Головна Всі новини за 2021 рік лютий місяць

«ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» Центру «Віза» інформує!»

«ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» Центру «Віза» інформує!»

Дата публікації:25 лютого 2021 р.

 У Центрі «Віза» видача посвідчення водія користується неабияким попитом серед громадян та за понад рік роботи сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» більше 300 водіїв отримали посвідчення через наш Центр.

Традиційно інформуємо про зміни у законодавстві для того, щоб Ви, шановні замовники, разом з нами завжди тримали руку на пульсі подій:

Постановою Кабінету міністрів України від 17.02.2021 №121  внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортним засобом. У Дії можна буде замовити послугу з видачі чи обміну посвідчення водія. Для цього потрібно просто зайти у застосунок, замовити посвідчення (заповнити форму заявки, завантажити фотокопії паперового (пластикового) документа, який посвідчує зміну даних та медичну довідку встановленого зразка) і потім його забрати у найближчому сервісному центрі МВС. Раніше можна було замовити посвідчення водія онлайн лише в Електронному кабінеті водія;

 

  • Постановою Кабінету міністрів України від 17.02.2021 №115 уповноважено дилерів (автосалони) на первинну реєстрацію транспортних засобів. Ці зміни надають громадянину змогу зареєструвати придбане нове авто прямо в автосалоні та отримати повний комплект документів та номерних знаків без відвідування сервісного центра МВС. Юридична особа та громадяни, які придбали новий транспортний засіб, заощадять свій час та ресурси.

 

 

Також інформуємо, що Верховна Рада України підтримала зміни до Закону України «Про дорожній рух», згідно яких посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспорту та автоцивілку в Дії можна використовувати нарівні з паперовими. Тепер водій може показати електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов’язкового страхування (автоцивілку) поліцейському для посвідчення своєї особи та права на керування автівкою.

 

 

 

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/