Головна Всі новини за 2014 рік липень місяць

До уваги споживачів! Сплачувати за послуги - обов`язок кожного!

Сплачувати за послуги - обов`язок кожного!

Дата публікації:29 липня 2014 р.

Для стабільного функціонування житлово-комунального господарства в умовах обмежених можливостей місцевих бюджетів вирішального значення набуває сумлінне ставлення населення до оплати за отримані послуги.

Міська влада вдячна жителя міста, які вчасно сплачують за спожиті житлово-комунальні послуги та не мають заборгованості за попередні періоди. Адже це допомагає не тільки забезпечувати безперебійне постачання послуг, а й проводити ремонтні роботи, вчасно готувати комунальну сферу до зими.

Однак, не всі криворіжці свідомо ставляться до обов’язку вчасно сплачувати за звичні зручності: воду, тепло, обслуговування житла, оскільки останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги.

Якщо така тенденція збережеться, тоді жителям міста Кривого Рогу доведеться розпрощатися із звичним комфортом, оскільки через відсутність коштів місто не може вчасно підготуватися до опалювального сезону, прибрати вулиці нашого міста без спеціальної техніки та забезпечити безперебійне та якісне обслуговування мереж міста. Саме тому, велика кількість будинків в зимовий період може залишитись без опалення, дороги та очищених від снігових заметів вулиць.

Зважаючи на це, міська влада закликає криворіжців усвідомити, що від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги багато в чому залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлового господарства міста в осінньо-зимовий період.

Рекомендації споживачам по захисту своїх прав у разі ненадання або надання не в повному обсязі житлово-комунальних послуг розміщені у розділі «Підрозділи виконкому» – «Відділ з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому» у пункті «Актуальна інформація».

Відділ з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому