Головна Всі новини за 2021 рік грудень місяць

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Дата публікації:2 грудня 2021 р.

На сьогодні вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») є зручним провідником у діджитал-вимірі для замовників адміністративних послуг. Саме тому ВАША DIGITAL «ВІЗА» активно приймає участь у процесі діджиталізації життя українців та знайомить Вас зі своїми досягненнями.

В останньому місяці осені активність користувачів на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») була досить великою. За даними Google Аналітики, у листопаді поточного року на вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») завітали 9 752 користувачі та більше третини з них робили це вже неодноразово. Загалом за місяць ними було переглянуто 52 523 сторінки нашого вебпорталуНайпопулярнішою сторінкою виявилась «Запис на прийом» розділу «Попередня реєстрація», оскільки на період карантину прийом документів та видача готових результатів у Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється тільки за попереднім записом.

Як вже стало традицією, жінки тримають першість серед користувачів вебпорталу Центру «Віза». У листопаді поточного року відсоток жінок-відвідувачок нашого вебпорталу склав майже 68%, а чоловіків відповідно трохи більше 32%. Щодо віку наших користувачів, то найактивнішими є люди у віці 35-44 роки – їх у нас більше 26%, але старше покоління у віці 55+ теж не відстає – таких користувачів на вебпорталі майже 19%.

 Географія відвідувачів вебпорталу Центру «Віза» яскраво демонструє, що нас читають у багатьох країнах. Так за останній місяць осені на вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») завітали мешканці 42 країн світу. До топ-5, крім України, 

 

 

 

наразі увійшли Німеччина, Польща, Нідерланди та Сполучені Штати Америки. Кількість міст, в яких проживають наші користувачі минулого місяця сягнула 253. На першому місці звичайно ж Кривий Ріг та крім нього до п’ятірки вже традиційно увійшли Київ, Дніпро та Вінниця, а також приєдналося Запоріжжя.

Шановні користувачі, ми й надалі продовжимо наповнювати вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») тільки корисним та якісним контентом задля Вашої зручності!

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

https://viza.kr.gov.ua/