Головна Всі новини за 2010 рік листопад місяць

Шановні суб’єкти господарювання, криворіжці та гості міста!

Проведення виставки-ярмарку “Криворізькі контракти 2010

Дата публікації:4 листопада 2010 р.

Запрошуємо Вас з 17 по 19 листопада 2010 року прийняти активну участь в ХV виставці – ярмарку “Криворізькі контракти - 2010”, яка традиційно відбудеться в приміщені Криворізького державного цирку, на виконання розпорядження міського голови від 23.02.2010 №40 “Про проведення в місті виставково-ярмаркових заходів у 2010 році”.

Метою проведення виставкового заходу є розвиток економічних зв’язків між регіонами, висвітлення та пропаганда здобутків вітчизняних виробників, просування на споживчий ринок конкурентоспроможної вітчизняної продукції, сприяння науково-технічному та технологічному оновленню виробництва, налагодження взаємовигідних ділових контактів, укладання угод між суб’єктами господарювання.

На виставці-ярмарку підприємствами харчової та переробної промисловості, об’єктами оптової та роздрібної торгівлі Дніпропетровської області та інших регіонів країни будуть представлені досягнення новітніх технологій, експозиції з широким асортиментом продовольчих товарів (молокопродукти, м’ясопродукти, рибопродукти, бакалія, кондитерські, макаронні та хлібобулочні вироби, безалкогольні напої, плодоовочева консервація та інші), виробниче, пакувальне, торговельне обладнання тощо. У рамках виставкового заходу передбачено проведення тематичних семінарів, конкурсів, вікторин, благодійних акцій.

Сподіваємось на Вашу участь у ХV виставці – ярмарку “Криворізькі контракти - 2010”, будемо вдячні за співпрацю та взаєморозуміння.

За довідками звертайтесь до організаторів виставки-ярмарку:

- ТОВ “Кривбасторгбізнес”, ФОП Ненашева О.В. за телефонами (0564) 74-68-46, 92-20-11;

- управління розвитку підприємництва - (0564) 74-69-42(43).