Головна Всі новини за 2014 рік травень місяць

Відпочинок біля води

Відпочинок біля води

Дата публікації:16 травня 2014 р.

Усім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. 

Відпочинок біля води допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати біля води у світлу частину доби. 

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку, як що далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів; переохолодження –головна причина трагічних випадків.

Якщо ви, шановні громадяни, будете уважнішими і обережнішими та завжди дотримуватися вище вказаних правил, відпочинок на воді принесе вам лише радість та задоволення.

У разі виникнення надзвичайної події на водних об’єктах міста телефонувати:
  • оперативно-координаційний центр у м. Кривий Ріг тел. 101, з телефону мобільного зв’язку 101;
  • рятувальні станції на воді тел. 401-17-52, 401-49-11.