Головна Всі новини за 2014 рік травень місяць

Шановні суб`єкти господарювання! Щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Дата публікації:16 травня 2014 р.

Указом Президента України від 03.07.2000 №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі – Програма), затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 №1358. Термін дії Програми подовжено до кінця 2015 року, яка передбачає організацію широкомасштабної перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, формування нової генерації молодих управлінців, здатних створити якісні ринкові засади економіки України, надання їм можливості набути сучасні економічні знання та практичні навички роботи в умовах ринкової економіки.

Учасниками Програми можуть бути спеціалісти вищої і середньої ланок управління підприємств та організацій, фізичні особи-підприємці. 

В рамках Програми передбачається проведення:
  • перепідготовки спеціалістів шляхом отримання другої вищої економічної освіти за напрямками «Економіка і підприємництво», «Менеджмент і адміністрування» (десятимісячна очно-заочна/модульна форма);
  • стажування на підприємствах країн Західної Європи.
Основними вимогами до учасників є:
  • на перепідготовку: вік до 40 років, вища освіта, досвід роботи на управлінських посадах не менше 1 року.
Більш детально з умовами та вимогами до перепідготовки і стажування можна ознайомитись на сайтах: www.ukrini.org.ua, www.unvent.org.ua .

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у вищезазначеній Програмі, за більш детальною інформацією звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міської ради (каб.512, пл.Радянська,1) або за телефоном 92-25-89.