Головна Всі новини за 2019 рік грудень місяць

Репортаж з подорожей ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ за 2019 рік

Репортаж з подорожей ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ за 2019 рік

Дата публікації:28 грудня 2019 р.

    У Центрі «Віза» успішно діють проєкти, впроваджені за дорученням нашого міського голови для того, щоб криворіжцям було зручно отримувати публічні послуги за різними життєвими ситуаціями. Одним з найуспішніших таких проєктів є проєкт «ВІЗА МОБІЛЬНА», який діє вже два роки.  

       У цьому році, з місяця в місяць, мобільні офіси ВІЗИ курсували по вже знайомим маршрутам та відвідали нові місця Кривоо Рогу. З початку року було здійснено 148 виїздів та обслужено більше 11 000 замовників послуг    

      «Ідучи в ногу» з життям міста - мобільні офіси відвідували збори мешканців, свята, їздили на виробництво (обслуговування працівників УТОСу). Криворіжці в мобільних офісах активно оформлювали часткову компенсацію на житлово-комунальні послуги, субсидії, заключали декларації з лікарями, отримували консультації з різних питань за різними  життєвими ситуаціями.

       У 2019 році  до роботи активно залучалися підприємства та організації, що забезпечують життєдіяльність міста : КП «Кривбасводоканал», КП «Сансервіс», ТОВ «Екоспецтранс», ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»,  районні відділи в м.Кривий Ріг ГУ Державної міграційної служби, обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області.    

     За багаточисельними зверненнями громадян прийом в офісах-трансформерах вели також представники Полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг.

         На робочих зустрічах з представниками органів самоорганізації населення, мобільні офіси доводили переваги отримання послуг за місцем проживання.           

   

     Не залишилися без уваги і нові криворіжці. Мобільні офіси 6 разів відвідали модульне містечко внутрішньо переміщених осіб та обслужили 390 замовників.                 

          Участь у святах: Свято меду, фестиваль EUROFEST та поїздки на виробництво запам’яталися, як фахівцям виїзної бригади так і гостям, що завітали до офісу «на колесах».

    

   

У наступному році ВІЗА МОБІЛЬНА продовжить свої подорожі  містом довжиною в життя!

Для  того, щоб  скористатися   послугами «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ» потрібно звернутися на безкоштовну «Гарячу» лінію Центру «Віза» - 0-800-500-459.

                                            Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
e-mail:  https://viza.kr.gov.ua