Головна Всі новини за 2020 рік травень місяць

Про протиепідемічні заходи в закладах громадського харчування на період карантину, у т.ч. на відкритих (літніх) майданчиках просто неба

Про протиепідемічні заходи в закладах громадського харчування на період карантину, у т.ч. на відкритих (літніх) майданчиках просто неба

Дата публікації:20 травня 2020 р.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 №343 скасовано частину обмежувальних заходів для закладів ресторанного господарства, які функціонують  в умовах карантину.  Як же наразі працюють ресторатори, з якими перешкодами стикаються підприємці при організації роботи відкритих (літніх) майданчиків  обговорено 19.05.2020 під час відеоконференції на інтерактивній платформі ZOOM в режимі он-лайн етеру.

Близько 60 суб’єктів господарювання отримали фахові  відповіді  від керівництва управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради   та спеціалістів Криворізького  міського  управління   Головного  управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській   області.

Найперше, що з’ясовували для себе підприємці – це можливість законного розміщення відкритих майданчиків  біля закладів ресторанного господарства, не допускаючи порушень земельного законодавства, благоустрою територій і не порушуючи умови життєдіяльності мешканців міста.

Активно  обговорювали питання практичної  реалізації Тимчасових рекомендацій головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів при роботі на період карантину, у т.ч. на відкритих (літніх) майданчиках просто неба для обслуговування клієнтів. Також  субєктам роз’яснено порядок державної реєстрації потужностей операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів.

З питань організації підприємництва під час проведення карантинних заходів  можна звертатися у робочі дні  за телефонами: (0564) 92-13-76, 068-946- 67-39,  а в режимі  он-лайн можна  поспілкуватися на сторінці управління розвитку підприємництва  виконкому Криворізької міської ради у «Facebook».            

20 травня 2020