Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

«Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи»: роз’яснюємо актуальне

«Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи»: роз’яснюємо актуальне

Дата публікації:21 вересня 2020 р.

З початку року операторами «Гарячої» лінії Центру «Віза» 0-800-500-459 прийнято майже 23 тисячі вхідних дзвінків, що в три рази  більше за аналогічний період минулого року. Під час карантину кількість звернень збільшилась в 4 рази. Ми уважно аналізуємо тематику звернень на «Гарячу» лінію Центру «Віза» та постійно проводимо роз’яснення з актуальних питань, шляхом розміщення інформації на вебпорталі Центру «Віза», офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету. Сьогодні роз’яснюємо таке:

 

  • Як зареєструватися в електронній черзі на прийом до адміністратора Центру «Віза»?

Найактуальнішим питанням на сьогодні, що задають замовники послуг на «Гарячу» лінію Центру «Віза» залишається - «Як зареєструватися в електронній черзі на прийом до адміністратора Центру «Віза»?». Це викликано тим, що Центр «Віза» та його служби здійснюють прийом  та видачу готових результатів послуг в період карантину лише за попереднім записом в електронній черзі.

Зареєструватись в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» можна, скориставшись:

        

вебпорталом Центру (http://viza.kr.gov.ua/), перейшовши в розділі «Електронна черга» на сторінку «Попередня реєстрація»;

        

 

мобільним застосунком «Система керування чергою «IS-Line», безкоштовно завантаживши з Google Play;

 

або телефонуйте на безкоштовну «Гарячу» лінію Центру «Віза» 0-800-500-459. 

Алгоритм попередньої реєстрації на вебпорталі Центру «Віза»:

Крок 1.  На вебпорталі Центру «Віза» перейти у розділ «Електронна черга» - підрозділ «Попередня реєстрація»

Крок 2.  Обрати: 

- попередня реєстрація;

- послугу;

- філію, до якої Ви бажаєте звернутись;

- зручний час для візиту та підтвердити реєстрацію;

Крок 3. Записати або сфотографувати  № талона.
Результатом успішної реєстрації є отримання талону з ПІН-кодом.

  

         Звертаємо Вашу увагу!

 

Попередня реєстрація здійснюється  безоплатно шляхом запису на дні та години, які є доступними (ячейки визначені білим кольором - вільні, сірим – запис не доступний, фіолетовим – зайнятий іншими заявниками).

 

 

У визначений час звертайтесь до Центру «Віза» та його територіальних підрозділів, дотримуючись обмежувальних заходів (маска, соціальна дистанція, температурний скринінг). 

 

 

  • Які послуги надає Центр «Віза»?

 

На сьогодні через Центр «Віза» надається 431 адміністративна, інша публічна послуга – реєстрація нерухомості, бізнесу, земельні, соціальні питання, оформлення паспортів, посвідчення водія, тощо.

З переліком послуг Центру «Віза» можна ознайомитись на вебпорталі  ЦНАПу http://viza.kr.gov.ua/  в розділі «Послуги», сторінка «Перелік послуг».

 

  • З якого віку і на скільки видається паспорт громадянина України?

 

Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України   документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство. Він виготовляється у формі картки та містить безконтактний електронний носій. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку на 4 роки, а особам, які досягли 18-річного віку на кожні 10 років.

Зверніть увагу! В умовах карантину ви маєте змогу замовити таку послугу в ЦНАП чи в територіальному підрозділі ДМС незалежно від місця реєстрації.

УВАГА! Прийом документів в Центрі «Віза» здійснюється виключно за попереднім записом на точно призначений день і час.

Для оформлення паспорта у вигляді ID-картки вперше необхідно надати наступні документи:

• свідоцтво про народження;

• паспорти обох батьків чи документи, що підтверджують громадянство України;

• реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявністю);

• довідку про реєстрацію місця проживання (форма 13). Якщо заявник зареєстрований в реєстрі територіальної громади м.Кривого Рогу, при зверненні до Центру «Віза», адміністратор самостійно роздруковує довідку.

Також нагадуємо, що 28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14 (2в1). Запуск послуги зменшує бюрократичне навантаження на громадян, мінімізуючи кількість візитів до державних органів. Підлітки при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 20 хвилин часу на заповнення заяви. Послуга ID-14 (2в1) надається абсолютно безкоштовно.

 

 

Бережіть себе – будьте здорові!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/