Головна Всі новини за 2020 рік лютий місяць

Інтегруємось до «Дії», продовжуємо експеримент по сервісу «Сheck»

Інтегруємось до «Дії», продовжуємо експеримент по сервісу «Сheck»

Дата публікації:19 лютого 2020 р.

(про рішення із засідання виконкому міської ради 19.02.2020)

Цей рік ЦНАП «Віза» розпочав з активної роботи по запровадженню сучасних електронних сервісів нового покоління у життя Криворізької громади.

Старт роботі було надано на цифровій конференції «Електронні сервіси на службі у криворіжців» у грудні минулого року.

 У січні:

- розпочато роботу з інтеграції послуг органів місцевого самоврядування до Єдиного державного Порталу електронних послуг «Дія» (відповідно до розпорядження міського голови);

запроваджено бета-тестування проєкту єМалятко, переваги якого схвально оцінили батьки немовлят. На сьогодні  за 1 заявою, а це - 8 послугобслужено вже 94 сім’ї, у т. ч. з виїздом до дому до породілей, які за станом здоров’я не могли прибути до Центру «Віза». Кривий Ріг - єдине місто обласного підпорядкування  в Україні, яке прийняло участь у проєкті, та друге із 11 міст, які запровадило цю послугу.

Передумовою успішного стартапу - став Реєстр територіальної громади міста Кривого Рогу (придбаний за кошти міського бюджету більше двох років тому) та пакетна послуга «Народження дитини», запроваджена у Кривому Розі ще у 2016, вперше в Україні.

Сьогодні  на  засіданні виконкому міської ради ухвалено рішення про зміни у сфері надання адміністративних, інших публічних послуг у Центрі «Віза», пов’язані із запровадженням експериментального проєкту щодо щодо спрощення процесу перевірки факту оплати послуг з використанням програмного продукту «Сheck» через відповідний державний сервіс «Сheck». Тепер підтвердженням сплати адміністративного збору за надання послуги є документ або інформація (реквізити платежу) про сплату збору у будь-якій формі, надані суб’єктом звернення адміністратору Центру. Зазначений сервіс вже застосовується у нашій «Візі», його переваги засвідчили і адміністратори, і  замовники послуг.

У зв’язку із новаціями відповідні  зміни внесено до інформаційних карток платних адміністративних, інших публічних послуг. А в наших найближчих планах:

-    отримання «Візою» статусу акредитованого офісу сертифікованих ключів – КЕПів;

-     одержання згоди на можливість внесення КЕПів до ID – карток у ЦНАПі;

-   розширення можливостей мобільного застосунку  «Візи» для власників усіх гаджетів для попередньої реєстрації до ЦНАПу;

-    перехід ЦНАПу «Віза» у Діджитал – вимір Порталу Дія.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
0-800-500-459 (безкоштовно)

viza@kr.gov.ua

https://viza.kr.gov.ua