Головна Всі новини за 2021 рік грудень місяць

Інформація про конкурс проєктів зі створення нових робочих місць.

Інформація про конкурс проєктів зі створення нових робочих місць.

Дата публікації:2 грудня 2021 р.

Відповідно до п. 3.7 Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого й  середнього підприємництва, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами, конкурс проєктів зі створення нових робочих місць оголошується таким, що 30.11.2021 не відбувся (з 12.11.2021 по 25.11.2021  претендентами не надано заяви разом з документами на участь у конкурсі).

На сьогодні маємо 73 переможця конкурсу, якими задекларовано зберегти працевлаштованих найманих працівників – 343 особи та створити 106  нових робочих місць  в сфері інжинірингу, геології та геодезії, реалізації хлібобулочних виробів, виробництва виробів з бетону, гіпсу та цементу, ремонту й технічного обслуговування електричного устаткування, торгівлі деталями й приладдям для автотранспортних засобів тощо.

З міського бюджету виплачено часткової компенсації на загальну суму 415 тис. грн, у поточному році – майже 71 тис. грн. Ще 6 суб’єктам господарювання  – переможцям конкурсу, яким не настав термін виплати часткової компенсації, у наступному році буде виплачено коштів розрахунково майже на загальну суму 58 тис. грн за умови збереження чисельності найманих працівників. У залежності від кількості створених нових робочих місць та суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом розмір виплаченої часткової компенсації складав від 3 тис. грн до 28 тис. грн.

Рішенням виконкому міської ради від 22.10.2021 №534 для зручності підприємців, адаптації до роботи в умовах карантину, надана можливість подавати документи на конкурс, як особисто, так і в електронній формі  через вебпортал «Центр Віза» («Центр Дії»)