Головна Всі новини за 2014 рік травень місяць

До уваги суб’єктів господарювання  міста! Проводиться конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста «Бізнес – ініціатива  Криворіжжя 2014»!

конкурс-рейтинг «Бізнес – ініціатива Криворіжжя 2014»

Дата публікації:27 травня 2014 р.

З метою підтримки ділової та інноваційної активності суб’єктів господарювання міста, створення атмосфери взаємної довіри та плідної співпраці між суб’єктами господарювання, представниками громадськості й органів місцевого самоврядування на основі поширення об’єктивної інформації про досягнення підприємців, розповсюдження передового досвіду ведення бізнесу, рішенням виконкому міськради від 15.01.2014 №4 запроваджено проведення конкурсу серед суб’єктів господарювання міста «Бізнес-ініціатива Криворіжжя 2014».

Метою конкурсу є підтримка та сприяння розвитку підприємницьких ініціатив, формування привабливого інвестиційного середовища, виявлення кращих представників підприємницьких структур, їх відзначення за значні досягнення в забезпеченні стабільного розвитку галузей економіки міста, соціальної сфери, формування позитивної суспільної думки про підприємництво, пропаганда ролі малого та середнього бізнесу в соціально-еконо-мічному розвитку міста, створення сприятливого клімату для подальшого розвитку підприємницького сектора в місті.

Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання малого та середнього бізнесу, які зареєстровані й здійснюють свою діяльність на території м.Кривого Рогу. 

Визначення та оцінювання учасників конкурсу проводиться за наступними номінаціями:
  • «Бізнес - початок»; 
  • «Бізнес-династія»;
  • «Бізнес - стиль»; 
  • «Соціально орієнтований бізнес»;
  • «Бізнес - стабільність»; 
  • «Бізнес-партнер»; 
  • «Репутація та довіра»; 
  • «Успішна жінка - підприємець». 
Зарахування учасників конкурсу до відповідної номінації здійснюється на підставі пропозицій органів місцевого самоврядування, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, виконавчої влади, поданих до управління розвитку підприємництва виконкому міської ради в термін до 15.07.2014, або особистих заяв претендентів, документів і матеріалів, що підтверджують їх підприємницьку діяльність:
  • заповнена реєстраційна форма щодо участі в конкурсі, завірена печаткою або підписом конкурсанта в разі її відсутності;
  • копія першої сторінки паспорта учасника, завірена печаткою суб’єкта господарювання або, у разі відсутності печатки, підписом конкурсанта, реєстраційний номер облікової картки платника податків. 
Пропозиції до участі в конкурсі надсилайте на адресу організатора - управління розвитку підприємництва виконкому міської ради, 501101 м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, кабінет №510, з приміткою конкурс «Бізнес–ініціатива Криворіжжя 2014». Зразок реєстраційної форми необхідної для участі в конкурсі-рейтингу Ви можете знайти на офіційній сторінці виконкому міської ради в мережі Інтернет, у розділі «Законодавство», у підрозділі «Розвиток підприємництва».

Запрошуємо Вас прийняти участь в зазначеному конкурсі. За більш детальною інформацією та отриманням зразку реєстраційної форми необхідної для участі в конкурсі-рейтингу звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради (каб.512) або за телефоном 92-25-89.