Головна Всі новини за 2014 рік січень місяць

Про результати проведення публічних слухань

Про результати проведення публічних слухань

Дата публікації:28 січня 2014 р.

Відповідно до розпоряджень міського голови від 18.12.2013 №280-р, 09.01.2014 №2-р "Про проведення публічних слухань" у муніципальному центрі послуг м. Кривого Рогу 21.01.2014 відбулися публічні слухання з питань обговорення:

  • перевірки цілей, задекларованих при прийнятті регуляторного акта - рішення міської ради від 26.06.2013 №2088 "Про ставки податку за земельні ділянки на території м. Кривого Рогу" під час здійснення заходів з базового відстеження результативності його дії;
  • перевірки цілей, задекларованих при прийнятті регуляторного акта - рішення міської ради від 28.12.2012 №1660 "Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності" (ураховуючи зміну назви, що внесена на підставі рішення міської ради від 28.08.2013 №2180) під час здійснення заходів з повторного відстеження результативності його дії.
За результатами аналізу даних, необхідних для базового відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення Криворізької міської ради від 26.06.2013 №2088 "Про ставки податку за земельні ділянки на території м. Кривого Рогу", у певній мірі підтверджуються досягнення цілей, визначених при його прийнятті, а саме: визначено ставки земельного податку за користування земельними ділянками відповідно до вимог Податкового кодексу України для земель міста, грошова оцінка яких не проведена.

В місті створено сприятливі і рівні умови для діяльності суб’єктів господарювання, диференційовано ставки податку на землю в залежності від розташування та напрямків господарського використання земельних ділянок на період розробки, погодження, експертизи (у тому числі й громадської) та затвердження технічної документації з грошової оцінки земель міста, що дасть змогу зберегти на існуючому рівні надходження від плати за землю до місцевого бюджету.

За результатами аналізу даних, необхідних для повторного відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660 "Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності" (зі змінами), у певній мірі підтверджуються досягнення цілей, визначених при його прийнятті. Укладання договорів особистого сервітуту для розміщення тимчасових споруд є доступною процедурою для всіх суб’єктів господарювання та у свою чергу, стимулює розвиток підприємництва міста.

Беручи до уваги висновки та пропозиції, висловлені на публічних слуханнях 21.01.2014, процедура вдосконалення запроваджених регуляторних актів триває. Питання можуть бути вирішені шляхом унесення змін до діючих регуляторних актів–рішень міської ради.

Пропозиції та зауваження, які надійшли під час проведення публічних слухань та в період виконання заходів з відстеження, після опрацювання розробниками проектів будуть враховані в рішеннях міської ради.