Головна Всі новини за 2020 рік березень місяць

ЦНАП «ВІЗА»: ПРАЦЮЄМО ДИСТАНЦІЙНО ІЗ ЗАМОВНИКАМИ ПОСЛУГ

ЦНАП «ВІЗА»: ПРАЦЮЄМО ДИСТАНЦІЙНО ІЗ ЗАМОВНИКАМИ ПОСЛУГ

Дата публікації:30 березня 2020 р.

З метою уникнення поширення вірусних інфекцій, з 26.03.2020, Центр надання адміністративних послуг «Віза» перейшов на дистанційний режим обслуговування відповідно до протокольного рішення міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Якщо мешканці потребують отримання консультації щодо замовлення послуг або раніше поданих документів, просимо телефонувати за номером нашої «Гарячої» лінії 0-800-500-459 (пн - пт., з 9.00 до 16.00 год.). Адміністратори працюють щоденно і надають консультації про те, як можна замовляти послуги без відвідування підрозділів ЦНАП. Із сьогоднішнього дня кількість адміністраторів-операторів «Гарячої» лінії «Візи» збільшено до 5, щоб криворіжці могли без проблем до нас додзвонитися.

В умовах дистанційної роботи для одержання послуг, у разі невідкладних питань, можливо звернутись з заявою та пакетом документів:

-  поштою, 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, якщо такий порядок передбачено інформаційною карткою послуги, детальна інформація по кожній послузі за посиланням  http://viza.kr.gov.ua/#/services_all (оберіть тематичну область і послугу в ній, перегляньте відповідну інформаційну картку);

-  онлайн,  перелік державних електронних послуг розміщено на вебпорталі Центру «Віза» за посиланням http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/electronni_poslygi (оберіть відповідну послугу та слідуйте інструкціям, що відкриваються). Послуги, надання яких передбачено онлайн, також можливо замовити через Єдиний державний портал адміністративних послуг https://my.gov.ua/info/services.

Пам’ятайте, жоден документ не вартий здоров’я!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/