Головна Всі новини за 2014 рік вересень місяць

Запрошуємо до участі у конкурсі з надання супутніх послуг у Центрі надання адміністративних послуг "Муніципальний центр послуг м.Кривого Рогу"!

Конкурс з надання супутніх послуг у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу»

Дата публікації:25 вересня 2014 р.

На виконання рішення міської ради від 25.09.2013 №2210 виконком Криворізької міської ради запрошує суб’єктів господарювання усіх форм власності в сфері надання банківських послуг прийняти участь у конкурсі для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу». 

Умови участі у конкурсі:
найменші ціна супутньої послуги, витрати часу для її надання, прийом платежів з 9.00 до 17.00, а також інші критерії, які забезпечують мінімізацію матеріальних витрат, витрат часу суб’єкта звернення під час надання таких послуг у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» на засадах прозорості, об’єктивності, неупередженості та недискримінації учасників, що визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 379.

Кінцевий термін прийняття заяв та конкурсної документації – 24.10.2014 року включно. 

Дата, час та місце проведення конкурсу – 29.10.2014 року, о 15-00, Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м.Кривого Рогу» (пл. Радянська, 1). 

Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії заяву на участь у конкурсі, до якої додаються складені українською мовою документи:
  • конкурсна пропозиція, яка подається в конверті з написом «На конкурс щодо надання супутніх послуг. Не відкривати до початку конкурсу.». На конверті зазначаються найменування або прізвище, ім’я, по батькові учасника, його місцезнаходження чи місце проживання, номери телефонів та перелік супутніх послуг, на надання яких він претендує;
Відомості про учасника:
  • засвідчені учасником в установленому порядку копії установчих документів (для фізичної особи-підприємця – документа, що посвідчує особу), дозволів, ліцензій у разі, коли провадження відповідного виду господарської діяльності передбачає їх наявність;
  • довідка про те, що стосовно учасника не порушено справу про банкрутство;
  • довідка з обслуговуючого банку про відсутність заборгованості за кредитами, дійсна на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями;
  • довідка Криворізьких об’єднаних державних податкових інспекцій Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про відсутність заборгованості сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), дійсну на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.
Довідки щодо оформлення конкурсної документації можна отримати за телефонами:
92-25-94, 92-13-61 (пл.Радянська,1, Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу»).

Конкурсна комісія