Головна Всі новини за 2021 рік квітень місяць

Виповнилося 14 років – час звернутися до Центру «Віза»

Виповнилося 14 років – час звернутися до Центру «Віза»

Дата публікації:8 квітня 2021 р.

Центр адміністративних послуг «Віза» нагадує, що з 14 років підлітки мають змогу самостійно та БЕЗКОШТОВНО оформити найважливіший документ у житті – сучасний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Зазначимо, що власник біометричного документу має безліч переваг - від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів) до плюсів користування електронними сервісами, зокрема популярним застосунком для смартфону  «Дія».

Що потрібно зробити після того, як виповнилось 14 років? - звернутися до будь-якого паспортного офісу Центру «Віза» (під час карантину - НЕЗАЛЕЖНО від реєстрації місця проживання), попередньо зареєструвавшись до електронної черги (нагадуємо, що під час карантину прийом замовників послуг здійснюється за попередньою реєстрацією, інструкцію як зареєструватися до черги можна переглянути за посиланням: https://kr.gov.ua/ua/news/pg/161120412116133_n/).

В обраний день та час прийти до паспортного офісу та подати необхідні документи, а саме:

   свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави (документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченими нотаріально);

   довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (далі-РНОКПП) або відмову про його прийняття (за наявністю);

   паспорти громадянина України обох батьків або одного з них, які на момент народження дитини перебували у громадянстві України;

   якщо один із батьків дитини громадянин іншої країни - довідку про реєстрацію дитини громадянином України;

    довідку про реєстрацію місця проживання*.

*якщо заявник зареєстрований в реєстрі територіальної громади м. Кривого Рогу, при зверненні до Центру «Віза», адміністратор самостійно роздруковує довідку.

До речі, якщо не маєте РНОКПП, то звертатися до податкової служби за отриманням  не варто, можна скористатися комплексною послугою ID-14 (2 в 1)  – це оформлення першого паспорта громадянина України та отримання РНОКПП одночасно за однією заявою. Послуга БЕЗКОШТОВНА та надається за бажанням.

Запрошуємо скористатися паспортними послугами у Центрі «Віза» - у нас це швидко та зручно!

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС! 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/