Головна Всі новини за 2019 рік грудень місяць

«ВІЗА» інформує: ЯК ОТРИМАТИ УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР ЗАПИСУ В РЕЄСТРІ (УНЗР)?

«ВІЗА» інформує: ЯК ОТРИМАТИ УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР ЗАПИСУ В РЕЄСТРІ (УНЗР)?

Дата публікації:9 грудня 2019 р.

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказати відповідні номери членів сім’ї. 

Унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження особи у форматі – рік народження, місяць та дата. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний  і розпочинається з цифр - 0001,  для жінок – парний - 0002).  Остання цифра контрольна та унікальна.

УНЗР є незмінним. Вікових обмежень для отримання УНЗР немає!

Унікальний номер в Реєстрі  створюється під час оформлення біометричних документів  - паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина для виїзду за кордон.

За ініціативою міського голови Ю.Г.Вілкула у місті працюють  8 Паспортних офісів Центру адміністративних послуг «Віза», які ПРОСТО і КОМФОРТНОа головне – ДОСТУПНО обслуговують мешканців усіх районів міста.

Також діє проект  з надання адміністративних, інших публічних послуг «одним пакетом» за  життєвою ситуацією  «Народження дитини».  За одне звернення криворіжці можуть в одному місці подати документи на отримання одночасно 12 послуг, у тому числі з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитині.

 

Шановні криворіжці!

Запрошуємо Вас до Центру адміністративних послуг «Віза»!

 

         Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua