Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

Центр «Віза» вітає криворіжців з Днем міста!

Центр «Віза» вітає криворіжців з Днем міста!

Дата публікації:18 вересня 2020 р.

Дружній колектив Центру «Віза» щиро вітає криворіжців з 245-ю річницею нашого найкращого міста Кривого Рогу! Бажаємо, щоб кожен мешканець або гість нашого міста був щасливим, жив у достатку і благополуччі. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого міста. Ми — це наше місто!

Центр «Віза» постійно працює над створенням доступних та комфортних умов для отримання якісних послуг влади криворіжцями, адже це завдання міського голови Юрія Григоровича Вілкула.

В місті Кривому Розі діє розгалужена мережа Офісів послуг органів місцевого  самоврядування: Центр адміністративних послуг «Віза», сім його територіальних підрозділів і вісім паспортних офісів,  вісім офісів реєстрації місця проживання громадян виконкомів районних у місті рад,  2 унікальні в Україні спеціальні автомобілі «Мобільний офіс муніципальних послуг» (пересувний центр надання адміністративних послуг), два мобільні автоматизовані робочі місця адміністраторів, державних реєстраторів Центру адміністративних послуг «Віза» (цифрові мобільні кейси), офіс з

реєстрації бізнесу та нерухомості.

 

 

 

 У нашому Центрі реалізується «ВАША DIGITAL «ВIЗА» - проєкт цифрової трансформації задля відкритості, прозорості та максимальної доступності адміністративних, інших публічних послуг для їх замовників.

 

 Складовими проєкту є:         

  • «Електронна система оцінки якості надання послуг» з функціями смс-інформування замовників послуг про готовність результату та контролем якості роботи наших службовців і ефективність роботи суб’єктів надання послуг;
  • «Електронні архіви» ЦНАПу та управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради
  • Електронна черга» з можливістю попереднього запису на прийом до адміністраторів, у тому числі віддалено через мережу Інтернет;
  • Мобільні додатки «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» і «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» - це доступ до ЦНАПу з дому чи офісу 24 години на добу та 7 днів на тиждень;
  • Безкоштовна «гаряча» лінія Центру «Віза», якою з початку 2020 року вже опрацьовано більше 23 000 звернень.
  • «Електронний реєстр Криворізької територіальної громади» - це можливість заявникам отримувати послуги  у сфері  реєстрації місця проживання протягом 15 хвилин;
  • Вебпортал Центру адміністративних послуг «Віза» з особистим кабінетом користувача, ідентифікацією усіма доступними в країні способами, згідно чинного законодавства. Нагадуємо криворіжцям про інтерактивні сервіси вебпорталу Центру «Віза». Так, громадяни міста можуть скористатися послугами в електронному вигляді, посилання на які розміщені на вебпорталі та постійно актуалізуються нами на  сторінках «Публічні реєстри»«Електронні послуги» та  «Електронні сервіси».  На сьогодні можливо отримати 139 е-послуг, скористатись посиланнями на 31 електронний сервіс та отримати доступ до 122 публічних реєстрів.

Також, на вебпорталі Центру «Віза» можна ознайомитися з інформацією щодо послуг за категоріями: комплексні е-послуги, послуги з питань громадянства та міграції,  реєстрації бізнесу та майна, земельні питання, та інші послуги. Повний перелік можна знайти за посиланням http://viza.kr.gov.ua/#/services_all.   

Великим попитом серед замовників послуг користуються «Пакетні послуги» за різними життєвими ситуаціями. Їх у нас аж 10! До речі, послуга «одним пакетом» «Народження дитини» Центру «Віза» стала прототипом для запровадження комплексної послуги «єМалятко» по всій Україні. Школярам Центр «Віза» теж приділяє особливу увагу – у нас вони можуть скористатись комплексною послугою «ID-14» і оформити перший паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків одночасно. А ще щосереди Паспортні офіси ЦНАПу «Віза» запрошують юних криворіжців на оформлення паспорта громадянина України ВПЕРШЕ по досягненню 14-річного віку, адже СЕРЕДА у ЦНАПі – день ID-картки.

Не можемо не згадати про сервіс Центру адміністративних послуг «Віза» - «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО». З грудня 2019 року наш Центр став партнером Регіонального сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області та запустив у своєму флагман-офісі нові послуги для автолюбителів:

-          обмін посвідчення водія (без складання іспитів);

-          видача нового посвідчення водія (замість втраченого);

-          державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду);

-          перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною даних про його власника.

За період дії сервісу у нашому Центрі вже отримали новенькі посвідчення 188 щасливих автовласників, а також 1 транспортний засіб пройшов реєстрацію. У найближчій перспективі задля зручності містян планується запровадження такого ж сервісу у територіальних підрозділах Центру «Віза» Тернівського та Інгулецького районів.

 

В Центрі «Віза» забезпечено умови доступності осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних громадян, адже ми відкриті для всіх.

За період карантину, в Офісах послуг органів місцевого самоврядування послуги отримали майже 200 тисяч суб’єктів звернень! Карантин не заважає нам працювати, а навпаки – дає нам змогу згуртуватися та показати якісний результат! Відтак, статистика звернень заявників до офісів ЦНАПу «Віза» збільшилась, навіть у порівнянні з кількістю звернень до карантину на 10%. У топі вже протягом багатьох років знаходяться найпопулярніші послуги: реєстрація місця проживання, земельні питання, паспортні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості, отримання дозвільних документів.

Та ми не збираємось зупинятись на досягнутому і маємо дуже амбітні плани, серед яких запровадження нової послуги з видачі КЕПів мешканцям міста у Центрі «Віза», забезпечення можливості оформлення біометричних паспортів в мобільному офісі муніципальних послуг та ще багато цікавого і корисного для наших замовників послуг.

 

Ми працюємо для Вас!

 

            Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/