12:00
Адреса: мікрорайон 5-й Зарічний буд. 32В, район: Покровський


Перейти до сторінки: