Головна Всі новини за 2014 рік вересень місяць

До уваги мешканців міста! За результатами проведення огляду-конкурсу щодо благоустрою міста, присвяченого Дню незалежності України  визначені переможці

Визначені переможці у номінаціях, а саме:

Дата публікації:2 вересня 2014 р.

1. «Кращий житловий мікрорайон»:
  • вулиці: Доватора, Адмірала Головка, Маршака (житловий масив «Даманський») у Тернівському районі;
  • вулиці: Мусоргського, Армавірська, Вознесенського, Бурмистенка (Житловий масив «44 квартал») у Жовтневому районі;
  • мікрорайон Сонячний у Саксаганському районі;
  • військове містечко-33 у Довгинцівському районі;
  • вулиця XXII Партз’їзду та вулиця Землячки в Дзержинському районі;
  • військове містечко-35 у Центрально-Міському районі;
  • проспект Перемоги, вулиці Недєліна та ХХІІ Партз'їзду (житловий мікрорайон №3) у Інгулецькому районі.
2. «Кращий проспект, площа, вулиця, майдан»:
  • вулиця Маршака в Тернівському районі;
  • вулиця Мусоргського в Жовтневому районі;
  • площа Горького в Саксаганському районі;
  • проспект Гагаріна, площа Маяковського, вулиця Дніпропетровське шосе в Довгинцівському районі;
  • площа Радянська в Дзержинському районі;
  • проспект Карла Маркса, площа Визволення, вулиця Урицького, Арт-майдан у Центрально-Міському районі;
  • проспект Перемоги (нова частина) у Інгулецькому районі.
3. «Краща вулиця сектора індивідуальної забудови»:
  •  вулиця Володимира Михайличенка в Тернівському районі;
  • вулиця Виноградова в Жовтневому районі;.
  • вулиця Одеська в Саксаганському районі;
  • вулиця Лугова в Довгинцівському районі;
  • вулиця Сімферопольська в Дзержинському районі;
  • вулиця Лозуватська в Центрально-Міському районі;
  • вулиця Федора Дацка в Інгулецькому районі.
4. «Кращий будинок сектора індивідуальної забудови»:
  • будинок №57 на вулиці Горобинова в Тернівському районі;
  • будинок №11 на вулиці Юрчака в Жовтневому районі;
  • будинок №55 на вулиці Одеська в Саксаганському районі;
  • будинок №64 на вулиці 40-років Жовтня в Довгинцівському районі;
  • будинок №93 на вулиці Солов’їна в Дзержинському районі;
  • будинок №116а на вулиці Лозуватська в Центрально-Міському районі;
  • будинок №9 на вулиця Федора Дацка в Інгулецькому районі.
5. «Краща прибудинкова територія»:
  • вулиця Ухтомського №9, 10 у Тернівському районі;
  • вулиця Коротченка №13 у Жовтневому районі;
  • вулиця Кустанайська № 6 у Саксаганському районі;
  • вулиця Дніпропетровське шосе №78 у Довгинцівському районі;
  • вулиця ХХІІ Партз'їзду №№ 2, 2а, 4 в Дзержинському районі;
  • вулиця Українська № 55, вулиця Харитонова №15, мікрорайон Всебратське-2 №№ 50, 51, 52 в Центрально-Міському районі;
  • вулиця XXII Партз’їзду №7 у Інгулецькому районі.
6. «Кращий парк»:
  • районний парк «Комсомолу України» у Тернівському районі;
  • районний парк ім.50-річчя Радянської України в Жовтневому районі;
  • районний парк «Ювілейний» у Довгинцівському районі;
  • парк біля МКЗ «Палац культури імені Артема» у Саксаганському районі;
  • районний парк «Героїв» у Дзержинському районі;
  • парк культури і відпочинку ім.Газети «Правда» у Центрально-Міському районі;
  • парк ім.Савицького І.І. в Інгулецькому районі.
7. «Кращий сквер»:
  • сквер на вулиці Малиновського в Тернівському районі;
  • сквер на вулиці Мусоргського в Жовтневому районі;
  • сквер героїв Чорнобиля в Саксаганському районі;
  • сквер біля монумента «Перемога» на проспекті Миру в Дзержинському районі;
  • сквер на вулиці Леніна в Центрально-Міському районі;
  • сквер біля виконкому Інгулецької районної у місті ради в Інгулецькому районі.
8. «Кращий стадіон»:
  • стадіон ПАТ «ПівнГЗК» у Тернівському районі;
  • міні –стадіон для футболу зі штучним покриттям ДП «Спорт-Мастер» у Жовтневому районі;
  • стадіон комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ №10 у Саксаганському районі;
  • стадіон «Локомотив», ДП «Придніпровська залізниця» у Довгинцівському районі;
  • стадіон «Металург» стадіон комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ №1 у Дзержинському районі;
  • стадіон «Спартак» комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» у Центрально-Міському районі;
  • стадіон ПАТ «ПівднГЗК» у Інгулецькому районі.
9. «Кращий пляж»:
  • місце відпочинку біля води на вулиці Маршака в Тернівському районі;
  • пляж у парку ім. 50 - річчя Радянської України в Жовтневому районі;
  • місце відпочинку біля води на балці Калетіна, майдан 30-річчя Перемоги в Саксаганському районі;
  • місце відпочинку біля води в парку культури та відпочинку ім.Газети «Правда» в Центрально-Міському районі;
  • пляж на вулиці Переяславській (у районі об’їзної дороги ВАТ «ПівднГЗК» у Інгулецькому районі.
10. «Кращий фонтан»:
  • фонтан біля палацу культури «ПівнГЗК» у Тернівському районі;
  • світлодинамічний фонтан у сквері на вулиці Мусоргського у Жовтневому районі;
  • фонтан біля МКЗ «Палац культури імені Артема» у Саксаганському районі;
  • світодинамічний фонтан на площі Радянській у Дзержинському районі;
  • фонтан на Театральній площі, проспект Карла Маркса в Центрально-Міському районі;
  • каскадний фонтан на проспекті Перемоги в Інгулецькому районі.
11. «Кращий дитячий майданчик»:
  • дитячий майданчик біля будинку №33а на вулиці Юрія Смирнова в Тернівському районі;
  • дитячий майданчик біля будинку №20 на вулиці Коротченка в Жовтневому районі;
  • дитячий майданчик біля будинку №11 на мікрорайоні Сонячний у Саксаганському районі;\
  • дитячий майданчик біля будинків № 70, 72, 74 на вулиці Дніпропетровське шосе в Довгинцівському районі;
  • дитячий майданчик біля будинку №2 на площі Домнобудівників у Дзержинському районі;
  • дитячий майданчик у парку культури та відпочинку ім. газети «Правда» у Центрально-Міському районі;
  • дитячій майданчик біля будинку №48 на проспекті Перемоги в Інгулецькому районі.
12. «Кращий спортивний майданчик»:
  • майданчик для скейтборду в районному парку «Комсомолу України» на вулиці Короленка в Тернівському районі;
  • спортивний майданчик Криворізької гімназії №49 у Жовтневому районі;
  • спортивний майданчик Криворізького закладу освіти «Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Саксаганському районі;
  • спортивний майданчик з тренажерним обладнанням на вулиці Сімонова, 10 (Криворізький науково-технічний металургійний ліцей №81) у Довгинцівському районі;
  • спортивний майданчик на вулиці Агафонова, 14а у Дзержинському районі;
  • спортивно-туристичний комплекс «Лень в пень» у парку культури і відпочинку ім. Газети «Правда» у Центрально-Міському районі;
  • спортивний майданчик у районному парку ім.Савицького І. в Інгулецькому районі.
13. «Кращий дитячий або спортивний майданчик, створений мешканцями міста»:
  • біля будинку №40 на вулиці Перлинна в Тернівському районі;
  • на вулиці Юрчака (с.Бажаново) у Жовтневому районі;
  • біля будинку №37 на мікрорайоні Сонячному в Саксаганському районі;
  • біля будинку №101 по вулиці Косіора у Довгинцівському районі;
  • біля будинку №2 на площі Домнобудівників у Дзержинському районі;
  • біля будинків №№ 50, 51, 52 на мікрорайоні Всебратському-2 в Центрально-Міському районі;
  • біля будинку №1 на вулиці XXVII Партз’їзду в Інгулецькому районі.
14. «Краща впорядкована пам’ятка історії і культури»:
  • «Стела «На лінії вогню» на вулиці 23 Лютого в Тернівському районі;
  • Пам’ятник воїнам-учасникам бойових дій у Афганістані у сквері біля виконкому Жовтневої районної у місті ради, у Жовтневому районі;
  • Спасо - Преображенський кафедральний собор у Саксаганському районі;
  • Пам’ятний знак на честь воїнів-прикордонників Криворіжжя у районному парку «Ювілейний» у Довгинцівському районі;
  • Меморіальний комплекс у сквері біля монумента «Перемога» на проспекті Миру в Дзержинському районі;
  • Пам’ятник Т.Г.Шевченку на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі;
  • Братська могила радянських воїнів в парку ім. Савицького І.І. у Інгулецькому районі.
15. «Краще підприємство, установа»:
  • ПАТ «ПівнГЗК» у Тернівському районі;
  • ПАТ «ЦГЗК» у Жовтневому районі;
  • ДПП «Кривбаспромводопостачання» у Саксаганському районі;
  • «Відокремлений структурний підрозділ «Криворізька дирекція залізничних перевезень» ДП «Придніпровська залізниця» у Довгинцівському район);
  • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у Дзержинському районі;
  • ПАТ «Електроград» у Центрально-Міському районі;
  • ПАТ «ПівднГЗК» у Інгулецькому районі.
16. «Кращий об’єкт малого та середнього бізнесу»:
  • кафе «Біля млина» на вулиці 23 Лютого в Тернівському районі;
  • кафе «Каліфорнія» на вулиці Мусоргського в Жовтневому районі;
  • кафе «Вілен» на вулиці Мелешкіна в Саксаганському районі;
  • готель «Дружба» на вулиці Телевізійна в Довгинцівському районі;
  • кафе «Полуничка» на проспекті Гагаріна в Дзержинському районі;
  • магазин «Симфонія» на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі;
  • магазин «Ідеал» у Інгулецькому районі.
17. «Краща фінансова установа»:
  • ПАТ «Укрексімбанк» відділення ПАТ «Укрексімбанк» у Тернівському районі;
  • відділення Криворізької філії ПАТ КБ «ПриватБанк» у Жовтневому районі;
  • Криворізьке регіональне відділення банку «Райффайзен Банк Аваль» у Саксаганському районі;
  • банк «УкрСиббанк» у Довгинцівському районі;
  • відділення №1 ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» у Дзержинському районі;
  • відділення Криворізької філії ПАТ КБ «ПриватБанк» у Центрально-Міському районі;
  • Інгулецьке відділення Криворізької філії ПАТ КБ «ПриватБанк» у Інгулецькому районі.
18. «Кращий дошкільний навчальний заклад»:
  • комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №176 у Тернівському районі;
  • комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №60 у Жовтневому районі;
  • комунальний комбінований дошкільний заклад №194 у Саксаганському районі;
  • комбінований комбінований дошкільний навчальний заклад №72 у Довгинцівському районі.
  • комунальний дошкільний навчальний заклад №79 художньо-естетичного профілю у Дзержинському районі;\
  • комунальний дошкільний навчальний заклад № 80 загального розвитку у Центрально-Міському районі;
  • комунальний спеціальний дошкільний навчальний заклад №83 у Інгулецькому районі.
19. «Кращий загальноосвітній навчальний заклад»:
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №110 у Тернівському районі;
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 у Жовтневому районі;
  • Криворізька гімназія №91 у Саксаганському районі;
  • Криворізька гуманітарно-технічний ліцей №129 у Довгинцівському районі;
  • Криворізька загальноосвітня школа №15 І-ІІІ ступенів ім. М.Решетняка у Дзержинському районі;
  • навчально-виховний комплекс Криворізька спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов у Центрально-Міському районі;
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 у Інгулецькому районі.
20. «Кращий позашкільний навчальний заклад»:
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів» у Тернівському районі;
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів Жовтневого району» у Жовтневому районі;
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячо та юнацької творчості «Сонях» у Саксаганському районі;
  • комунальний позашкільний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» у Довгинцівському районі;
  • комунальний позашкільний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району» у Дзержинському районі;
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості у Центрально-Міського району» у Центрально-Міському районі;
  • «Центр дитячо та юнацької творчості «Ріднокрай» у Інгулецькому районі.
21. «Кращий вищий навчальний заклад»:
  • Індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» у Тернівському районі;
  • Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у Жовтневому районі;
  • Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей у Саксаган-ському районі;
  • Криворізький коксохімічний технікум Національної металургійної академії України у Дзержинському районі;
  • Криворізький коледж Національного авіаційного університету у Центрально-Міському районі;
  • Інгулецький технікум Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» у Інгулецькому районі.
22. «Краща спортивна установа»:
  • спортивний клуб «Північне сяйво» дочірнього підприємства «Спорт-Майстер» у Тернівському районі;
  • спортивний клуб «Барс» Криворізької федерації бойових мистецтв у Жовтневому районі;
  • спортивно-розважальний комплекс «Ескоріал» ТОВ «Чемпіон» у Саксаганському районі;
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 9» у Довгинцівський районі;
  • «Льодова арена» комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» у Дзержинському районі;
  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» у Центрально-Міському районі;
  • фізкультурно-оздоровчій комплекс ПАТ «ПівднГЗК» у Інгулецькому районі.
                                                                         23. «Кращий заклад інтернатного типу»:
  • комунальна установа «Будинок милосердя «Затишок» на вулиці Адмірала Головка у Тернівському районі;
  • комунальний заклад «Навчально-реабілітаційний центр» на мікрорайоні 5-й Зарічний у Жовтневому районі;
  • комунальний заклад «Криворізький дитячий кістково-туберкульозний санаторій №1 у Саксаганському районі;
  • КЗШ №1по вулиці Косіора в Дзержинському районі;
  • дитячий будинок сімейного типу по вулиці Кременчуцька в Центрально-Міському районі;
  • комунальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат №9 з посиленою спортивною підготовкою» по вулиці Груні Романової у Інгулецькому районі.
                                                                               24. «Кращий заклад охорони здоров’я»:
  • профілакторій ПАТ «Кріворіжзалізрудком» на вулиці 23 Лютого у Тернівському районі;
  • комунальний заклад «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради на вулиці Азізбекова у Жовтневому районі;
  • комунальний заклад «Криворізька міська клінічна лікарня № 2», Дніпропетровської обласної ради на майдані 30-річчя Перемоги у Саксаганському районі;
  • амбулаторія №9 КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» на бульварі Кірова у Довгинцівському районі;
  • комунальний заклад «Криворізька інфекційна лікарня № 1 ДОР» на вулиці Олейникова у Дзержинському районі;
  • обласний комунальний заклад «Міжобласний центр медичної генетики та перинатальної діагностики» на площі Визволення у Центрально-Міському районі;
  • радонове відділення комунальний заклад «Міська лікарня №11 ДОР» на вулиці Савицького в Інгулецькому районі.
                                                                                         25. «Кращий об'єкт науки»:
  • Криворізький ботанічний сад НАН України на вулиці Маршака у Тернівському районі;
  • ДП «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» на вулиці Виноградова в Жовтневому районі;
  • Державний науково-дослідний гірничорудний інститут Криворізького Національного університету на проспекті Гагаріна у Саксаганському районі;
  • ВАТ «Науково-дослідний проектний інститут «Механобрчормет» на вулиці Телевізійна в Довгинцівському районі;
  • ДВНЗ «Криворізький національний університет» на вулиці XXII Партз’їзду в Дзержинському районі;
  • ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничої промисловості «Кривбаспроект» на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі;
  • Ландшафтний природоохоронний заказник місцевого значення «Візирка» у Інгулецький районі.
