Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

ЯК ОТРИМАТИ ГОТОВИЙ ПАСПОРТ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

ЯК ОТРИМАТИ ГОТОВИЙ ПАСПОРТ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Дата публікації:6 квітня 2020 р.

Як раніше вже повідомлялося, на час дії карантину паспорти громадянина України у вигляді ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон, які оформлювалися у Центрі «Віза»,  повернуто до Державної міграційної служби, того району, в якому було оформлено паспорт. У зв’язку з продовженням карантину повідомляємо графік обслуговування громадян районними відділами ДМС:

 

При нагальній потребі, можливо отримати готові паспорти у територіальних підрозділах ДМС, але наголошуємо, що паспорти зберігаються протягом одного року і отримувати їх під час карантину не обов’язково.

 Згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БЛИЗЬКИХ!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/