Головна Всі новини за 2014 рік травень місяць

Про відстеження результативності дії регуляторних актів

Про відстеження результативності дії регуляторних актів

Дата публікації:27 травня 2014 р.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розробниками регуляторних актів в місячний термін здійснюються заходи з відстеження результативності дії та приймаються пропозиції щодо:
  • рішення міської ради від 28.04.2010 №3816 «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу» (періодичне відстеження з 01.06.2014) за показниками:
  • покращання обслуговування населення у галузі похоронної діяльності;
  • урегулювання правових відносин між ритуальною службою, суб’єктами господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг, а також громадянами, які користуються ритуальними послугами;
  • проведення ефективних заходів щодо узгодженості дій сумісної роботи в галузі похоронної справи між суб’єктами господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг;
  • кількості укладених договорів між ритуальною службою та суб’єктами господарювання про надання ритуальних послуг; звернень громадян та суб’єктів господарювання щодо порушень їх прав, які передбачені чинним законодавством та цим регуляторним актом.
Розробником даного регуляторного акту є управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб.550, тел. 440-02-38, електронна адреса: u.jkg@kryvyirih.dp.ua);
Вищезазначене рішення оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 01.05.2010 №66 та розміщено на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база».
  • рішення міської ради від 28.12.2012 №1572 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб» (повторне відстеження з 02.06.2014) за показниками:
  • обсяг надходжень до міського бюджету коштів від сплати податку на доходи фізичних осіб, які отримують статки від надання майна в оренду, що будуть використовуватися на впровадження програм соціально-економічного та культурного розвитку міста;
  • кількість суб’єктів господарювання на яких поширюється зазначене рішення;
  • стабільний клімат для здійснення підприємницької діяльності, формування прозорих «правил гри» у сфері господарювання;
  • дотримання принципу верховенства закону.
Розробником цього регуляторного акту є фінансове управління виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 219,тел. 74-57-54, електронна адреса: 05finupr@ukrpost.ua);
Вищезазначене рішення оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 29.12.2012 №99 та розміщені на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база».

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 513,тел. 74-70-63).

Графік здійснення заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів відділами, управліннями, розміщено на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база» та на порталі «Криворізького ресурсного центру» в розділі «Актуально».»