Перелік установ організацій Освіта і наука, сім'я та молодь Заклади вищої освіти Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

Дубінецький Володимир Володимирович

Дубінецький Володимир Володимирович


Дубінецький Володимир Володимирович
Посада: Директор
Місце роботи: Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Освіта: вища
Загальний стаж:
(роки)
23
Телефон: 66-10-15

Прийом громадян

Порядок запису:

 

Запис по тел. 66-10-15
Розпорядок (дні та часи прийому): Вт (1400–1600)

Повноваження за розподілом посадових обов’язків

- представляти інтереси Технікуму у всіх громадських установах, організаціях і підприємствах незалежно від форми власності, судових органах, органах виконавчої служби, органах міліції, прокуратури, юстиції, органах місцевого самоврядування, нотаріату, Реєстраційній палаті м. Кривого Рогу з питань пов'язаних з діяльністю Технікуму і дає право на вчинення всіх процесуальних дій пов'язаних з виконанням даного доручення в межах повноважень передбачених статтями 27,31,34,35,36,38 ЦГЖ України, ст.. 22,26,28,30 ГПК, ст.. 11-1 Закону України «Про виконавче провадження»;

- укладати договори в таких сферах діяльності технікуму як оренда приміщень, реконструкції, поточні та капітальні ремонти, комунальні та банківські послуги, проведення виробничих практик, освітні послуги в межах передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 р. № 38 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами», інші договори в межах повноважень наданих Посадовою інструкцію директора Криворізького автотранспортного технікуму КТУ.

Є можливість задати питання: