Головна Всі новини за 2019 рік грудень місяць

До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно

До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно

Дата публікації:10 грудня 2019 р.

РішеннямКриворізької міської ради від 23.11.2016 №1068 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Кривому Розі», затверджена формула, на підставі якої фізичною особою розраховується розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна на відповідний рік.

В формулі застосовується прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла  по Дніпропетровській області, який змінюється кожного року.

До вересня 2019 року, цей показникзатверджувався Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Наразі це Міністерство змінило назву на Міністерство розвитку громад і територій України.

Тому,з урахуванням змін,при обрахунку мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2020 рік у місті, необхідно застосовувати прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла по Дніпропетровській області, визначений Наказом Міністерства розвитку громад і територій України від 02.12.2019 №287, який складе13220 грн за 1 кв. метр загальної площі квартир (будинку) (з урахуванням ПДВ).