Головна Всі новини за 2020 рік січень місяць

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

Дата публікації:13 січня 2020 р.

29 жовтня 2020 року

Для гостей та мешканців міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки" доступна актуальна інформація за напрямком "Спортивні секції".

         На сторінках ресурсу по кожній спортивній секції доступна для перегляду інформація про заклад, на базі якого вона функціонує, адресу розташування, телефони, керівника, режим роботи тощо. З метою зручного пошуку секцій реалізовано фільтри за адміністративним районом, видом спорту, віковою категорією та іншим.

28 жовтня 2020 року

"Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього". Даний вислів не втратив актуальності і в теперішній час.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" електронний інформаційний ресурс "Меморіальні та вказівні дошки"  з інформацією щодо міських об’єктів що увічнюють пам'ять  про визначних осіб чи події, доповнився актуальною інформацією про меморіальні дошки на честь:

- Аліщенка Івана Альбертовича, капітана Збройних сил України, який загинув при виконанні військового обов'язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканності України (вул. Ярослава Мудрого, 81, Саксаганський район);

- Іванова Євгена Вікторовича, капітана Збройних сил України, який загинув при виконанні військового обов'язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканності України (вул. Ярослава Мудрого, 81, Саксаганський район).

По кожному об’єкту користувачі можуть ознайомитися з адресою їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), інформацією про напис, історичною довідкою, переглянути фотоматеріали тощо. Для зручного пошуку доступні фільтри за адміністративним районом,  по ключовому слову, вулиці.

Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Гостям та інвесторам міста", що можна встановити для систем Android та iOS.                  

27 жовтня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика  "Про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у місті Кривому Розі"  з актуальною інформацією, в тому числі категорії осіб, які  мають  право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В рубриці розміщена інформація про центр надання правової допомоги (з адресами розташування, контактними телефонами, режимом роботи тощо) та засоби отримання вторинної правової допомоги:

-   за допомогою звернення через портал державних послуг iGov;

-   звернення на офіційному сайті системи безоплатної правової допомоги;

-   у мобільних консультаційних пунктах.

Для користувачів інформація за напрямком "Безоплатна первинна та вторинна правова допомога" доступна на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Місцева влада".

26 жовтня 2020 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

-         адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

-         ключовим словом, назвою.

Усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що доступний для систем Android та iOS.

23 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

- як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

- як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

22 жовтня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City", за допомогою якого бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс " Комунальні послуги. Нарахування".Сьогодні сервіс надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку, а також надсилає повідомлення про результат розгляду звернень щодо призначення субсидії.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом " Комунальні послуги. Нарахування ", можна через сервіси

21 жовтня 2020 року

Міський електронний сервіс "Екомоніторинг" – онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Екомоніторинг" для всіх зацікавлених осіб надано можливість здійснювати спостереження за станом забруднення повітря (погодинно та цілодобово) за допомогою спеціалізованих постів.

На сторінці модулю щомісяця публікується актуальний "Екологічний дайджест якості атмосферного повітря", в якому надано характеристику міських постів автоматичного спостереження та мапу місця їх розташування, проінформовано про вплив забруднюючих речовин на здоров'я населення, максимально разові, середньодобові та середньомісячні  концентрації  забруднюючих речовин тощо.   

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

20 жовтня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" ресурс "Установи соціального захисту" з актуальною інформацією про державні та міські установи соціального захисту.

У ресурсі інформація про установи структурована за їх типами. Користувачів проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, режим роботи тощо. Функціонують зручні сервіси пошуку інформації.

У розділі вебпорталу "Путівник" актуальна інформація про послуги Комунальних установ територіальних центрів соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) у адміністративних районах міста.

Інформація про установи соціального захисту доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

19 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр", у рубриці "Корисні посилання" міститься змістовна інформація з корисними посиланнями на ресурси, що стануть у нагоді під час вирішення життєвих та інших питань, за напрямком:

         - Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту.

16 жовтня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Мій будинок", що знайомить з інформацією стосовно житлових будинків, розташованих на території міста. Для мешканців житлових будинків є відомості про поштові відділення, амбулаторії центрів первинної медико-санітарної допомоги, виборчі дільниці та поліцейські станції, які їх обслуговують, а також інформація про підприємства, що надають послуги з утримання будинку та прибудинкової території, теплопостачання, відомості про сам будинок: рік уведення в експлуатацію, кількість під’їздів, квартир, поверхів тощо.

16 жовтня 2020 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – SmartCity" мешканці міста зі смартфонів мають можливість переглянути всі об’єкти, які фінансуються в поточному році з бюджету, та вказану суму фінансування.

Електронний сервіс "Відкритий бюджет" – унікальна практика, що надає доступ громадянам до інформації про надходження та використання коштів бюджету міста, забезпечує актуальність і достовірність інформації. Його головна мета – перетворити документи, що застосовуються в процесі виконання бюджету, на інформацію, зрозумілу всім. Кожен може побачити скільки коштів витрачається на сфери життєдіяльності міста.

У сервісі доступний модуль "Бюджет на мапі", що дозволяє в інтерактивному вигляді переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також усі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування електронним сервісом "Відкритий бюджет", можна через сервіси

15 жовтня 2020 року

          Якісна освіта є одним із факторів запоруки успішності та реалізованості у професійному становленні людини, це саме той фундамент, на якому вона будує своє майбутнє і майбутнє своєї держави. Для гостей та мешканців міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки" доступна актуальна інформація за напрямком:

         - заклади дошкільної освіти та навчально-виховні комплекси міста;

         - заклади загальної середньої освіти;

         - заклади позашкільної освіти.

         У ресурсі по кожному закладу проінформовано про адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі), керівника, телефони, кількість класів, потужність закладу тощо. Для зручного пошуку інформації реалізовано фільтри за районом розташування, типом, профілізацією, по ключовому слову та іншим.

Легким та зручним способом отримати інформацію про вищевказані освітні заклади є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity" (розділ "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки") що можна встановити для систем Android та iOS.  

13 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Житло" для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

- підприємства, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

- перелік об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кривому Розі;

- житлово-будівельні кооперативи;

- підприємство, що надає послуги зі збирання, перевезення та захоронення побутових відходів.

По кожному об’єкту ресурсу "Житло" розміщено актуальну інформації про керівника, телефони для зв’язку, адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі) тощо

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямками є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

12 жовтня 2020 року

                  На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для осіб, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного автотранспорту, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті", про можливість скористатися соціальною послугою "Соціальне таксі".

         На сторінці статті проінформовано про категорії населення які можуть скористатися послугою та періодичність їх отримання, порядок замовлення її, перелік документів які необхідно надати для замовлення послуги, контактні телефони, перелік об’єктів розташованих на території міста дістатися до яких можна скориставшись послугою тощо.

09 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Ветерани", що містить актуальну інформацію:

-         фотогалереї,

-         підприємницька ініціатива "Зігріємо турботою ветерана",

-         міська та районні ветеранські організації,

-         пам’ятки історії та культури, меморіальні та вказівні дошки,

-         установи соціального захисту та суб'єкти господарювання, в яких обслуговуються особи з інвалідністю внаслідок війни.

08 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальна інформацію про:

         - бюджетні лікувально-профілактичні заклади;

         - приватні підприємства по наданню медичної допомоги;

         - аптеки;

         - аптечні бази;

         - аптечні пункти.

         У розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" по кожному медичному об’єкту проінформовано про адресу розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, спеціалізацію та графік роботи тощо, на сторінках ресурсів реалізовано зручну систему пошуку інформації за різними видами фільтрів.

         Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів", що можна встановити для систем Android та iOS.

07 жовтня 2020 року

Екологічна свідомість громадян – запорука збереження природи та навколишнього середовища рідного міста. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для користувачів у ресурсі малий бізнес міститься корисна інформація про пункти прийому вторинної сировини з адресою їх місця розташування, контактними телефонами, керівником, видами сировини які приймають тощо.

         У ресурсі "Екологія" міститься перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів з інформацією про суб’єктів господарювання в приміщенні яких можна здати відпрацьовані батарейки та акумулятори.

06 жовтня 2020 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі порталу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Міський транспорт", що дозволяє відслідковувати рух громадського транспорту  в реальному часі. За його допомогою автоматично визначається ваше місцезнаходження, просто та швидко здійснюється пошук про найближчу зупинку громадського транспорту, спостереження за переміщенням його рухомого складу, будується маршрут і обирається необхідний вид транспорту.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Міський транспорт", можна через сервіси

05 жовтня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для усіх зацікавлених осіб у ресурсі "Вокзали" міститься актуальна інформація про автостанції та послуги, що надаються пасажирам.

На сторінках ресурсу кожний бажаючий може переглянути змістовну інформацію про 4 автостанції, а саме: керівника, адресу розташування з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі, режим роботи, контактні телефони довідкових бюро, столів замовлень та Сервіс-центрів. Користувачів проінформовано про вартість послуг, що надається громадянам:   

- бронювання місць на проїзд в автобусі;

- замовлення квитка за телефоном;

- надання інформації в довідковому бюро;

- платна кімната гігієни;

- переоформлення квитка в термін понад добу до відправлення тощо.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

02 жовтня 2020 року

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг  –  у місті діє програма "Найкраще – дітям", яка передбачає ініціативу більше 100 суб’єктів господарювання, з надання знижок у розмірі від 5% до 10% від роздрібної ціни на продовольчі та непродовольчі товари, ліки та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки). Детально переглянути інформацію про дану програму можна у ресурсі "Учасники муніципального проекту «Найкраще дітям»" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу для перегляду доступна інформація про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за районом розташування та видами діяльності (аптека, лікарські засоби, медичні послуги, непродовольчі товари: дитячі товари, взуття, одяг, трикотажні вироби тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проект "Найкраще – дітям" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

01 жовтня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про державні та міські соціальні допомоги мешканцям міста:

     - Часткова компенсація вартості послуг або теплопостачання, або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста у 2020 році.Зразок заяви.

-   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

-   Державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "Гроші ходять за дитиною";

-   Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

-   Допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-   Допомога на дітей одиноким матерям тощо.

30 вересня 2020 року

Міський електронний сервіс "Екомоніторинг" – онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Екомоніторинг" для всіх зацікавлених осіб надано можливість здійснювати спостереження за станом забруднення повітря (погодинно та цілодобово) за допомогою спеціалізованих постів.

На сторінці модулю щомісяця публікується актуальний "Екологічний дайджест якості атмосферного повітря", в якому надано характеристику міських постів автоматичного спостереження та мапу місця їх розташування, проінформовано про вплив забруднюючих речовин на здоров'я населення, максимально разові, середньодобові та середньомісячні  концентрації  забруднюючих речовин тощо.   

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

29 вересня 2020 року

Економне використання газу – це не тільки турбота про сімейний бюджет, але й дбайливе ставлення до природи.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради: Заощаджуємо газ, розміщено інформацію про правила укладання договорів на постачання природного газу з юридичними особами та побутовими споживачами у відповідності до Правил постачання природного газу.

 Для користувачів у рубриці доступна змістовна інформація, що допоможе у вирішенні питань: як встановити лічильник, способи передавання показників за спожитий газ, виконання робіт з повірки лічильників газу, його заміна та інформація про дистанційні сервіси АТ "Криворіжгаз" що діють для мешканців міста, а саме:

         - особистий кабінет. Щоб стати користувачем сервісу потрібно лише зареєструватися на сайті споживачів природного газу 104.ua;

         - електронна адреса contact@kr.104.ua;

         - контакт-центр багатоканальний (60 ліній) телефон 462-61-04 або мобіль-ний телефон (067) 62 - 92 - 104, який працює щодня, без вихідних з 8-00 до 20-00;

         - онлайн сервіс 7104UA у Viber. Реєстрація в паблік акаунті 7104ua дозволить передавати показання лічильника та оплачувати спожитий природний газ онлайн. Для реєстрації вам знадобиться вказати: номер особового рахунку (в системі постачальника), суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу. Паблік акаунт у Viber дає змогу користуватися одразу декількома особовими рахунками;

         - мобільний додаток для споживачів газу 104 Mobile,за допомогою якого, через смартфон, можна швидко та зручно передати показання лічильника та здійснити оплату за газ.

28 вересня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному інформаційному ресурсі "Органи самоорганізації населення міста Кривого Рогу" розміщена інформація про діючі органи самоорганізації населення – комітети будинкові, вуличні, квартальні, мікрорайонів з інформацією про їх назву, місцезнаходження, спосіб легалізації тощо.

На сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук необхідного комітету за фільтрами:типом,адміністративним районом, вулицею, адресою будинку. Користувачам доступна нормативно-правова інформація на підставі якої створюються органи самоорганізації населення. Проінформовано, з детальною покроковою інструкцією, про порядок створення органу самоорганізації населення.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", у розділі "Система місцевого самоврядування м. Кривого Рогу", що можна встановити для систем Android та iOS.

25 вересня 2020 року

Електронний сервіс "Транспорт та телекомунікації" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"  корисну для автомобілістів інформацію про:

-         автозаправні станції (з можливістю пошуку за адміністративним районом, типом об’єкту, ключовим словом);

-         автостоянки (з інформацією про тип та режим роботи).

По всім вищезазначеним об’єктам надана детальна інформація про місце розташування (з позначкою на електронній мапі), режим роботи тощо.

Для бажаючих отримати знання та опанувати навички з водіння автотранспортними засобами у ресурсі "Автошколи" надано інформацію про 13 організацій які проводять набори на курси підготовки водіїв різних категорій. 

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямками є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

24 вересня 2020 року

З метою раціонального використання енергоресурсів для мешканців міста у нагоді стане корисна інформація про ощадливе використання води.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради: Заощаджуємо воду,  розміщено інформацію про способи встановлення лічильника та передавання показників споживання води, надано контактні телефони інспекцій водозбуту по районам.

Для користувачів у рубриці доступна змістовна інформація з детальним описом процедури, що допоможе здійснити повірку лічильника, скориставшись послугами підприємств: КП "Кривбасводоканал" та ДП "Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації".

23 вересня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Установи соціального захисту"корисна інформація про районні територіальні центри соціального обслуговування (інформація про адресу їх розташування (доступний перегляд на інтерактивній мапі), телефони, керівника, режим роботи тощо.

Детально про порядок надання послуг вищезазначеними установами соціального захисту, інформацію про місце звернення для їх замовлення, графік роботи територіальних центрів, перелік документів, що необхідно подати для отримання послуги, термін виконання, – у розділі вебпорталу "Путівник".

Інформація про установи соціального захисту доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Соціальний захист, праця", що можна встановити для систем Android та iOS.

22 вересня 2020 року

З метою роз’яснення та інформування громадськості про основні правові аспекти у галузі "Трудові відносини", на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Трудовим відносинам - законну силу" – онлайн інформування за напрямками:

-         основні законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують трудові відносини;

-         відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері трудових відносин.

У рубриці "Гарячі лінії з питань трудових відносин"опубліковано контакті телефони за якими можна звернутися з питань:

-         роз'яснення законодавства про працю;
-         легалізації найманих працівників;
-         детінізації відносин на ринку праці;
-         cвоєчасності та оплати праці в повному обсязі, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин тощо.

 У рубриці "Статистична інформація у сфері трудових відносин" за роками висвітлено показники щодо:

-         захисту прав найманих працівників за результатами заходів міської та районних робочих груп з детінізації трудових відносин;

-         cуми податків, що надійшли до міського бюджету в результаті проведених заходів з детінізації трудових відносин.

21 вересня 2020 року

З метою збільшення привабливості місцевого туризму, підвищення рівня якості надання туристичних послуг до європейських стандартів, зацікавлення споживача їх новаціями у місті діє муніципальний проєкт "Криворізька гостинність", яким передбачається розповсюдження через готелі для гостей Кривого Рогу "Картки гостинності", за якою туристи, які відвідують місто мають можливість отримувати дисконт в 45 об’єктах бізнесу.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Криворізька гостинність" можна детально ознайомитися з проектом та переглянути інформацію про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за типом об’єкту (заклади ресторанного бізнесу, хімчистки, магазини непродовольчих або продовольчих товарів, фотопослуги тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проєкт "Криворізька гостинність" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

18 вересня 2020 року

Сучасний Кривий Ріг – це велике індустріальне місто, з розвиненою інфраструктурою та комплексом промислово-виробничих, будівельних, проектних, інших підприємств і організацій. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та функціонує корисний для громадян та юридичних осіб електронний інформаційний ресурс "Підприємства міста, які займаються промислово-виробничою діяльністю".

На сторінках ресурсу проінформовано про 63 підприємства міста з адресою їх розташування (можливий перегляду на інтерактивній мапі), керівником, контактними телефонами, електронною адресою тощо. Для зручного пошуку реалізовано зручні фільтри за адміністративним районом та видами діяльності.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

17 вересня 2020 року

Ефективний розвиток будівельної галузі, поліпшення інфраструктури будь якого міста не можливе без надання якісних послуг підприємств, суб’єктів даної галузі.

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для усіх зацікавлених осіб доступні електронні інформаційні ресурси:

- будівельні підприємства міста Кривого Рогу;

- організації, які виконують проектні роботи і знаходяться у місті Кривий Ріг;

- сертифіковані архітектори міста Кривого Рогутощо.

         По кожному суб’єкту, надавачу послуг на сторінках ресурсів розміщено змістовну інформацію: контактні телефони, адреса розташування, реалізовано можливість перегляду місця розташування організації на інтерактивній мапі.

         Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

16 вересня 2020 року

Створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та забезпечення пріоритету сімейних форм влаштування дитини – один з пріоритетів державної політики щодо соціального захисту дітей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua)функціонує рубрика "Візьми дитину в свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-новини, факти, події;

- усиновлення;  

- опіка (піклування);

- прийомна сім'я;

- дитячий будинок сімейного типу.

На сторінках рубрики – детальна інформація про кожну з сімейних форм виховання дитини, контактні номери телефонів служб у справах дітей виконкомів міської та районних у місті рад для отримання детальної інформації.

15 вересня 2020 року

Для мешканців, установ та підприємств на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє ресурс "Протипожежні послуги". У ресурсі поінформовано про 36 підприємств що надають протипожежні послуги, по кожному розміщено інформацію про: керівника, контактні телефони, їх адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі), ліцензію, види діяльності, режим роботи тощо.

З метою зручного пошуку необхідного підприємства у ресурсі реалізовано зручні фільтри пошуку за адміністративним районом та видами діяльності.

Уся інформація ресурсу "Протипожежні послуги" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android та  iOS.

14 вересня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Екомоніторинг" онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. Даний електронний сервіс дає можливість користувачам, за результатами аналізу даних міських спеціалізованих постів, здійснювати спостереження за станом забруднення повітря.

         Для спостереження за станом атмосферного повітря у модулі доступна інформація (в тому числі з відображенням розташування на інтерактивній мапі) по 5 міських автоматизованих стаціонарних постів та постів промислових підприємств, з можливістю перегляду поточних та середньодобових графіків вмісту забруднюючих речовин у повітрі.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування сервісом "Екомоніторинг", можна через сервіси

 

04 вересня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Поштові відділення" доступна актуальна інформація про поштові відділення з інформацією про адресу, в тому числі з переглядом на інтерактивній мапі, графік роботи тощо.

Переглянути інформацію ресурсу "Поштові відділення" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

03 вересня 2020 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі офіційного вебпорталу міста Кривого рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Місто на мапі ", що дозволяє переглянути в своєму смартфоні на електронній мапі міста організації, установи, заклади, підприємства на території міста, що цікавлять саме Вас. По всім об'єктам можна переглянути інформацію про адресу розташування, керівника, телефони, режим роботи тощо.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Місто на мапі", можна через сервіси

18 вересня 2020 року

Сучасний Кривий Ріг – це велике індустріальне місто, з розвиненою інфраструктурою та комплексом промислово-виробничих, будівельних, проектних, інших підприємств і організацій. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та функціонує корисний для громадян та юридичних осіб електронний інформаційний ресурс "Підприємства міста, які займаються промислово-виробничою діяльністю".

На сторінках ресурсу проінформовано про 63 підприємства міста з адресою їх розташування (можливий перегляду на інтерактивній мапі), керівником, контактними телефонами, електронною адресою тощо. Для зручного пошуку реалізовано зручні фільтри за адміністративним районом та видами діяльності.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

02 вересня 2020 року

Публічне інформування, отримання завжди свіжих новин про рідне місто, все це не можливо без якісних послуг з розповсюдження масової інформації. Саме тому для громадськості міста, на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує ресурс "Засоби масової інформації" за напрямком:

- телерадіокомпанії;

- друковані видання.

         По всім організаціям проінформовано про адресу розташування (з позначенням на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони тощо.

Інформація за напрямком "Засоби масової інформації" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

01 вересня 2020 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 656 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у рубриці "Все про ОСББ":

-       методичний посібник зі створення ОСББ;

-       інформація про правові засади ОСББ;

-       впровадження енергоефективних заходів;

-       міські програми підтримки ОСББ тощо.

31 серпня 2020 року

Ведення активного способу життя, заняття спортом є запорукою здоров'я, довголіття і гарного настрою всієї родини. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діє ресурс "Мапа спортивних майданчиків", в якому проінформовано про 319 майданчик для занять спортом з можливістю пошуку їх за адміністративним районом та призначенням (бадмінтон, баскетбол, волейбол, воркаут тощо).

По всім зазначеним майданчикам доступна інформація про їх місце розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), балансоутримувача, призначення та розміщено фотографічні матеріали.

Швидко та зручно знайти необхідний спортивний майданчик можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

28 серпня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

- як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

- як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

27 серпня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" ресурс "Установи соціального захисту" з актуальною інформацією про державні та міські установи соціального захисту.

У ресурсі інформація про установи структурована за їх типами. Користувачів проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, режим роботи тощо. Функціонують зручні сервіси пошуку інформації.

У розділі вебпорталу "Путівник" актуальна інформація про послуги Комунальних установ територіальних центрів соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) у адміністративних районах міста.

Інформація про установи соціального захисту доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

26 серпня 2020 року

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг  –  у місті діє програма "Найкраще – дітям", яка передбачає ініціативу 171 суб’єктів господарювання, з надання знижок у розмірі від 5% до 50% від роздрібної ціни на продовольчі та непродовольчі товари, ліки та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки). Детально переглянути інформацію про дану програму можна у ресурсі "Учасники муніципального проекту «Найкраще дітям»" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу для перегляду доступна інформація про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за районом розташування та видами діяльності (аптека, лікарські засоби, медичні послуги, непродовольчі товари: дитячі товари, взуття, одяг, трикотажні вироби тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проект "Найкраще – дітям" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

25 серпня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City", за допомогою якого бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс " Комунальні послуги. Нарахування". Сьогодні сервіс надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку, а також надсилає повідомлення про результат розгляду звернень щодо призначення субсидії.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом " Комунальні послуги. Нарахування ", можна через сервіси

21 серпня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика  "Про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у місті Кривому Розі"  з актуальною інформацією, в тому числі категорії осіб, які  мають  право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В рубриці розміщена інформація про центр надання правової допомоги (з адресами розташування, контактними телефонами, режимом роботи тощо) та засоби отримання вторинної правової допомоги:

-   за допомогою звернення через портал державних послуг iGov;

-   звернення на офіційному сайті системи безоплатної правової допомоги;

-   у мобільних консультаційних пунктах.

Для користувачів інформація за напрямком "Безоплатна первинна та вторинна правова допомога" доступна на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Місцева влада".

20 серпня 2020 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для містян на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс"Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів". Доступна інформація про підприємство надавача послуг:

- адреса розташування (з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- тарифи на послуги для різних категорій споживачів (із зазначенням роз-рахунку плати);

- графік вивезення відходів тощо.

19 серпня 2020 року

Електронний сервіс "Відкритий бюджет" – унікальна практика, що надає доступ громадянам до інформації про надходження та використання коштів бюджету міста, забезпечує актуальність і достовірність інформації.

На підставі звітних даних про виконання бюджету міста Кривого Рогу за І півріччя 2020 року на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у міському електронному сервісі "Відкритий бюджет"  оновлено інформацію про обсяги надходжень та витрат бюджету міста Кривого Рогу (зведеного бюджету міста, міського бюджету та 7 районних у місті бюджетів) за кожним закладом бюджетної сфери, комунальною установою, організацією, підприємством, об’єктами будівництва та реконструкції.

Для користувачів доступна актуальна інформація в розділі "Бюджет на мапі", де на мапі міста можливо переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні заклади, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста.

Доступним та зручним способом переглянути інформацію електронного сервісу "Відкритий бюджет" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем для IOS та Android

18 серпня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діють ресурси "Аптеки" та "Аптечні пункти" з інформацією про 287 аптек та 53 аптечних пунктів.

На сторінках ресурсів користувачі можуть зручно за геолокацією знайти найближчій до них заклад аптеки, використовуючи інтерактивну мапу. По всім аптекам та аптечним пунктам можна переглянути інформацію про адресу розташування, керівника, телефони, режим роботи тощо.

Швидко та зручно знайти аптеки та аптечні пункти можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

17 серпня 2020 року

Міський електронний сервіс "Екомоніторинг" – онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Екомоніторинг" для всіх зацікавлених осіб надано можливість здійснювати спостереження за станом забруднення повітря (погодинно та цілодобово) за допомогою спеціалізованих постів.

На сторінці модулю щомісяця публікується актуальний "Екологічний дайджест якості атмосферного повітря", в якому надано характеристику міських постів автоматичного спостереження та мапу місця їх розташування, проінформовано про вплив забруднюючих речовин на здоров'я населення, максимально разові, середньодобові та середньомісячні  концентрації  забруднюючих речовин тощо.   

"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря" планується публікувати щомісячно.

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS

14 серпня 2020 року

На  розвиток малого й середнього бізнесу значний вплив має наявність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва, мережа яких складається з лізингових центрів, небанківських фінансово-кредитних установ, інвестиційних фондів і компаній, інформаційно-консультаційних установ тощо. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва" змістовна інформація про 45 об'єктів підтримки бізнесу: адреса (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівник, контактний номер телефону тощо.

Для пошуку необхідного об’єкту підтримки бізнесу можна скористатись зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування або організаційно-правовою формою суб’єкта надання послуг.

Переглянути інформацію про об'єкти інфраструктури підтримки підприєм-ництва можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

13 серпня 2020 року

Турбота про тварин та домашніх улюбленців – це один з показників рівня свідомості, відповідальності громадян. На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Охорона здоров'я, захист споживачів, ветеринарна медицина" діють корисні ресурси:

- ветеринарні аптеки (21 аптечний пункт, що здійснює продаж лікарських засобів та препаратів, які використовуються у ветеринарній медицині);

- установи ветеринарної медицини (26 приватних та 8 державних установ ветеринарної медицини).

         За даними напрямками по кожній ветеринарній установі, аптеці проінформовано про адреси їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, графік роботи тощо.

         Вищезазначену інформацію зручно переглянути на "Інтерактивній мультимедійній  електронній енциклопедії інфраструктури міста" та за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" (ресурси "Ветеринарні аптеки", "Установи ветеринарної медицини"), що можна встановити для систем Android та iOS.

12 серпня 2020 року

Кривий Ріг є одним з найбільших індустріальних центрів нашої країни, виробнича діяльність промислових підприємств створює складну екологічну ситуацію у місті. Тому питання охорони навколишнього природного середовища є надзвичайно важливе й актуальне. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Екологія" для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

-екологічний паспорт міста Кривого Рогу;

- кодекс екологічної поведінки мешканців міста;

- атлас об'єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу.

11 серпня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Місцеві товаровиробники продуктів харчування" можна ознайомитися з детальною інформацією про 45 суб’єктів підприємництва нашого міста, що займаються виробництвом продуктів харчування.

Для пошуку необхідного товаровиробника можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування або видами продукції (безалкогольні напоїборошнокондитерські виробикрупихліб та хлібобулочні вироби тощо). По кожному місцевому товаровиробнику продуктів харчування в ресурсі проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), режим роботи, асортимент продукції  тощо.

Переглянути інформацію про місцевих товаровиробників продуктів харчування можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

10 серпня 2020 року

З метою роз’яснення та інформування громадськості про основні правові аспекти у галузі "Трудові відносини", на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Трудовим відносинам - законну силу" – онлайн інформування за напрямками:

-         основні законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують трудові відносини;

-         відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері трудових відносин.

У рубриці "Гарячі лінії з питань трудових відносин"опубліковано контакті телефони за якими можна звернутися з питань:

-         роз'яснення законодавства про працю;
-         легалізації найманих працівників;
-         детінізації відносин на ринку праці;
-         cвоєчасності та оплати праці в повному обсязі, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин тощо.

 У рубриці "Статистична інформація у сфері трудових відносин" за роками висвітлено показники щодо:

-         захисту прав найманих працівників за результатами заходів міської та районних робочих груп з детінізації трудових відносин;

-         cуми податків, що надійшли до міського бюджету в результаті проведених заходів з детінізації трудових відносин.

07 серпня 2020 року

Екологічна свідомість громадян – запорука збереження природи та навколишнього середовища рідного міста. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для користувачів у ресурсі малий бізнес міститься корисна інформація про пункти прийому вторинної сировини з адресою їх місця розташування, контактними телефонами, керівником, видами сировини які приймають тощо.

         У ресурсі "Екологія" міститься перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів з інформацією про суб’єктів господарювання в приміщенні яких можна здати відпрацьовані батарейки та акумулятори.

06 серпня 2020 року

Так влаштоване наше життя, що у ньому є місце не лише радості, але й суму. Для близьких, втрата рідної людини  величезне горе й турбота про достойні проводи її в останню путь. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" розміщено корисну інформацію про "Правові основи в галузі поховання". На сторінках рубрики проінформовано про правові процедури реєстрації смерті (в тому числі зазначено адреси установ що здійснюють державну реєстрацію), перелічено перелік документів що подаються до відділення ритуальної служби для отримання свідоцтва про поховання, розміщено інформацію про комунальне підприємство "Ритуал Сервіс Плюс" Криворізької міської ради (адресу розташування, контактні телефони, керівника, режим роботи тощо).

         На сторінці статті користувачі можуть ознайомитися з Положенням про надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу, інформацією про послугу одним пакетом за "життєвою ситуацією "Втрата близької людини", порядком взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини.

05 серпня 2020 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто з розвинутою промисловою інфраструктурою, багате історичними місцями та місцями для відпочинку. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Місця відпочинку" міститься актуальна інформація про малу архітектурну форму-павільйон "Квітковий годинник", його адресу розташування, площу, довідкову інформацію, фотоматеріали.

Усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що доступний для систем Android та iOS.

04 серпня 2020 року

Сучасний Кривий Ріг – це велике індустріальне місто, з розвиненою інфраструктурою та комплексом промислово-виробничих, будівельних, проектних, інших підприємств і організацій. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та функціонує корисний для громадян та юридичних осіб електронний інформаційний ресурс "Підприємства міста, які займаються промислово-виробничою діяльністю".

На сторінках ресурсу проінформовано про 64 підприємства міста з адресою їх розташування (можливий перегляду на інтерактивній мапі), керівником, контактними телефонами, електронною адресою тощо. Для зручного пошуку реалізовано зручні фільтри за адміністративним районом та видами діяльності.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

03 серпня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Мій будинок", що знайомить з інформацією стосовно житлових будинків, розташованих на території міста. Для мешканців житлових будинків є відомості про поштові відділення, амбулаторії центрів первинної медико-санітарної допомоги та поліцейські станції, які їх обслуговують, а також інформація про підприємства, що надають послуги з утримання будинку та прибудинкової території, теплопостачання, відомості про сам будинок: рік уведення в експлуатацію, кількість під’їздів, квартир, поверхів тощо.

31 липня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Дрібнороздрібна торговельна мережа" можна ознайомитися з детальною інформацією про 312 міських об'єктів дрібнороздрібної торгівлі.

Для пошуку необхідного об’єкту торгівлі можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування, типом об’єкту (кіоск, кафе літнє, спец обладнання тощо) або групою товарів.

По кожному міському об'єкту дрібнороздрібної торгівлі в ресурсі проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, контактний номер телефону, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про об'єкти дрібнороздрібної торгівлі можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

30 липня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Реклама у місті". Даний електронний сервіс дає можливість користувачам переглянути актуальну інформацію про міські об’єкти для розміщення зовнішньої реклами, а саме: адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі), тип, формат, фотоматеріали тощо.

Для зручного пошуку необхідного об’єкту можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом, типом або власником.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування сервісом "Реклама у місті", можна через сервіси 

Google PlayApp Store 

 

29 липня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт" (актуальна версія паспорта у PDF форматі), що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS

28 липня 2020 року

Ефективний розвиток будівельної галузі, поліпшення інфраструктури будь якого міста не можливе без надання якісних послуг підприємств, суб’єктів даної галузі.

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для усіх зацікавлених осіб доступні електронні інформаційні ресурси:

- будівельні підприємства міста Кривого Рогу;

- організації, які виконують проектні роботи і знаходяться у місті Кривий Ріг;

- сертифіковані архітектори міста Кривого Рогутощо.

         По кожному суб’єкту, надавачу послуг на сторінках ресурсів розміщено змістовну інформацію: контактні телефони, адреса розташування, реалізовано можливість перегляду місця розташування організації на інтерактивній мапі.

         Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

27 липня 2020 року

Створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та забезпечення пріоритету сімейних форм влаштування дитини – один з пріоритетів державної політики щодо соціального захисту дітей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua)функціонує рубрика "Візьми дитину в свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-новини, факти, події;

- усиновлення;  

- опіка (піклування);

- прийомна сім'я;

- дитячий будинок сімейного типу.

На сторінках рубрики – детальна інформація про кожну з сімейних форм виховання дитини, контактні номери телефонів служб у справах дітей виконкомів міської та районних у місті рад для отримання детальної інформації.

24 липня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про державні та міські соціальні допомоги мешканцям міста:

     - Часткова компенсація вартості послуг або теплопостачання, або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста у 2020 році.Зразок заяви.

-   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

-   Державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "Гроші ходять за дитиною";

-   Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

-   Допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-   Допомога на дітей одиноким матерям тощо.

23 липня 2020 року

"Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього". Даний вислів не втратив актуальності і в теперішній час.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує рубрика "Меморіальні та вказівні дошки"  з інформацією про міські об’єкти що увічнюють пам'ять про визначних осіб чи події.

По кожному об’єкту користувачі можуть ознайомитися з адресою їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), інформацією про напис, історичною довідкою, переглянути фотоматеріали тощо. Для зручного пошуку доступні фільтри за адміністративним районом,  по ключовому слову, вулиці.

Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Гостям та інвесторам міста", що можна встановити для систем Android та iOS.

22 липня 2020 року

         З метою збільшення привабливості місцевого туризму, підвищення рівня якості надання туристичних послуг до європейських стандартів, зацікавлення споживача їх новаціями у місті діє муніципальний проєкт "Криворізька гостинність", яким передбачається розповсюдження через готелі для гостей Кривого Рогу "Картки гостинності", за якою туристи, які відвідують місто мають можливість отримувати дисконт в 45 об’єктах бізнесу.

         На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Криворізька гостинність" можна детально ознайомитися з проектом та переглянути інформацію про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за типом об’єкту (заклади ресторанного бізнесу, хімчистки, магазини непродовольчих або продовольчих товарів, фотопослуги тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проєкт "Криворізька гостинність" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

21 липня 2020 року

          Якісна освіта – одна із найвищих цінностей людини і суспільства, яка є запорукою конкурентоспроможності на ринку праці. Для вступників у вищі та професійно-технічні навчальні заклади міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Абітурієнту", що містить актуальну інформацію:

        - новини (вступна кампанія 2020 та інше);

        - типові умови вступу до вищих навчальних закладів (умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році та фахової перед вищої освіти);

        - зовнішнє незалежне оцінювання випускників (рекомендації учням щодо проходження ЗНО, ЗНО - 2020, інформація про ЗНО - 2020, пробне ЗНО - 2020);

        - умови прийому до закладів професійно-технічної освіти - 2020.

20 липня 2020 року

         На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для осіб, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного автотранспорту, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті", про можливість скористатися соціальною послугою "Соціальне таксі".

         На сторінці статті проінформовано про категорії населення які можуть скористатися послугою та періодичність їх отримання, порядок замовлення її, перелік документів які необхідно надати для замовлення послуги, контактні телефони, перелік об’єктів розташованих на території міста дістатися до яких можна скориставшись послугою тощо.

 

17 липня 2020 року

Створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та забезпечення пріоритету сімейних форм влаштування дитини – один з пріоритетів державної політики щодо соціального захисту дітей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua)функціонує рубрика "Візьми дитину в свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-новини, факти, події;

- усиновлення;  

- опіка (піклування);

- прийомна сім'я;

- дитячий будинок сімейного типу.

На сторінках рубрики – детальна інформація про кожну з сімейних форм виховання дитини, контактні номери телефонів служб у справах дітей виконкомів міської та районних у місті рад для отримання детальної інформації.

16 липня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальна інформацію про:

         - бюджетні лікувально-профілактичні заклади;

         - приватні підприємства по наданню медичної допомоги;

         - аптеки;

         - аптечні бази;

         - аптечні пункти.

         У розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" по кожному медичному об’єкту проінформовано про адресу розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, спеціалізацію та графік роботи тощо, на сторінках ресурсів реалізовано зручну систему пошуку інформації за різними видами фільтрів.

         Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів", що можна встановити для систем Android та iOS.

15 липня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Гостям та інвесторам міста". Даний електронний сервіс дає можливість користувачам, в тому числі гостям та інвесторам міста ознайомитися з актуальною інформацією за напрямком:

- промисловий туризм (інформаційний сервіс про цікавий вид туризму);

- путівник інвестора (англоукраїномовний електронний сервіс створений задля покращення інвестиційного клімату та активізації інвестиційних процесів, забезпечення інформаційних потреб потенційних інвесторів міста);

- Криворізька гостинність (муніципальний проєкт в рамках якого гості міста мають можливість отримувати дисконт в об’єктах бізнесу, які розміщені у цьому розділі).

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування сервісом "Гостям та інвесторам міста", можна через сервіси Google PlayApp Store 

14 липня 2020 року

"Житло" – електронний ресурс з корисною для жителів міста онлайн інформацією.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Житло" для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

- підприємства, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

- перелік об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кривому Розі;

- житлово-будівельні кооперативи;

- підприємство, що надає послуги зі збирання, перевезення та захоронення побутових відходів.

По кожному об’єкту ресурсу "Житло" розміщено актуальну інформації про керівника, телефони для зв’язку, адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі) тощо

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямками є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

13 липня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Релігійні (культові споруди)"  доступна інформація про діючі на території нашого міста 117 культові споруди .

На сторінці ресурсу по кожному об’єкту проінформовано про (вид споруди, рік встановлення, адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), надано історичну довідку тощо. З метою знаходження необхідної інформації, реалізовано зручний пошук за адміністративним районом та типом споруди.

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", який можна скачати за посиланням: для системи Android та iOS.

10 липня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Екомоніторинг" онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. Даний електронний сервіс дає можливість користувачам, за результатами аналізу даних міських спеціалізованих постів, здійснювати спостереження за станом забруднення повітря.

         Для спостереження за станом атмосферного повітря у модулі доступна інформація (в тому числі з відображенням розташування на інтерактивній мапі) по 5 міських автоматизованих стаціонарних постів та постів промислових підприємств, з можливістю перегляду поточних та середньодобових графіків вмісту забруднюючих речовин у повітрі.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування сервісом "Екомоніторинг", можна через сервіси Google PlayApp Store 

09 липня 2020 року

Запрошуємо підприємців долучитися до участі в міському конкурсі – рейтингу серед суб’єктів господарювання в 2020 році. З детальною інформацією про умови участі та номінації можна ознайомитися на сторінці офіційного вебсайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі Події та анонси, Новини.

 А для тих підприємців що тільки-но починають свою справу, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" корисним у допомогу стане муніципальний інструмент підтримки бізнесу – модуль "Бізнес-інкубатор" що містить інформацію за напрямками:

- навчальний майданчик (допоможе починаючим підприємцям розпочати свій бізнес і відкрити власну справу при відсутності практичного досвіду);

-успішний досвід (у розділі представлено інформаційні матеріали зі скарбнички успішного досвіду підприємців нашого міста);

- навігатор підприємця (допоможе вам заощадити час і кошти для отримання актуальної інформації стосовно порядку започаткування та впровадження господарської діяльності) тощо.

08 липня 2020 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

-         адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

-         ключовим словом, назвою.

Усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що доступний для систем Android та iOS.

07 липня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному інформаційному ресурсі "Органи самоорганізації населення міста Кривого Рогу" розміщена інформація про діючі органи самоорганізації населення – комітети будинкові, вуличні, квартальні, мікрорайонів з інформацією про їх назву, місцезнаходження, спосіб легалізації тощо.

На сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук необхідного комітету за фільтрами:типом,адміністративним районом, вулицею, адресою будинку. Користувачам доступна нормативно-правова інформація на підставі якої створюються органи самоорганізації населення. Проінформовано, з детальною покроковою інструкцією, про порядок створення органу самоорганізації населення.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", у розділі "Система місцевого самоврядування м. Кривого Рогу", що можна встановити для систем Android та iOS.

06 липня 2020 року

Для мешканців, установ та підприємств на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє ресурс "Протипожежні послуги". У ресурсі поінформовано про 36 підприємств що надають протипожежні послуги, по кожному розміщено інформацію про: керівника, контактні телефони, їх адресу (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі), ліцензію, види діяльності, режим роботи тощо.

З метою зручного пошуку необхідного підприємства у ресурсі реалізовано зручні фільтри пошуку за адміністративним районом та видами діяльності.

Уся інформація ресурсу "Протипожежні послуги" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android та  iOS.

03 липня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Ветерани", що містить актуальну інформацію:

     -  фотогалереї,

     -  підприємницька ініціатива "Зігріємо турботою ветерана",

     -  міська та районні ветеранські організації,

     -  пам’ятки історії та культури, меморіальні та вказівні дошки,

установи соціального захисту та суб'єкти господарювання, в яких обслуговуються особи з інвалідністю внаслідок війни

02 липня 2020 року

Кривий Ріг – місто талановитих і працьовитих людей, об’єднаних в громаду з сильною та компетентною владою; "сталеве серце" України, сучасний промисловий мегаполіс світового значення; культурний, науковий, освітній, спортивний центр Дніпропетровщини.

         На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  для користувачів доступна можливість перегляду відеоролика Бренд міста Кривий Ріг.

         Детальну інформацію про бренд нашого міста також можна переглянути на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі Кривий Ріг моє місто, бренд міста.

01 липня 2020 року

Електронний сервіс "Транспорт і зв’язок" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"  корисну для автомобілістів інформацію про:

-         автозаправні станції (з можливістю пошуку за адміністративним районом, типом об’єкту, ключовим словом);

-         автостоянки (з інформацією про тип та режим роботи).

По всім вищезазначеним об’єктам надана детальна інформація про місце розташування (з позначкою на електронній мапі), режим роботи тощо.

Для бажаючих отримати знання та опанувати навички з водіння автотранспортними засобами у ресурсі "Автошколи" надано інформацію про 13 організацій які проводять набори на курси підготовки водіїв різних категорій. 

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямками є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

30 червня 2020 року

З метою дистанційного отримання консультацій по важливим, соціально значущим питанням, життєвим ситуаціям для мешканців міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) у розділі Важливі телефони міститься інформація про гарячі телефонні лінії за категорією "З питань законодавства про зайнятість".

На сторінках розділу користувачі можуть переглянути інформацію про установи, їх режим роботи та отримати консультаціюза вказаними телефонами з питань: законодавства про зайнятість для роботодавців і фізичних осіб, в тому числі для безробітних з питань реєстрації тощо.

26 червня 2020 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 635 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" доповнено рубрику "Все про ОСББ" новим сервісом, а саме інформацію про конкурс проєктів для ОСББ доповнено алгоритмом прийняття участі в Програмі.

25 червня 2020 року

З метою роз’яснення та інформування громадськості про основні правові аспекти у галузі "Трудові відносини", на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Трудовим відносинам - законну силу" – онлайн інформування за напрямками:

-         основні законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують трудові відносини;

-         відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері трудових відносин.

У рубриці "Гарячі лінії з питань трудових відносин"опубліковано контакті телефони за якими можна звернутися з питань:

-         роз'яснення законодавства про працю;
-         легалізації найманих працівників;
-         детінізації відносин на ринку праці;
-         cвоєчасності та оплати праці в повному обсязі, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин тощо.

 У рубриці "Статистична інформація у сфері трудових відносин" за роками висвітлено показники щодо:

-         захисту прав найманих працівників за результатами заходів міської та районних робочих груп з детінізації трудових відносин;

-         cуми податків, що надійшли до міського бюджету в результаті проведених заходів з детінізації трудових відносин.

24 червня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Віртуальний бізнес-інкубатор" онлайн допомога підприємцям-початківцям та вже досвідченим в отриманні та використанні актуальної інформації про порядок відкриття об’єктів бізнесу в місті чи підтримки вже існуючих.

Робота віртуального бізнес-інкубатора  спрямована  на  покращення  умов розвитку бізнес-середовища, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, іншими адміністративними органами. Електронний ресурс допоможе підприємцям розпочати свій бізнес при відсутності практичного досвіду та підтримає його формування у перші  роки діяльності в обсягах і діапазоні, що є необхідними в конкретний період часу. Новостворені підприємства мають можливість отримати практичну та теоретичну допомогу на етапі виходу на ринок та досягненні зрілого, самостійного, конкурентоспроможного рівня функціонування зі сталими показниками розвитку та рентабельності.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Віртуальний бізнес-інкубатор", можна через сервіси Google PlayApp Store

23 червня 2020 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – SmartCity" мешканці міста зі смартфонів мають можливість переглянути всі об’єкти, які фінансуються в поточному році з бюджету, та вказану суму фінансування.

Електронний сервіс "Відкритий бюджет" – унікальна практика, що надає доступ громадянам до інформації про надходження та використання коштів бюджету міста, забезпечує актуальність і достовірність інформації. Його головна мета – перетворити документи, що застосовуються в процесі виконання бюджету, на інформацію, зрозумілу всім. Кожен може побачити скільки коштів витрачається на сфери життєдіяльності міста.

У сервісі доступний модуль "Бюджет на мапі", що дозволяє в інтерактивному вигляді переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також усі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування електронним сервісом "Відкритий бюджет", можна через сервіси Google PlayApp Store

22 червня 2020 року

Сьогодні екологічні питання стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя жителів України в цілому та нашого міста зокрема. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Екологія"для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

         - обсяги скиду стічних вод у поверхневі водойми міста;

         - основні джерела розміщення відходів;

         - основні підприємства–забруднювачі атмосферного повітря;

         - забруднення навколишнього природного середовища;

         - перелік підприємств міста, які здійснюють діяльність у сфері повод-ження з відходами.

19 червня 2020 року

Для мешканців, установ та підприємств на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє ресурс "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення". По кожному підприємству – надавачу цих послуг розміщено актуальну інформацію про: діючі тарифи на їх послуги, телефони для зв'язку, адреси їх місць розташування, абонентські пункти та диспетчерські служби (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі).

         На сторінках підприємств доступна інформація про моніторинг тарифів по обласним центрам України на послуги:

-       водопостачання та водовідведення без використання внутрішньобудин-кових систем;

-       водопостачання та водовідведення з використання внутрішньобудин-кових систем;

-       централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Уся інформація ресурсу "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

 

18 червня 2020 року

Електронні інформаційні ресурси – доступно, зручно, актуально:

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" інформація про:

-  регуляторні акти міської ради, її виконкому;

- перелік проектів регуляторних актів, діючих рішень міськради та її виконкому, які включено до графіку їх громадського обговорення;

- план діяльності виконкому міськради з підготовки проектів регуля-торних актів на 2020 рік;

- збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому.

У модулі "Бізнес інкубатор" (розділ "Регуляторна діяльність") користувачів проінформовано про: планування регуляторної діяльності, громадські слухання, проекти регуляторних актів, тощо.

На офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Інформаційна база", "Регуляторна політика" доступна інформація за напрямками:

- планування регуляторних актів;

- громадські слухання;

- обговорення проектів регуляторних актів;

- відстеження регуляторних актів: офіційні повідомлення;

- відстеження регуляторних актів: звіти та висновки.

 

Доступним та зручним способом отримати інформацію за напрямком "Регуляторна діяльність" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

17 червня 2020 року

Міська влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто.

На сторінках розділу розміщена змістовна та актуальна інформація за напрямками:

- міжнародна діяльність (оновлено інформацію про міста-побратими);

- інвестиційна діяльність;

- ресурсний, трудовий, економічний потенціал тощо.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS

 

16 червня 2020 року

             З метою аналізу стану, розширення існуючих можливостей та визначення напрямків упровадження нових електронних сервісів, відвідувачам офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (https://krmisto.gov.ua/) пропонується пройти інтерактивне опитування, що доступне за посиланнями:

            https://krmisto.gov.ua/ua/anyone/bulletin/questionnaire/id/qr2c06-6ca2-4238-8aa6-f238966317e7.html

            Вдячні Вам за користування міськими вебсервісами. Ваша думка важлива для нас!

15 червня 2020 року

Публічне інформування, отримання завжди свіжих новин про рідне місто, все це не можливо без якісних послуг з розповсюдження масової інформації. Саме тому для громадськості міста, на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує ресурс "Засоби масової інформації" за напрямком:

        - телерадіокомпанії;

         - друковані видання.

         По всім організаціям проінформовано про адресу розташування (з позначенням на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони тощо.

Інформація за напрямком "Засоби масової інформації" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS

11 червня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" розділі "Заклади загальної середньої освіти" є детальна інформацію по закладам загальної середньої освіти що діють у місті Кривому Розі.

На сторінці закладів для зручності батьків розміщено покрокову інструкцію щодо реєстрації дитини для влаштування до закладу загальної середньої освіти. Одним з етапів для цього є здійснення Реєстрації в електронній системі, що можна легко та зручно здійснити за допомогою електронного сервісу "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" або перейшовши           за посиланням в мережі Інтернет.

Cервіс "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" дозволяє батькам самостійно через мережу Інтернет подати заявку на вступ дитини до закладу загальної середньої освіти, обравши його на  інтерактивній мапі чи зі  списку переліку закладів.

10 червня 2020 року

Електронний інформаційний ресурс "Установи ветеринарної медицини" надає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальну інформацію про державні та приватні ветеринарні установи, про 6 закладів, що надають послуги з протиепізоотичних заходів.

По кожній клініці проінформовано про адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, перелік послуг що надаються та графік роботи.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути на "Інтерактивній мультимедійній  електронній енциклопедії інфраструктури міста" та за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" (ресурс "Установи ветеринарної медицини"), що можна встановити для систем Android та iOS.

09 червня 2020 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart City" мешканці міста зі смартфонів мають можливість задати питання, повідомити про проблему.  На сторінці свого ж електронного звернення отримати відповідь, це зручно та допомагає економити час.

При написанні електронного звернення є можливість вказати на мапі місце проблеми, зазначивши її адресу або геодані  вашого мобільного пристрою.

Швидко та зручно за допомогою власного мобільного гаджету, є можливість "Задати питання, Повідомити про проблему" встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

 

05 червня 2020 року 

З метою створення сприятливих умов розвитку бізнес-середовища із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, суб’єктами господарювання усіх форм власності на офіційному вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує муніципальний інструмент підтримки бізнесу – модуль "Бізнес-інкубатор".

В розділі "Навігатор підприємства" оновлена зручна можливість в заповненні заяви  щодо Державної реєстрації фізичної особи-підприємця в електронному вигляді, для ознайомлення з більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням  "Державна реєстрація фізичної особи-підприємця".

04 червня 2020 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 635 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у рубриці "Все про ОСББ":

-       методичний посібник зі створення ОСББ;

-       інформація про правові засади ОСББ;

-       впровадження енергоефективних заходів;

-       міські програми підтримки ОСББ тощо.

03 червня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Бажаючі за допомогою смартфонів мають можливість скористатись інформацією для вирішення повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Житло. Інформація про будинок ". Сьогодні сервіс надає можливість зручно переглядати інформацію про багатоквартирні житлові будинки, обслуговуючу організацію, характеристику будинку (складові, обладнання, територію), вартість послуг  (з інформацією про затверджений тариф та вартість фактично наданих послуг), інформацію про заплановані поточні ремонти.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом " Житло. Інформація про будинок ", можна через сервіси

02 червня 2020 року 

Як мінімум раз на місяць в кожному будинку згадують про забуте світло у ванній, про комп'ютер, що працює цілодобово, про старий енергонеощадливий холодильник тощо. І після оплати рахунку за електрику на порядку денному постає питання - як економити електроенергію і, відповідно, гроші. У вирішенні цього питання, громадянам у допомогу стане офіційний вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" з розміщеною актуальною інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання".

В рубриці надано практичні поради: Заощаджуємо електроенергію,  розміщено інформацію про "Особистий кабінет для приватних клієнтів" компанії ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги», скориставшись яким споживач може вирішити ряд питань: передача показників за спожиту електроенергію, здійснення оплати за спожиті енергоресурси, отримання квитанції тощо. На сторінках ресурсу зазначено контактний телефон та електронну адресу підприємства надавача послуг, звернувшись за якими споживач може отримати кваліфіковані відповіді спеціалістів з будь-яких додаткових питань у розрізі наданих послуг постачання електричної енергії.

01 червня 2020 року

Для мешканців міста функціонує мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City", за допомогою якого бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс " Комунальні послуги. Нарахування". Сьогодні сервіс надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку, а також надсилає повідомлення про результат розгляду звернень щодо призначення субсидії.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом " Комунальні послуги. Нарахування ", можна через сервіси

29 травня 2020 року

Англоукраїномовний електронний сервіс "Путівник інвестора" функціонує задля покращення інвестиційного клімату та активізації інвестиційних процесів в місті, створення зручних умов доступу через мережу Інтернет до актуальної інформації про місто, забезпечення інформаційних потреб потенційних інвесторів міста.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS. Оновлено інформацію у розділі "Чому інвестувати в Кривий Ріг" в тому числі англомовна версія. Даний розділ детально описує інвесторам переваги для інвестування в наше міста.

28 травня 2020 року

Міські електронні сервіси у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City". "Місто на мапі" – зручний спосіб знайти об'єкти інфраструктури місті за галузями.
Для мешканців міста та його гостей, на базі офіційного вебпорталу міста Кривого рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.
У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Місто на мапі ", що дозволяє переглянути в своєму смартфоні на електронній мапі міста організації, установи, заклади, підприємства на території міста, що цікавлять саме Вас. По всім об'єктам можна переглянути інформацію про адресу розташування, керівника, телефони, режим роботи тощо.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Міський транспорт", можна через сервіси

27 травня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Місцеві товаровиробники продуктів харчування" можна ознайомитися з детальною інформацією про 46 суб’єктів підприємництва нашого міста, що займаються виробництвом продуктів харчування.

Для пошуку необхідного товаровиробника можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування або видами продукції (безалкогольні напоїборошнокондитерські виробикрупихліб та хлібобулочні вироби тощо). По кожному місцевому товаровиробнику продуктів харчування в ресурсі проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), режим роботи, асортимент продукції  тощо.

Переглянути інформацію про місцевих товаровиробників продуктів харчування можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

26 травня 2020 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі порталу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Міський транспорт"що дозволяє відслідковувати рух громадського транспорту  в реальному часі. За його допомогою автоматично визначається ваше місцезнаходження, просто та швидко здійснюється пошук про найближчу зупинку громадського транспорту, спостереження за переміщенням його рухомого складу, будується маршрут і обирається необхідний вид транспорту.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Міський транспорт", можна через сервіси

25 травня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діють ресурси "Аптеки" та "Аптечні пункти" з інформацією про 284 аптек та 51 аптечних пунктів.

На сторінках ресурсів користувачі можуть зручно за геолокацією знайти найближчій до них заклад аптеки, використовуючи інтерактивну мапу. По всім аптекам та аптечним пунктам можна переглянути інформацію про адресу розташування, керівника, телефони, режим роботи тощо.

Швидко та зручно знайти аптеки та аптечні пункти можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

22 травня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Бюджетні лікувально-профілактичні заклади у м.Кривому Розі" проінформовано про 53 діючі лікувально-профілактичні заклади.

На сторінках ресурсу по кожному закладу доступна інформація про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, режим роботи тощо. Для зручного пошуку закладу користувачі можуть скористатися фільтрами пошуку: за адміністративним районом, за вулицею, по ключовим словам.

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

21 травня 2020 року

          Так влаштоване наше життя, що у ньому є місце не лише радості, але й суму. Для близьких, втрата рідної людини  величезне горе й турбота про достойні проводи її в останню путь. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" розміщено корисну інформацію про "Правові основи в галузі поховання". На сторінках рубрики проінформовано про правові процедури реєстрації смерті (в тому числі зазначено адреси установ що здійснюють державну реєстрацію), перелічено перелік документів що подаються до відділення ритуальної служби для отримання свідоцтва про поховання, розміщено інформацію про комунальне підприємство "Ритуал Сервіс Плюс" Криворізької міської ради (адресу розташування, контактні телефони, керівника, режим роботи тощо).

         На сторінці статті користувачі можуть ознайомитися з Положенням про надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу, інформацією про послугу одним пакетом за "життєвою ситуацією "Втрата близької людини", порядком взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини.

20 травня 2020 року

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг  –  у місті діє програма "Найкраще – дітям", яка передбачає ініціативу 139 суб’єктів господарювання, з надання знижок у розмірі від 5% до 50% від роздрібної ціни на продовольчі та непродовольчі товари, ліки та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки). Детально переглянути інформацію про дану програму можна у ресурсі "Учасники муніципального проекту «Найкраще дітям»" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу для перегляду доступна інформація про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за районом розташування та видами діяльності (аптека, лікарські засоби, медичні послуги, непродовольчі товари: дитячі товари, взуття, одяг, трикотажні вироби тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проект "Найкраще – дітям" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

19 травня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Установи соціального захисту"корисна інформація про районні територіальні центри соціального обслуговування (інформація про адресу їх розташування (доступний перегляд на інтерактивній мапі), телефони, керівника, режим роботи тощо.

Детально про порядок надання послуг вищезазначеними установами соціального захисту, інформацію про місце звернення для їх замовлення, графік роботи територіальних центрів, перелік документів, що необхідно подати для отримання послуги, термін виконання, – у розділі вебпорталу "Путівник".

У розділі "Важливі телефони" за категорією Соціальний захист населення, соціальні послуги проінформовано про гарячі лінії на які можна звернутися за консультацією, в тому числі щодо послуг які надаються під час карантинних заходів, спричинених корона вірусом SARS-COV-2.

18 травня 2020 року

"Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього". Даний вислів не втратив актуальності і в теперішній час.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує рубрика "Меморіальні та вказівні дошки"  з інформацією про міські об’єкти що увічнюють пам'ять про визначних осіб чи події.

По кожному об’єкту користувачі можуть ознайомитися з адресою їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), інформацією про напис, історичною довідкою, переглянути фотоматеріали тощо. Для зручного пошуку доступні фільтри за адміністративним районом,  по ключовому слову, вулиці.

Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Гостям та інвесторам міста", що можна встановити для систем Android та iOS

15 травня 2020 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

         На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

-         адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

-         ключовим словом, назвою.

Усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що доступний для систем Android та iOS.

14 травня 2020 року

З метою надання соціально-психологічної допомоги особам постраждалим від домашнього насильства у місті створено та функціонує Комунальний заклад "Кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім'ї, "З надією в майбутнє".  На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для користувачів у розділі "Важливі телефони", за категорією "Допомогаособам, які постраждали від домашнього насильства" містяться актуальні номера телефонів даного закладу, за якими,у скрутний момент можуть звернутися громадяни, які потерпають від насильства у своїй родині.

13 травня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальна інформацію про:

         - бюджетні лікувально-профілактичні заклади;

         - приватні підприємства по наданню медичної допомоги;

         - аптеки;

         - аптечні бази;

         - аптечні пункти.

         У розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" по кожному медичному об’єкту проінформовано про адресу розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, спеціалізацію та графік роботи тощо, на сторінках ресурсів реалізовано зручну систему пошуку інформації за різними видами фільтрів.

         Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів", що можна встановити для систем Android та iOS

 

12 травня 2020 року

Актуальна онлайн інформація для юридичних та фізичних осіб про місцевих товаровиробників продуктів харчування.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Місцеві товаровиробники продуктів харчування" можна ознайомитися з детальною інформацією про 46 суб’єктів підприємництва нашого міста, що займаються виробництвом продуктів харчування.

Для пошуку необхідного товаровиробника можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування або видами продукції (безалкогольні напоїборошнокондитерські виробикрупихліб та хлібобулочні вироби тощо). По кожному місцевому товаровиробнику продуктів харчування в ресурсі проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), режим роботи, асортимент продукції  тощо.

Переглянути інформацію про місцевих товаровиробників продуктів харчування можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

 

07 травня 2020 року

Сьогодні екологічні питання стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя жителів України в цілому та нашого міста зокрема. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Екологія"для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

         - обсяги скиду стічних вод у поверхневі водойми міста;

         - основні джерела розміщення відходів;

         - основні підприємства–забруднювачі атмосферного повітря;

         - забруднення навколишнього природного середовища;

         - перелік підприємств міста, які здійснюють діяльність у сфері повод-ження з відходами.

06 травня 2020 року

         Екологічна свідомість громадян – запорука збереження природи та навколишнього середовища рідного міста. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"для користувачів у ресурсі малий бізнес міститься корисна інформація про пункти прийому вторинної сировини з адресою їх місця розташування, контактними телефонами, керівником, видами сировини які приймають тощо.

         У ресурсі "Екологія" міститься перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів з інформацією про суб’єктів господарювання в приміщенні яких можна здати відпрацьовані батарейки та акумулятори.

 

05 травня 2020 року

Кривий Ріг є одним з найбільших індустріальних центрів нашої країни, виробнича діяльність промислових підприємств створює складну екологічну ситуацію у місті. Тому питання охорони навколишнього природного середовища є надзвичайно важливе й актуальне. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Екологія" для мешканців міста міститься корисна онлайн інформація, за змістом:

-екологічний паспорт міста Кривого Рогу;

- кодекс екологічної поведінки мешканців міста;

- атлас об'єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу.

04 травня 2020 року

Дистанційні сервіси АТ "Криворіжгаз" для отримання інформації, що діють для мешканців міста Кривого Рогу.

 

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі за напрямком "Заощаджуємо газ". Користувачі можуть ознайомитися з практичними порадами та інформацією про дистанційні сервіси АТ "Криворіжгаз" що діють для мешканців міста, а саме:

- особистий кабінет. Щоб стати користувачем сервісу потрібно лише зареєструватися на сайті споживачів природного газу 104.ua;

          - електронна адреса contact@kr.104.ua;

          - контакт-центр багатоканальний (60 ліній) телефон 462-61-04 або нобіль-ний телефон (067) 62 - 92 - 104, який працює щодня, без вихідних з 8-00 до 20-00;

          - онлайн сервіс 7104UA у Viber. Реєстрація в паблік акаунті 7104ua дозволить передавати показання лічильника та оплачувати спожитий природний газ онлайн. Для реєстрації вам знадобиться вказати: номер особового рахунку (в системі постачальника), суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу. Паблік акаунт у Viber дає змогу користуватися одразу декількома особовими рахунками;

          - мобільний додаток для споживачів газу 104 Mobile,за допомогою якого, через смартфон, можна швидко та зручно передати показання лічильника та здійснити оплату за газ.

30 квітня 2020 року

Створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та забезпечення пріоритету сімейних форм влаштування дитини – один з пріоритетів державної політики щодо соціального захисту дітей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua)функціонує рубрика "Візьми дитину в свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-новини, факти, події;

- усиновлення;  

- опіка (піклування);

- прийомна сім'я;

- дитячий будинок сімейного типу.

На сторінках рубрики – детальна інформація про кожну з сімейних форм виховання дитини, контактні номери телефонів служб у справах дітей виконкомів міської та районних у місті рад для отримання детальної інформації.

29 квітня 2020 року

Електронні інформаційні ресурси – доступно, зручно, актуально:

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" інформація про:

-  регуляторні акти міської ради, її виконкому;

- перелік проектів регуляторних актів, діючих рішень міськради та її виконкому, які включено до графіку їх громадського обговорення;

- план діяльності виконкому міськради з підготовки проектів регуля-торних актів на 2020 рік;

- збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому.

У модулі "Бізнес інкубатор" (розділ "Регуляторна діяльність") користувачів проінформовано про: планування регуляторної діяльності, громадські слухання, проекти регуляторних актів, тощо.

На офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Інформаційна база", "Регуляторна політика" доступна інформація за напрямками:

- планування регуляторних актів;

- громадські слухання;

- обговорення проектів регуляторних актів;

- відстеження регуляторних актів: офіційні повідомлення;

- відстеження регуляторних актів: звіти та висновки.

 Доступним та зручним способом отримати інформацію за напрямком "Регуляторна діяльність" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Androidта iOS.

28 квітня 2020 року

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року №849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

         На онлайн платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс "Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online). Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних за стосунках банків.

28 квітня 2020 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для містян на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс"Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів". Доступна інформація про підприємство надавача послуг:

- адреса розташування (з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- тарифи на послуги для різних категорій споживачів (із зазначенням роз-рахунку плати);

- графік вивезення відходів тощо.

27 квітня 2020 року

З метою дистанційного отримання консультацій по важливим, соціально значущим питанням, життєвим ситуаціям для мешканців міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) у розділі Важливі телефони міститься інформація про гарячі телефонні лінії за категорією "Соціальний захист населення".

На сторінках розділу користувачі можуть переглянути інформацію про, установи, їх режим роботи та отримати консультаціюза вказаними телефонами з питань: соціальних виплат, соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, назначення та нарахування житлової субсидії, надання соціальних послуг тощо.

24 квітня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному інформаційному ресурсі "Органи самоорганізації населення міста Кривого Рогу" розміщена інформація про діючі органи самоорганізації населення – комітети будинкові, вуличні, квартальні, мікрорайонів з інформацією про їх назву, місцезнаходження, спосіб легалізації тощо.

На сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук необхідного комітету за фільтрами:типом,адміністративним районом, вулицею, адресою будинку. Користувачам доступна нормативно-правова інформація на підставі якої створюються органи самоорганізації населення. Проінформовано, з детальною покроковою інструкцією, про порядок створення органу самоорганізації населення.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", у розділі "Система місцевого самоврядування м. Кривого Рогу", що можна встановити для систем Android та iOS.

23 квітня 2020 року

З метою роз’яснення та інформування громадськості про основні правові аспекти у галузі "Трудові відносини", на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Трудовим відносинам - законну силу" – онлайн інформування за напрямками:

-         основні законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують трудові відносини;

-         відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері трудових відносин.

У рубриці "Гарячі лінії з питань трудових відносин"опубліковано контакті телефони за якими можна звернутися з питань:

-         роз'яснення законодавства про працю;

-         легалізації найманих працівників;

-         детінізації відносин на ринку праці;

-         своєчасності та оплати в повному обсязі, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин тощо.

 

 У рубриці "Статистична інформація у сфері трудових відносин" за роками висвітлено показники щодо:

-         захисту прав найманих працівників за результатами заходів міської та районних робочих груп з детінізації трудових відносин;

cуми податків, що надійшли до міського бюджету в результаті проведених заходів з детінізації трудових відносин.

22 квітня 2020 року

З метою підтримки підприємництва, вибудову-вання конструктивного діалогу бізнесу і влади та взаємодії з різних актуальних економічних проблем на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) у модулі "Бізнес інкубатор" інформація про Криворізьке представництво Дніпропетровської торгово-промислової палати з детальною інформацією про організацію, її функції, контакти тощо.

Детально про порядок надання послуг Криворізьким представництвом Дніпропетровської торгово-промислової палати, інформацію про місце звернення для їх замовлення, графік роботи організації, перелік документів, що необхідно подати для отримання послуги, термін виконання, вартість – у розділі вебпорталу "Путівник".

21 квітня 2020 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 613 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у рубриці "Все про ОСББ":

-       методичний посібник зі створення ОСББ;

-       інформація про правові засади ОСББ;

-       впровадження енергоефективних заходів;

-       міські програми підтримки ОСББ тощо.

 

17 квітня 2020 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі порталу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Міський транспорт"що дозволяє відслідковувати рух громадського транспорту  в реальному часі. За його допомогою автоматично визначається ваше місцезнаходження, просто та швидко здійснюється пошук про найближчу зупинку громадського транспорту, спостереження за переміщенням його рухомого складу, будується маршрут і обирається необхідний вид транспорту.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Міський транспорт", можна через сервіси

16 квітня 2020 року

Міський електронний сервіс "Екомоніторинг" – онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Екомоніторинг" для всіх зацікавлених осіб надано можливість здійснювати спостереження за станом забруднення повітря (погодинно та цілодобово) за допомогою спеціалізованих постів.

На сторінці модулю для перегляду опубліковано "Екологічний дайджест якості атмосферного повітря", в якому надано характеристику міських постів автоматичного спостереження та мапу місця їх роташування, проінформовано про вплив забруднюючих речовин на здоров'я населення, максимально разові, середньодобові та середньомісячні  концентрації  забруднюючих речовин тощо.   

"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря" планується публікувати щомісячно.

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

15 квітня 2020 року

Допомога внутрішньо переміщеним особам – онлайн інформування для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях в інші регіони України. 

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;         

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

14 квітня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Путівник" актуальна інформація про Державне підприємство "Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації", з інформацією про послуги що ним надаються: виконання робіт з повірки лічильників газу, теплової енергії, холодної та гарячої води, інструментальне обстеження та визначення технічного стану будівельних конструкцій, споруд та інженерних мереж, сертифікація продукції, системи управління.

На сторінках розділу по кожній послузі проінформовано про місце звернення для її замовлення з графіком роботи організації, перелік документів які необхідно подати для отримання послуги, термін виконання, вартість тощо.

 13 квітня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"у ресурсі "Поштові відділення" доступна актуальна інформація про поштові відділення з інформацією про адресу, в тому числі з переглядом на інтерактивній мапі, графік роботи тощо.

Переглянути інформацію ресурсу "Поштові відділення" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

 10 квітня 2020 року

Публічне інформування, отримання завжди актуальних новин про рідне місто неможливо без якісних послуг засобів масової інформації.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Засоби масової інформації" міститься інформація про телерадіокомпанії та друковані видання, що функціонують на території міста, в тому числі про Комунальне підприємство "Телерадіокомпанія "Рудана" Криворізької міської ради.

З інформацією про послуги що надаються Комунальним підприємством "Телерадіокомпанія "Рудана" Криворізької міської ради користувачі можуть ознайомитися у розділі "Путівник":адаптація аудіо, відео ролика, аерозйомка з коптера, виготовлення відеоролику, запис в студії телебачення, розміщення реклами на сайті підприємства тощо.

На сторінках розділу по кожній послузі проінформовано про місце звернення для її замовлення з графіком роботи організації, перелік документів які необхідно подати для отримання послуги, термін виконання, вартість тощо.

09 квітня 2020 року

Кривий Ріг — ефективний майданчик для інвестицій. Місцева влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста. На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"(krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", міститься змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто, за наступними напрямами:

- географічне розташування (протяжність міста, площа, географічне положення та адміністративним поділом);

- ресурсний потенціал (природні ресурси, фотоматеріали найбільш важливих корисних копалин міста);

- трудовий потенціал (графіки чисельності проживаючого населення міста, середньомісячної заробітної плати, вікової структури населення, розподілу безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості);

- економічний потенціал (діаграми діючих суб’єктів господарювання та їх структура, промисловий потенціал, ключові індикатори стану енерго-ефективності міста);

- інфраструктура міста (транспортна, фінансова, соціальна, об’єктів під-тримки підприємництва);

- інвестиційна діяльність (з інформацією про ключові міжнародні організації – партнерів міста та сфери співпраці, графіки частки та рейтингу капітальних інвестицій міста Кривого Рогу до загального обсягу по області);

- прямі іноземні інвестиції (обсяг прямих іноземних інвестицій та кількість країн з яких вони надходили, діаграми структури інвестицій по країнам та по галузям);

- міжнародна діяльність (інформація про місто-побратим та міста партнери).

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

08 квітня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Житловий фонд" можна скористатися корисним, інформативним електронним ресурсом про багатоквартирні житлові будинки. Для цього потрібно зазначити адресу тапереглянути відомості про житловий будинок:

- обслуговуюча організація (управитель);   

- характеристики будинку (складові, обладнання, територія);

- вартість послуг (з інформацією про затверджений тариф та вартість фактично наданих послуг);

- інформація про заплановані поточні ремонти.

Доступним та зручним способом переглянути інформацію про свій будинок є мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – SmartCity" (розділ "Житло. Інформація про будинок"), що можна встановити для систем Androidта iOS.

07 квітня 2020 року

Забезпечення енергоефективності та енергозбереження в повсякденному житті стає особливо актуальним та набирає обертів в тому числі на місцевому рівні, це шлях до зміцнення енергетичної безпеки України та економії сімейного бюджету.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради по заощадженню тепла, розміщено корисні збірники за тематикою:

- десять порад як зберегти тепло у вашій оселі;

- енергозбереження. Що робити де взяти гроші?;

-споживай енергію розумно;

- IQenergy. Компенсації на утеплення житла;

- розмір внесків за встановлення, обслуговування, заміну вузлів комерцій-ного обліку теплової енергії.

 Для користувачів доступна змістовна інформація, що допоможе у вирішенні питань: як і куди передавати показники лічильника, порядок їх встановлення, повірки та заміни. Висвітлено інформацію про міські та державні програми підтримки по впровадженню заходів з поліпшення енергоефективності. 

