Перелік установ організацій Виконкоми райрад Довгинцівського району Виконавчий комітет Довгинцівської районної в місті ради

Горб Наталя Пилипівна

Горб Наталя Пилипівна


Горб Наталя Пилипівна
Посада: Завідувач відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської районної в місті ради
Місце роботи: Виконавчий комітет Довгинцівської районної в місті ради
Рік народження: 1976
Освіта: вища
Загальний стаж:
(роки)
22
9 (стаж державної служби)
Телефон: 440-03-13
(068) 907-09-88

Прийом громадян

Порядок запису:

 

Без попереднього запису
Розпорядок (дні та часи прийому):
  • Пн (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Вт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Ср (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Чт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Пт (830–1700) перерва (1230–1300)
Адреса: вулиця Дніпровське шосе, будинок 11
Кабінет, де проводиться прийом: 110

Повноваження за розподілом посадових обов’язків

1.Керує роботою відділу та забезпечує виконання завдань, які входять у повноваження відділу.
2. Узгоджує щомісячні плани роботи відділу. Надає інформацію стосовно їх виконання.
3. Контролює роботу щодо підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляд регуляторних актів, звітів про здійснення державної регуляторної політики в районі.
4. Вносить пропозиції щодо проведення стажування та організовує вчасну підготовку документів та проведення стажування в структурному підрозділі.
5. Організовує роботу з документами у відповідності з чиним законодавством, забезпечує комплектування архіву та ведення архівних справ у відділі.
6. Забезпечує дотримання працівниками відділу Законів України з питань служби в органах місцевого самоврядування та боротьби з корупцією.
7. Проводить роботу з резервом кадрів, а також здійснює організаційно-методичне керівництво формуванням кадрового резерву в структурному підрозділі і контролює виконання особистих річних планів його підготовки.
8. Надає пропозиції щодо встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери побутових послуг за погодженням з їх власниками. Контролює підготовку проектів рішень виконкому районної в місті ради щодо погодження цілодобового режиму роботи об’єктів бізнесу, обмеження цілодобового та подовженого режиму роботи об’єктів, у випадку порушення суб’єктами господарювання правил додержання тиші в громадських місцях.
9. Координує роботу щодо розміщення об'єктів дрібно-роздрібної торговельної мережі, видачу карток обліку, подовження терміну їх дії, анулювання, ведення обліку об'єктів дрібно-роздрібної торговельної мережі.
10. Забезпечує організацію районних ярмарків, сприяє розвитку всіх форм торгівлі.
11. Контролює облікування об'єктів сфери послуг за напрямками у районі в електронному вигляді.
12. Здійснює відповідно до законодавства контроль за належною експлуатацією і організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства, харчової промисловості, побутового обслуговування за належними, безпечними і здоровими умовами праці на цих підприємствах і об’єктах.
13. Здійснює контроль за виконанням погоджувальних процедур в режимі “одного вікна” в обсязі, який визначається рішенням виконкому міської ради.
14. Вносить пропозиції до Програми соціально-економічного і культурного розвитку району.
15. Сприяє формуванню та координації інфраструктури торговельної мережі та сфери побутових послуг в районі.
16. Забезпечує реалізацію пріоритетних напрямків розвитку підприємництва, виконання заходів програми підтримки підприємництва, проведення дослідження рівня ділової активності суб'єктів господарювання.
17. Контролює підготовку проектів рішень районної у місті ради, її виконавчого органу розпоряджень голови районної у місті ради. Вчасне виконання рішень, розпоряджень міського та обласного рівнів, інших законодавчих актів.
18. Організовує роботу ринків району, контролює роботу щодо повноти та своєчасності сплати прогнозних показників ринкового збору та збору за розміщення об’єктів торгівлі, проведення інвентаризації торговельних місць, дотримання вимог Правил торгівлі на ринках району.
19. Організовує роботу штабу служби торгівлі та харчування цивільної оборони (СТХ ЦО) району. Взаємодіє з відповідним структурним підрозділом виконкому районної у місті ради з питань мобілізаційної підготовки забезпечення оборонних потреб і стабільності роботи об'єктів бізнесу в умовах надзвичайних ситуацій.
20. Проводить розгляд звернень громадян, колективів з питань, що входять до компетенції відділу та здійснює контроль за своєчасним прийняттям заходів щодо їх виконання.
21. Розглядає звернення громадян щодо захисту їх споживацьких прав у терміни, визначені законодавством .
22. Надає консультативну допомогу суб'єктам господарювання.
23. Відповідає за використання печатки комп'ютерної техніки у відділі.
24. Виконує інші доручення керівників виконкому.

Досвід професійної діяльності

16 лютого 2010 р. … по сьогоднішній день
Завідувач відділу розвитку підприємництва: Виконавчий комітет Довгинцівської районної ради м. Кривого Рогу
Є можливість задати питання: