Головна Всі новини за 2020 рік січень місяць

Е-послуги для користувачів вебпорталу «Візи»!

Е-послуги для користувачів вебпорталу «Візи»!

Дата публікації:22 січня 2020 р.

Шановні криворіжці!

 ВАША DIGITAL ВІЗА інформує що на вебпорталі Центру «Віза» актуальні посилання на сторінці «Електронні послуги» в розділі «Послуги» вже на 136 е-послуг, які можна замовити в режимі онлайн.

Нещодавно в послузі №49 «Електронний кабінет водія» з’явився новий сервіс - безкоштовна послуга «Керування належним користувачем», яка доступна для фізичних та юридичних осіб та на один транспортний засіб може бути призначено не більше одного належного користувача. Належний користувач – це особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить. Для автомобілістів відтепер онлайн можна зазначити належного користувача транспортного засобу, що стане у нагоді з появою нових правил та налагодженням системи фото- і відеофіксації та паркування.

Нагадаємо, що електронний кабінет водія буде зручним у користуванні усім громадянам, хто вже отримав посвідчення водія «нового» зразка!

Для цього криворіжці можуть скористатися послугами сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО», що функціонує з грудня 2019 року за ініціативою  міського голови Ю.Г.Вілкула в Головному офісі Центру «Віза» (площа Молодіжна, 1), а саме:

-       обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

-       отримати нове посвідчення водія замість викраденого або втраченого;

-       зареєструвати транспортний засіб (без огляду);

-       перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Справді, в процесі цифрової трансформації важлива реалізація принципу “digital by design” (створення нових сервісів вже в е-вигляді, а не переведення їх в е-вигляд після фактичного впровадження) та можливість використання безпечних каналів ідентифікації: електронний підпис (КЕП), BankID або Mobile ID.

Такі ж канали ідентифікації доступні і для користувачів сервісу «Мій кабінет» на вебпорталі «Візи». На сьогодні, після ідентифікації на вебпорталі Центру «Віза» наші замовники можуть не лише переглянути стан своїх звернень, а й оцінити якість наданих послуг, залишати відгуки або коментарі до новин. Запрошуємо спробувати новації!

Найближчим часом очікуємо (Урядом анонсовано з 30 січня 2020 року), введення в промислову експлуатацію «Порталу «Дія», який з 01.01.2020 став Єдиним державним вебпорталом електронних послуг та Єдиним державним порталом адміністративних послуг, держателем якого є Мінцифра, а наразі Центр «Віза» відпрацьовує інтеграцію своїх сервісів з ним, щоб кожен криворіжець міг використовувати інноваційні сервіси DIGITAL «Візи» в ДІЇ!

 

 

Ми працюємо для Вас!
#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua