Головна Всі новини за 2020 рік лютий місяць

ОГОЛОШЕННЯ! ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ!

ОГОЛОШЕННЯ! ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ!

Дата публікації:25 лютого 2020 р.

Суб’єктам малого й середнього підприємництва надається часткова компенсація в розмірі 75 % від фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом (надалі – часткова компенсація) через 6 місяців з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження (рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами від 22.05.2018 № 251).

До участі в конкурсі проєктів зі створення нових робочих місць запрошуються суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), що перебувають на обліку в Криворізьких державних податкових службах ГУ ДПС у Дніпропетровській області, зареєстрували місце проживання/знаходження на території м. Кривого Рогу та надали документи:

-  заяву на участь у конкурсі проектів зі створення нових робочих місць;

-   проект зі створення нових робочих місць;

-  копію цивільно-правового документу з банківською установою (у якої держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів).

Форма заяви та проекту розміщенні на:

- офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету    https://kr.gov.ua/regulyatorna_politika/reest_diyuchikh_regulyatornikh_aktiv_krivorizkoi_miskoi_radi_ii_vikonkomu;

- тематичному модулі «Віртуальний бізнес-інкубатор» офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» з можливістю їх роздрукування (блок «Навчальний майданчик» розділ «Надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва»)  https://bi.krmisto.gov.ua/tech_playground/banks_and_insurances.html

Через QR-код можна ознайомитися з Порядком використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації (рішення виконкому міської ради від 22.05.2018 №251), формами заяв на участь у конкурсі та проектом зі створення нових робочих місць.

Прийняття заяв разом з документами здійснює секретар комісії в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради з 26.02.2020 по 11.03.2020  включно (у робочі дні з 8.30 до 12.30, з 13.00 до 17.00), каб. 512, пл.Молодіжна,1.

Дата, час та місце проведення конкурсу: 12.03.2020 о 15.00, каб.139 виконкому Криворізької міської ради, пл.Молодіжна,1.

 

            Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, комісія з відбору проектів зі створення нових робочих місць