Головна Всі новини за 2021 рік листопад місяць

Прийом документів у сфері будівництва - через електронний кабінет адміністратора «Візи»!

Прийом документів у сфері будівництва - через електронний кабінет адміністратора «Візи»!

Дата публікації:23 листопада 2021 р.

Послуги у сфері будівництва  для підприємців та фізичних осіб в Центрі «Віза» («Центр Дії») надаються адміністраторами ЦНАПу через електронний кабінет адміністратора Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Подати документи для отримання послуг з будівельної діяльності можна такими способами:

  • в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва;
  • у паперовій формі або поштовим відправленням з описом вкладення через ЦНАП.

Виключно в електронній формі через електронний кабінет користувача, подаються документи  на об’єкти, що за класом наслідків належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Адміністратор ЦНАПу створює заявку з накладанням електронного підпису, завантажує до кабінету шляхом сканування документи, що подані заявником, та надсилає їх до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю. Замовнику повертаються всі подані документи з описом (при особистому зверненні) або з повідомленням про внесення заявки до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (при поштовому зверненні). Результати звернень розміщуються у Реєстрі будівельної діяльності, де кожен замовник послуги може відслідкувати стан його виконання.

Якщо ж заявник не вперше оформлює документи з будівництва, то самостійно на порталі Дія, без жодного візиту до органів влади, маючи особистий електронний підпис,  можна отримати 11 послуг: отримати дозвіл на виконання будівельних робіт та будівельний паспорт, декларацію про готовність до експлуатації об’єктів СС1. Також можна внести зміни або анулювати дозвіл на виконання будівельних робіт, отримати сертифікат про прийняття об’єкта в експлуатацію тощо.

 

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/