Головна Всі новини за 2019 рік грудень місяць

Про рішення, які розглядалися на сесії міської ради у сфері надання адміністративних послуг

Про рішення, які розглядалися на сесії міської ради у сфері надання адміністративних послуг

Дата публікації:24 грудня 2019 р.

 Сьогодні  на  пленарному засіданні міської ради прийнято 2 рішення, що регулюють діяльність Центру «Віза».

Зокрема, викладено в новій редакції Перелік адміністративних, інших публічних послуг, що надаються через Центр «Віза». Нагадаємо, що на сьогодні «асортимент» послуг, що надається через ЦНАП становить 300 видів. За останні півтора роки до діючого Переліку послуг аж 14 разів вносились зміни та доповнення. Тому, для зручностей користування замовниками послуг та службовцями здійснено упорядкування Переліку, а саме:

-         упорядковано кодифікацію послуг з питань архітектури, архітектурно-будівельного контролю, послуг виконкомів районних у місті рад;

-         уніфіковано назви груп послуг за сферами та життєвими ситуаціями;

-         змінено назву суб’єкта надання послуг: з «АТ «Криворіжгаз» на «АТ «Оператор газорозподільної системи «Криворіжгаз» тощо.

         Актуальний Перелік послуг найближчим часом буде розміщено на вебпорталі Центру адміністративних послуг «Віза» для загального користування. Ознайомитись з ним можна за посиланням http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/poslygi/perelik_poslug.

 

         Крім цього, з метою цифрової трансформації та для упровадження технологій електронного врядування в щоденну роботу із замовниками послуг внесено зміни до Програми розвитку Центру адміністративних послуг «Віза» на 2019 – 2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.12.2018 №3310.

 

 

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
0-800-500-459 (безкоштовно)

viza@kr.gov.ua

 https://viza.kr.gov.ua