Головна Всі новини за 2014 рік листопад місяць

Шановні суб’єкти господарювання, громадяни міста! Гральний бізнес та участь в азартних іграх на території України заборонено!

Шановні суб’єкти господарювання, громадяни міста! Гральний бізнес та участь в азартних іграх на території України заборонено!

Дата публікації:14 листопада 2014 р.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до діючого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні», гральний бізнес та участь в азартних іграх на території України заборонено!

Порушення вимог даного законодавства тягне за собою кримінальну відповідальність та карається штрафом від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років. Повноваження щодо виконання Закону про заборону зазначеного виду діяльності відносяться до компетенції правоохоронних органів.

Нагадуємо, що провадження грального бізнесу суперечить конституційним принципам пріоритетності прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та здоров’я населення. Тому, в разі виявлення незаконних гральних закладів, пропонуємо, для вжиття оперативних заходів, звертатися до міліції за номером 102.