Головна Всі новини за 2021 рік червень місяць

«єМалятко» просто додому!

«єМалятко» просто додому!

Дата публікації:10 червня 2021 р.

 Відтепер, за допомогою сервісу «єМалятко» батьки новонароджених малюків зможуть отримати свідоцтва про народження дитини, уникаючи будь-яких контактів з державними органами, просто та не виходячи з дому, обравши доставку документа Укрпоштою.  Оригінал  свідоцтва можливо отримати за кілька днів з моменту оформлення заявки, в найближчому відділенні поштового зв’язку або ж шляхом адресної кур’єрської доставки. Така співпраця стала можливою завдяки взаємодії програмного забезпечення Укрпошти та сервісу єМалятко, що дозволяє оперативно приймати та обробляти відправлення. 

Щоб отримати свідоцтво, потрібно при замовленні обрати опцію «отримати поштою».

 

Способи отримання та терміни доставки:

  • у поштовому відділенні - 46 грн
  • кур’єром додому – 66 грн
  • терміни – до 2х днів у межах області та до 3-х днів у межах України з моменту оформлення свідоцтва у відділі ДРАЦС.

Оплатити послугу можна онлайн на сайті «єМалятко» або готівкою під час доставки. Таким чином спрощено доступ громадян до державних послуг.

Послуга «єМалятко» надається за бажанням батьків дитини чи одного з них, за умови подання заяви про державну реєстрації народження дитини, яка містить необхідні відомості, із сплатою адміністративного збору за реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Підставою для реєстрації народження дитини за допомогою комплексної послуги «єМалятко» є номер електронного медичного висновку, який обов’язково зазначається в заяві про державну реєстрацію народження (висновок формується та видається в пологовому будинку). Для призначення допомоги при народженні дитини, рекомендуємо майбутнім батькам потурбуватися заздалегідь та відкрити у банківській установі рахунок для соціальних виплат та вказати його в при оформленні заяви.

 

 

Довідково, 83 % батьків реєструють народження дитини саме через «єМалятко».