Головна Всі новини за 2014 рік січень місяць

До уваги мешканців міста та суб`єктів господарювання! Прийом заявок на проведення навчань з питань захисту прав споживачів!

Прийом заявок на проведення навчань з питань захисту прав споживачів!

Дата публікації:27 січня 2014 р.

З метою підвищення рівня правової освіті населення з питань захисту прав споживачів та формування навиків компетентної поведінки у взаємовідносинах між споживачами товарів (робіт, послуг) та продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, відділ з питань захисту прав споживачів апарату міськради і виконкому проводить правову, просвітницьку роботу серед мешканців міста.

Відділ готовий надати інформаційно-роз'яснювальну, методичну допомогу громадянам міста, як споживачам товарів (робіт, послуг), так і суб'єктам господарювання різних форм власності та відповісти на проблемні питання щодо захисту прав споживачів за місцем проживання, роботи, навчання.

Заявки на проведення лекцій, надання консультацій з питань захисту прав споживачів приймаються від підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, комітетів профспілок, органів самоорганізації населення, об'єднань громадян тощо.

Прийом заявок на проведення навчань з питань захисту прав споживачів здійснюється за адресою: виконком Криворізької міської ради, пл. Радянська, 1, кімн.115 або за телефоном 493-04-76.

Вищезазначені послуги безкоштовні.

Відділ з питань захисту прав споживачів апарату міськради і виконкому