                                                                                  26. «Кращий об’єкт культури»:
  • Палац культури ПАТ «ПІВНГЗК» ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК» на вулиці Маршака в Тернівському районі;
  • Палац культури ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК» на вулиці Мусоргського в Жовтневому районі.
  • КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №13» на вулиці Упіта в Саксаганському районі;
  • КП ТРК «Рудана» на проспекті Гагаріна в Довгинцівському районі;
  • КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4» на вулиці XXII Партз’їзду в Дзержинському районі;
  • КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Т.Г.Шевченка» на проспекті Карла Маркса в Центрально-Міському районі;
  • Палац культури ПАТ «ІнГЗК» ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК» на проспекті Перемоги в Інгулецькому районі.
                                                                         27. «Кращий об’єкт соціального обслуговування»:
  • комунальна установа «Територіальний центр надання соціальних послуг» на вулиці Доватора в Тернівському районі;
  • комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі» на вулиці Електрозаводська в Жовтневому районі;
  • комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» на бульварі Вечірній у Саксаганському районі.
  • управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі на вулиці Отто Брозовського у Довгинцівському районі;
  • комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Дзержинського району» у Дзержинському районі;
  • комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі» на вулиці 10-річчя Жовтня в Центрально-Міському районі;
  • комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» на вулиці Панаса Мирного №9 у Інгулецькому районі.
                                                                              28. «Кращий об'єкт нового будівництва»:
  • вокзал станції «Рокувата» на вулиці 23 Лютого в Тернівському районі;
  • торгівельний павільйон квітів клубу квітів-аматорів «Ромашка» у Жовтневому районі;
  • ТОВ «Антонілона» на вулиці Співдружності в Саксаганському районі;
  • будівля блочної котельні на вулиці Милашенкова в Довгинцівському районі;
  • автомийка та автосалон «Мустанг» на вулиці Леніна в Центрально-Міському районі;
  • фонтан у парку ім.Савицького І.І. в Інгулецькому районі.
                                                                                29. «Кращий об'єкт реконструкції»:
  • вулиця 23 Лютого в Тернівському районі;
  • фонтан на вулиці Кропивницького в Жовтневому районі;
  • ПП «МТрейд» на вулиці Курчатова, 1д у Саксаганському районі;
  • приміщення комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Криворізької міської ради на бульварі Кірова в Довгинцівському районі;
  • ТОВ «Будтехсервіс» на вулиці Орджонікідзе, 67 у Дзержинському районі;
  • проспект Карла Маркса, у Центрально-Міському районі;
  • пішохідний перехід на понтонах через річку Інгулець на вулиці Мануїльського в Інгулецькому районі.
                                                                                 30. «Кращий в’їзд у місто»:
  • в’їзд у місто з боку м. Жовті Води в Тернівському районі;
  • в’їзд у місто з боку станції Коломойцево в Жовтневому районі;
  • Кіровоградське шосе, в’їзд на вулицю Джамбула в Саксаганському районі;
  • в’їзд у місто з боку м. Дніпропетровська у Довгинцівському районі;
  • в’їзд у місто з боку м. Кіровоград у Центрально-Міському районі;
  • в’їзд у місто з боку Широківського району в Інгулецькому районі.
                                                              31. «Краще квіткове оформлення об’єкта благоустрою»:
  • шахта «Гвардійська» в Тернівському районі;
  • Свято-Володимирівський чоловічій монастир Криворізької Єпархії УПЦ на вулиці Фрунзе у Жовтневому районі;
  • Спасо - Преображенський кафедральний собор у Саксаганському районі;
  • сквер біля виконкому Довгинцівської районної в місті ради на вулиці Дніпропетровське шосе в Довгинцівському районі;
  • квітник на площі Радянській у Дзержинському районі;
  • виконком Центрально-Міської районної у місті ради на вулиці Леніна в Центрально-Міському районі;
  • квітники на території проммайданчика ПАТ «ІнГЗК» у Інгулецькому районі.».