Головна Всі новини за 2014 рік листопад місяць

28 листопада 2014 року в м. Кривому Розі відбудеться Міжнародна конференція з енергоефективності та зменшення викидів вуглекислого газу

28 листопада 2014 року в м. Кривому Розі відбудеться Міжнародна конференція з енергоефективності та зменшення викидів вуглекислого газу

Дата публікації:24 листопада 2014 р.

вул. XXII Партз`їзду, 11, конференц-зал

Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

Значний рівень залежності України від імпорту природного газу в умовах зростання його вартості обумовлює актуальність і першочерговість здійснення заходів з енергоефективності. Зменшення залежності української економіки від імпорту енергоносіїв необхідно досягати шляхом модернізації економіки та підвищення її енергоефективності.

Конференція має на меті забезпечити обмін міжнародним і вітчизняним досвідом у галузі, ознайомити з успішними прикладами переходу на альтернативні джерела енергії в Україні, пропагувати впровадження новітніх енергоефективних технологій та обладнання на підприємствах гірничо-металургійного комплексу, теплоенергетики і в житлових будинках,  ознайомити із сучасними підходами до формування місцевої політики сталого енергетичного розвитку, сприяти розвитку міжнародного співробітництва та залученню інвестицій для впровадження енергоефективних проектів у містах.

Участь у конференції візьмуть представники міжнародних донорських організацій, проектів USAID "Муніципальна енергетична реформа України", GIZ "Енергоефективність в громадах", "Створення енергетичних агентств в Україні", "Енергоефективність в житловому секторі України "Міжнародної фінансової корпорації IFC "Інвестиційний клімат в Україні", Асоціації "Енергоефективні міста України", голови міст та районних державних адміністрацій, Дніпропетровської обласної ради, представники науки та бізнесу.