Головна Всі новини за 2014 рік грудень місяць

Знайомимося із роботою комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі"

Знайомимося із роботою комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі"

Дата публікації:9 грудня 2014 р.

Вже близько 20 років в Інгулецькому районі є острівець милосердя та доброти, який став невід’ємною складовою соціальної інфраструктури  Інгулецького району.

 КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі, розташований по вул. Панаса Мирного, 9 (неподалік від зупинки "9-й квартал"), в якому опікуються найбільш матеріально – незахищеними категоріями громадян – ветеранами війни та праці, інвалідами, самотніми людьми похилого віку.

 Працівникам установи притаманні людяність, доброзичливість, вміння орієнтуватися в ситуації, оперативно шукати шляхи у вирішенні нагальних питань. На обліку в установі перебуває близько 1000 осіб, які потребують душевного тепла та спілкування, допомоги в побуті. Майже всі пенсіонери, в минулому, працівники установ і підприємств району. Серед них, до речі, чимало ветеранів праці Південного  та Ново-Криворізького гірничозбагачувальних комбінатів.

 В структурі установи діє три відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома,

- відділення надання адресної грошової та натуральної допомоги ,

- відділення соціально-побутової адаптації.

Соціальні робітники з готовністю приходять на допомогу до самотніх  у складних життєвих ситуаціях та зігрівають їх своїм душевним теплом, купують і доставляють підопічним продукти харчування, ліки, прибирають їхні помешкання, надають допомогу при оформленні субсидій та допомагають у пранні білизни та приготуванні їжі.

Самотнім громадянам надаються безкоштовні гарячі обіди, послуги перукаря та швачки.

Також працівниками центру проводиться робота з підприємцями району щодо залучення благодійних коштів для надання допомоги у вигляді продуктових наборів.

Підопічні установи, щоденно, збираються у кімнаті відпочинку, спілкуються, обговорюють проблеми, відзначають разом державні, релігійні та особисті свята, дні народження, діляться життєвим досвідом, втілюють цікаві ідеї в життя, або просто насолоджуються душевною бесідою за чашкою чаю. 

Додаткову інформацію про роботу установи Ви можете дізнатися за телефоном : 21-15-19 з 8.30 до 17.00 або звернутись за адресою: м. Кривий Ріг, Інгулецький район, вул. Панаса Мирного, 9.