06 квітня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика  "Про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у місті Кривому Розі"  з актуальною інформацією, в тому числі категорії осіб, які  мають  право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В умовах запровадження в Україні карантину Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги переходить на дистанційну форму консультування клієнтів. В зв’язку з чим, на сторінці розділу "Криворізький центр безоплатної правової допомоги повідомляє:За якими ж телефонами можна звертатись за правовою допомогою від держави"для користувачів розміщено контактні телефони за якими можна звертатись за правовою допомогою, інформацію про дистанційні можливості зв’язку: електронна пошта, скайп, сайт, чат в телеграмі, месенджер сторінки Координаційного центру правової допомоги, портал державних послуг; перелічено категорії осіб які мають право на допомогу адвоката, юриста за рахунок держави.

03 квітня 2020 року

З метою створення сучасної системи комунікацій та інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності, розкриття можливостей, особливостей і переваг міста як надійного ділового партнера для потенційних інвесторів, у місті на офіційному вебпорталі Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує двомовний англоукраїномовний модуль "Путівник інвестора".

Модуль містить відомості для потенційних інвесторів про стан соціальних і капітальних інвестицій в місті, інвестиційні пропозиції та об'єкти інвестування, серед яких п’ять земельних ділянок, відносно яких виконано детальний план території, та щодо яких запропоновано дизайн інвестиційних площадок.

Так в підрозділі "Вільні земельні ділянки" можна ознайомитись з детальною інформацією як про вільні ділянки так і про транспортну і інженерну інфраструктуру відповідно до них. На карті здійснено позначення меж території, та існуючі комунікації (водопостачання, пункти підключення тепло, енергопостачання тощо). Об'єкти для наглядності мають фото відображення у форматі 3D візуалізації.

Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Гостям та інвесторам міста", що можна встановити для систем Android та iOS.

02 квітня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" ресурс "Установи соціального захисту" з актуальною інформацією про державні та міські установи соціального захисту.

У ресурсі інформація про установи структурована за їх типами. Користувачів проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, режим роботи тощо. Функціонують зручні сервіси пошуку інформації.

У розділі вебпорталу "Путівник" актуальна інформація про послуги Комунальних установ територіальних центрів соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) у адміністративних районах міста.

Інформація про установи соціального захисту доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

01 квітня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про соціальну допомогу мешканцям міста Часткова компенсація вартості послуг або теплопостачання, або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста у 2020 році. Зразок заяви.

 

31 березня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діють ресурси "Аптеки" та "Аптечні пункти" з інформацією про 284 аптек та 51 аптечних пунктів.

На сторінках ресурсів користувачі можуть зручно за геолокацією знайти найближчій до них заклад аптеки, використовуючи інтерактивну мапу. По всім аптекам та аптечним пунктам можна переглянути інформацію про адресу розташування, керівника, телефони, режим роботи тощо.

Швидко та зручно знайти аптеки та аптечні пункти можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

30 березня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Бюджетні лікувально-профілактичні заклади у м.Кривому Розі" проінформовано про 53 діючі лікувально-профілактичні заклади.

На сторінках ресурсу по кожному закладу доступна інформація про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, режим роботи тощо. Для зручного пошуку закладу користувачі можуть скористатися фільтрами пошуку: за адміністративним районом, за вулицею, по ключовим словам.

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

27 березня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для осіб, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного автотранспорту, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті", про можливість скористатися соціальною послугою "Соціальне таксі".

         На сторінці статті проінформовано про категорії населення які можуть скористатися послугою та періодичність їх отримання, порядок замовлення її, перелік документів які необхідно надати для замовлення послуги, контактні телефони, перелік об’єктів розташованих на території міста дістатися до яких можна скориставшись послугою тощо.

 

26 березня 2020 року

Економне використання газу – це не тільки турбота про сімейний бюджет, але й дбайливе ставлення до природи.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради: Заощаджуємо газ, розміщено інформацію про правила укладання договорів на постачання природного газу з юридичними особами та побутовими споживачами у відповідності до Правил постачання природного газу.

 Для користувачів у рубриці доступна змістовна інформація, що допоможе у вирішенні питань: як встановити лічильник, способи передавання показників за спожитий газ, виконання робіт з повірки лічильників газу, його заміна.

25 березня 2020 року

Участь у колективах художньої самодіяльності, це не лише можливість цікаво проводити своє дозвілля, а й чудова нагода культурно збагатитися та розвинути творчі здібності. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронномуресурсі "Колективи художньої самодіяльності" доступна вичерпна інформація по 128 колективам за жанрами:

- бальний танець;

- вокальний;

- естрадний вокал;

- кіно-фото;

- модельний жанр;

- народне вокально-інструментальне мистецтво;

- народний танок;

- народний хоровий спів;

- спортивно-танцювальний;

- сучасна хореографія;

- театральний;

- фольклорний вокал;

- хореографічний;

- хоровий;

- циркове мистецтво;

- цирковий;

- школа естетичного виховання.

По всим колективам проінформовано про адресу їх розташування, жанр колективу, П.І.Б. керівника, контактні телефони, групи та режим роботи.

Легким та зручним способом отримати інформацію про колективи художньої самодіяльності є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – SmartCity", що можна встановити для систем Android та iOS.

24 березня 2020 року

   З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг  –  у місті діє програма "Найкраще – дітям", яка передбачає ініціативу 139 суб’єктів господарювання, з надання знижок у розмірі від 5% до 50% від роздрібної ціни на продовольчі та непродовольчі товари, ліки та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки). Детально переглянути інформацію про дану програму можна у ресурсі "Учасники муніципального проекту «Найкраще дітям»" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

  На сторінках ресурсу для перегляду доступна інформація про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за районом розташування та видами діяльності (аптека, лікарські засоби, медичні послуги, непродовольчі товари: дитячі товари, взуття, одяг, трикотажні вироби тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проект "Найкраще – дітям" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

23 березня 2020 року

Міська влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора" оновлено дизайн головної сторінки, містяться дієві інструменти інвестиційних можливостей міста Кривого Рогу. На сторінках модулю розміщена змістовна та актуальна інформація щодо інвестиційних проєктів-пропозицій із залученням різноманітних інвестиційних ресурсів. У зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", "Навігатор інвестора" допоможе  заощадити час і кошти для отримання загальної інформації стосовно порядку започаткування та впровадження господарської діяльності,  на "Карті інвестиційних можливостей" представлено територіальне розташування пропонуємих для інвестування об’єктів.

Зручно та з легкістю можна переглянути інформацію у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

20 березня 2020 року

Так влаштоване наше життя, що у ньому є місце не лише радості, але й суму. Для близьких, втрата рідної людини  величезне горе й турбота про достойні проводи її в останню путь. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" розміщено корисну інформацію про "Правові основи в галузі поховання". На сторінках рубрики проінформовано про правові процедури реєстрації смерті (в тому числі зазначено адреси установ що здійснюють державну реєстрацію), перелічено перелік документів що подаються до відділення ритуальної служби для отримання свідоцтва про поховання, розміщено інформацію про комунальне підприємство "Ритуал Сервіс Плюс" Криворізької міської ради (адресу розташування, контактні телефони, керівника, режим роботи тощо).

         На сторінці статті користувачі можуть ознайомитися з Положенням про надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу, інформацією про послугу одним пакетом за "життєвою ситуацією "Втрата близької людини", порядком взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини.

19 березня 2020 року

Скористатись міським електронним сервісом "Комунальні послуги. Нарахування" можна за допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart Ciry". Сьогодні сервіс надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку а також надсилає повідомлення про результат розгляду звернень щодо призначення субсидії.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток можна за посиланням

А також за допомогою сенсорних інформаційних кіосків, це додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (м-н Праці, 1),

- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної у місті ради  (вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

-управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

Для цього необхідно лише вказати адресу вашого будинку чи квартири і зазначити комунальний код.

 

18 березня 2020 року

З метою раціонального використання енергоресурсів для мешканців міста у нагоді стане корисна інформація про ощадливе використання води.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради: Заощаджуємо воду,  розміщено інформацію про способи встановлення лічильника та передавання показників споживання води, надано контактні телефони інспекцій водозбуту по районам.

Для користувачів у рубриці доступна змістовна інформація з детальним описом процедури, що допоможе здійснити повірку лічильника, скориставшись послугами підприємств: КП "Кривбасводоканал" та ДП "Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації".

17 березня 2020 року

Cенсорні інформаційні кіоски – додатковий зручний засіб користування міськими електронними сервісами.

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (майдан Праці, 1),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної в місті ради вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

16 березня 2020 року

Як мінімум раз на місяць в кожному будинку згадують про забуте світло у ванній, про комп'ютер, що працює цілодобово, про старий енергонеощадливий холодильник тощо. І після оплати рахунку за електрику на порядку денному постає питання - як економити електроенергію і, відповідно, гроші. У вирішенні цього питання, громадянам у допомогу стане офіційний вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" з розміщеною актуальною інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання".

В рубриці надано практичні поради: Заощаджуємо електроенергію,  розміщено інформацію про "Особистий кабінет для приватних клієнтів" компанії ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги», скориставшись яким споживач може вирішити ряд питань: передача показників за спожиту електроенергію, здійснення оплати за спожиті енергоресурси, отримання квитанції тощо. На сторінках ресурсу зазначено контактний телефон та електронну адресу підприємства надавача послуг, звернувшись за якими споживач може отримати кваліфіковані відповіді спеціалістів з будь-яких додаткових питань у розрізі наданих послуг постачання електричної енергії

 

13 березня 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у новоствореному електронному інформаційному ресурсі "Органи самоорганізації населення міста Кривого Рогу" розміщена інформація про діючі органи самоорганізації населення – комітети будинковівуличніквартальнімікрорайонів з інформацією про їх назву, місцезнаходження, спосіб легалізації тощо.

На сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук необхідного комітету за фільтрами: типом, адміністративним районом, вулицею, адресою будинку. Користувачам доступна нормативно-правова інформація на підставі якої створюються органи самоорганізації населення. Проінформовано, з детальною покроковою інструкцією, про порядок створення органу самоорганізації населення.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Система місцевого самоврядування м. Кривого Рогу", що можна встановити для систем Android та iOS.

 

12 березня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про соціальну допомогу мешканцям міста Часткова компенсація вартості послуг або теплопостачання, або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста у 2020 році.Зразок заяви.

 

 

11 березня 2020 року

Забезпечення енергоефективності та енергозбереження в повсякденному житті стає особливо актуальним та набирає обертів не тільки на глобальному, але й на місцевому рівнях, це шлях до зміцнення енергетичної безпеки України та економії сімейного бюджету.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці містяться практичні поради щодо заощадження: води, газу, теплової та електричної енергії,  як і куди передавати показники лічильника порядок їх встановлення, повірки та заміни, проінформовано про міські та державні програми підтримки по впровадженню заходів з поліпшення енергоефективності.

На сторінках статті "Все про ОСББ" у розділі "Впровадження енергоефективних заходів" міститься інформація про Порядок програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016 - 2020 роки.

10 березня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальна інформацію про:

         - бюджетні лікувально-профілактичні заклади;

         - приватні підприємства по наданню медичної допомоги;

         - аптеки;

         - аптечні бази;

         - аптечні пункти.

         У розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" по кожному медичному об’єкту проінформовано про адресу розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, спеціалізацію та графік роботи тощо, на сторінках ресурсів реалізовано зручну систему пошуку інформації за різними видами фільтрів.

         Інформація доступна до перегляду за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – SmartCity" у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів", що можна встановити для систем Android та iOS.

06 березня 2020 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 613 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у рубриці "Все про ОСББ":

  - методичний посібник зі створення ОСББ;

  - інформація про правові засади ОСББ;

  - впровадження енергоефективних заходів;

  - міські програми підтримки ОСББ тощо.

05 березня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика  "Про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у місті Кривому Розі"  з актуальною інформацією, в тому числі категорії осіб, які  мають  право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В рубриці розміщена інформація про центр надання правової допомоги (з адресами розташування, контактними телефонами, режимом роботи тощо) та засоби отримання вторинної правової допомоги:

-   за допомогою звернення через портал державних послуг iGov;

-   у мобільних консультаційних пунктах;

-   у центрі адміністративних послуг "Віза".

Для користувачів інформація за напрямком "Безоплатна первинна та вторинна правова допомога" доступна на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Місцева влада".

 

04 березня 2020 року

Ефективний розвиток бізнесу не можливий без співпраці, отримання кваліфікованих послуг серед суб'єктів підприємницької діяльності. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для суб’єктів господарювання доступні електронні інформаційні ресурси:

cуб’єкти господарювання, якими виконуються роботи з землеустрою та землеоціночні роботи;

cуб’єкти з оціночної діяльності;

протипожежні послуги;

охоронні послуги;

об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, тощо.

         Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Культура, туризм, дозвілля ", що можна встановити для систем Android та iOS.

 

03 березня 2020 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для містян на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів". Доступна інформація про підприємство надавача послуг:

- адреса розташування (з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- тарифи на послуги для різних категорій споживачів (із зазначенням роз-рахунку плати);

- графік вивезення відходів тощо.

 

02 березня 2020 року

фотоСтворення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та забезпечення пріоритету сімейних форм влаштування дитини – один з пріоритетів державної політики щодо соціального захисту дітей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua)функціонує рубрика "Візьми дитину у свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

новини, факти, події;

- усиновлення;  

- опіка (піклування);

- прийомна сім'я;

- дитячий будинок сімейного типу.

На сторінках рубрики – детальна інформація про кожну з сімейних форм виховання дитини, контактні номери телефонів служб у справах дітей виконкомів міської та районних у місті рад для отримання детальної інформації.

28 лютого 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання. Про кожен захід розміщена інформація стосовно часу та місця проведення, фотографії, афіши тощо.

Скористатися календарем можна також за допомогою мобільного додатку «Мій Кривий Ріг — SMART CITY» у версіях для IOS та Android.

 

27 лютого 2020 року

Міський електронний сервіс "Екомоніторинг" – онлайн моніторинг в режимі реального часу якості атмосферного повітря. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Екомоніторинг" для всіх зацікавлених осіб надано можливість здійснювати спостереження за станом забруднення повітря (погодинно та цілодобово) за допомогою спеціалізованих постів.

На сторінці модулю для перегляду опубліковано "Екологічний дайджест якості атмосферного повітря", в якому надано характеристику міських постів автоматичного спостереження та мапу місця їх роташування, проінформовано про вплив забруднюючих речовин на здоров'я населення, максимально разові, середньодобові та середньомісячні  концентрації  забруднюючих речовин тощо.   

"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря" планується публікувати щомісячно.

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

26 лютого 2020 року

В умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги субсидія є механізмом соціального захисту населення. З метою інформування населення міста про можливості долучення до державної Програми субсидій, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію про "Допомога держави з оплати ЖКП: субсидії, калькулятор, приблизний розмір оплати". У рубриці проінформовано про призначення населенню субсидій, опубліковано відповіді на найбільш поширені питання за даним напрямком.

Для зручності користувачів на сторінці рубрики міститься калькулятор попереднього розрахунку суми субсидії, гарячі телефонні лінії  управлінь праці та соціального захисту населення за якими можна отримати консультації, оновлена інформація за тематиками:

-       таблиця розмірів оплати житлово-комунальних послуг осіб, які стали учасниками Програми субсидій;

-       як розрахувати відсоток обов’язкової плати?;

-       призначення субсидії, як виняток, за рішенням районних комісій;

-       яким чином проводиться виплата житлової субсидії?

Зручним способом дізнатися про можливість отримання субсидії є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS. Віднедавна у ньому вдосконалено роботу сервісу "Комунальні послуги. Нарахування", реалізовано функцію отримання повідомлення про результат розгляду звернень щодо призначення субсидії.

25 лютого 2020 року

Кривий Ріг місто творчих та здібних людей. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі Конкурси та фестивалі для мешканців міста та його гостей міститься цікава інформація про заплановані та ті що вже відбулися культурно-мистецькі заходи: конкурси та фестивалі.

На сторінках ресурсу по кожному заходу проінформовано про дату та адресу його проведення, розміщено фотоматеріали, реалізовано зручний пошук за адміністративним районом та статусом (проведено або заплановано).

Легким та зручним способом отримати інформацію про конкурси та фестивалі у рідному місті є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

24 лютого 2020 року

Підвищити рівень обізнаності у різноманітних сферах життєдіяльності, поновити та отримати нові знання мешканці міста мають змогу відвідавши навчально-освітні заходи, інформацію про заплановані та проведені щодо яких, можна знайти на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Семінари-навчання".

Здійснити пошук та вибір освітнього заходу, в залежності від адміністративного району проведення, можливо за такими напрямками:

- захист прав споживачів;

- оподаткування;

- підприємництво;

- трудові відносини;

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

21 лютого 2020 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

- адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

- ключовим словом, назвою.

Прогулюючись по улюбленим місцям рідного міста, усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

20 лютого 2020 року

До 76-ї річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників.

Актуальна онлайн інформація для ветеранів (заходи, новини, факти, події, підприємницька ініціатива, міська та районні ветеранські організації).       

 Серед тих, хто мешкає у Кривому Розі є особлива категорія людей – ветерани. Це їхнім розумом, наполегливістю і працьовитими руками в роки перших п’ятирічок споруджувалися шахти, аглофабрики, доменні печі знаменитої "Криворіжсталі".

Їхня праця, масовий героїзм і самовідданість на фронтах Другої світової війни, ставлення до людей та духовних цінностей – приклад для наслідування сучасній молоді. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Ветерани", що містить актуальну інформацію:

19 лютого 2020 року

Економне використання газу – це не тільки турбота про сімейний бюджет, але й дбайливе ставлення до природи.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради: Заощаджуємо газ, розміщено інформацію про правила укладання договорів на постачання природного газу з юридичними особами та побутовими споживачами у відповідності до Правил постачання природного газу.

 Для користувачів у рубриці доступна змістовна інформація, що допоможе у вирішенні питань: як встановити лічильник, способи передавання показників за спожитий газ, виконання робіт з повірки лічильників газу, його заміна.

18 лютого 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про соціальну допомогу мешканцям міста Часткова компенсація вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послугиЗразок заяви (оновлена форма);

17 лютого 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Перелік спортивних баз" доступна інформація про діючі на території нашого міста спортивні клуби, комплекси, заклади, центри тощо, в яких можна з користю і задоволенням проводити своє дозвілля.

Користувачів проінформовано про 68 діючих спортивних баз, їх керівників, адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), типом закладу тощо. З метою знаходження необхідної інформації, на сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук за: адміністративним районом, видами спорту, типом спортивного об’єкту.

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

14 лютого 2020 року

Електронний інформаційний ресурс "Культура, туризм, дозвілля" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" з актуальною інформацією про:

- 25 закладів культури і мистецтва;

- 19 мистецьких навчальних закладів;

- 50 бібліотек.

По кожному закладу проінформовано про адресу розташування     (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, графік роботи тощо. В ресурсах реалізовано зручний пошук за адміністративним районом, ключовим словом.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Культура, туризм, дозвілля ", що можна встановити для систем Android та iOS.

13 лютого 2020 року

Забезпечення енергоефективності та енергозбереження в повсякденному житті стає особливо актуальним та набирає обертів в тому числі на місцевому рівні, це шлях до зміцнення енергетичної безпеки України та економії сімейного бюджету.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці проінформовано про шляхи заощадження енергоресурсів, в тому числі надано практичні поради по заощадженню тепла, розміщено корисні збірники за тематикою:

десять порад як зберегти тепло у вашій оселі;

енергозбереження. Що робити де взяти гроші?;

споживай енергію розумно;

IQ energy. Компенсації на утеплення житла;

розмір внесків за встановлення, обслуговування, заміну вузлів комерцій-ного обліку теплової енергії.

 Для користувачів доступна змістовна інформація, що допоможе у вирішенні питань: як і куди передавати показники лічильника, порядок їх встановлення, повірки та заміни. Висвітлено інформацію про міські та державні програми підтримки по впровадженню заходів з поліпшення енергоефективності.

12 лютого 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання. Про кожен захід розміщена інформація стосовно часу та місця проведення, фотографії, афіши тощо.

Скористатися календарем можна також за допомогою мобільного додатку «Мій Кривий Ріг — SMART CITY» у версіях для IOS та Android.

 

 

11 лютого 2020 року

З метою роз’яснення та інформування громадськості про основні правові аспекти у галузі "Трудові відносини", на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Трудовим відносинам - законну силу" – онлайн інформування за напрямками:

основні законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують трудові відносини;

відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері трудових відносин;

семінари-навчання з питань трудових відносин;

У рубриці "Гарячі лінії з питань трудових відносин" опубліковано контакті телефони за якими можна звернутися з питань:

- роз'яснення законодавства про працю;

- легалізації найманих працівників;

- детінізації відносин на ринку праці;

- cвоєчасності та оплати праці в повному обсязі, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин тощо.

 У рубриці "Статистична інформація у сфері трудових відносин" за роками висвітлено показники щодо:

- захисту прав найманих працівників за результатами заходів міської та районних робочих груп з детінізації трудових відносин;

- cуми податків, що надійшли до міського бюджету в результаті проведених заходів з детінізації трудових відносин.

10 лютого 2020 року

Ведення активного способу життя, заняття спортом є запорукою здоров'я, довголіття і гарного настрою всієї родини. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діє ресурс "Мапа спортивних майданчиків", в якому проінформовано про 331 майданчик для занять спортом з можливістю пошуку їх за адміністративним районом та призначенням (бадмінтон, баскетбол, волейбол, воркаут тощо).

По всім зазначеним майданчикам доступна інформація про їх місце розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), балансоутримувача, призначення та розміщено фотографічні матеріали.

Швидко та зручно знайти необхідний спортивний майданчик можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

07 лютого 2020 року

Актуальна інформація в електронному ресурсі "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення".

Для мешканців, установ та підприємств на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє ресурс "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення". По кожному підприємству – надавачу цих послуг розміщено актуальну інформацію про: діючі тарифи на послуги, телефони для зв'язку, адреси їх місць розташування, абонентські пункти та диспетчерські служби (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі).

На сторінках підприємств доступна інформація про моніторинг тарифів по обласним центрам України на послуги:

водопостачання та водовідведення без використання внутрішньобудин-кових систем;

водопостачання та водовідведення з використання внутрішньобудин-кових систем;

централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Уся інформація ресурсу "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

06 лютого 2020 року

Міський модуль «ЕКОМОНІТОРИНГ» – зручний спосіб для отримання узагальненої інформації про якість атмосферного повітря в місті.

У модулі «ЕКОМОНІТОРИНГ» на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» розміщено «Екологічний дайджест якості атмосферного повітря», в якому міститься аналіз даних з міських постів автоматичного спостереження.

Дайджест складений аналітичним відділом показників атмосферного повітря КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради» спільно з представниками громадських організацій.

«Екологічний дайджест якості атмосферного повітря» планується публікувати щомісячно.

05 лютого 2020 року

Досвід країн світу свідчить, що ефективність функціонування економіки залежить від оптимального розвитку малого, середнього та великого бізнесу. Водночас малий та середній бізнес – основа соціально-економічного розвитку. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для всіх зацікавлених осіб діють електронні інформаційні ресурси:

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

04 лютого 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

03 лютого 2020 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у новоствореному електронному інформаційному ресурсі "Органи самоорганізації населення міста Кривого Рогу" розміщена інформація про діючі органи самоорганізації населення – комітети будинковівуличніквартальнімікрорайонів з інформацією про їх назву, місцезнаходження, спосіб легалізації тощо.

На сторінках ресурсу реалізовано зручний пошук необхідного комітету за фільтрами: типом, адміністративним районом, вулицею, ключовим словом, адресою будинку. Користувачам доступна нормативно-правова інформація на підставі якої створюються органи самоорганізації населення. Проінформовано, з детальною покроковою інструкцією, про порядок створення органу самоорганізації населення.

 

31 січня 2020 року

Кривий Ріг — ефективний майданчик для інвестицій. Місцева влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста. На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", міститься змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто, за наступними напрямами:

географічне розташування (протяжність міста, площа, географічне положення та адміністративним поділом);

ресурсний потенціал (природні ресурси, фотоматеріали найбільш важливих корисних копалин міста);

трудовий потенціал (графіки чисельності проживаючого населення міста, середньомісячної заробітної плати, вікової структури населення, розподілу безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості);

економічний потенціал (діаграми діючих суб’єктів господарювання та їх структура, промисловий потенціал, ключові індикатори стану енерго-ефективності міста);

інфраструктура міста (транспортна, фінансова, соціальна, об’єктів під-тримки підприємництва);

інвестиційна діяльність (з інформацією про ключові міжнародні організації – партнерів міста та сфери співпраці, графіки частки та рейтингу капітальних інвестицій міста Кривого Рогу до загального обсягу по області);

прямі іноземні інвестиції (обсяг прямих іноземних інвестицій та кількість країн з яких вони надходили, діаграми структури інвестицій по країнам та по галузям);

міжнародна діяльність (інформація про місто-побратим та міста партнери).

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

30 січня 2020 року

Якісна освіта – одна із найвищих цінностей людини і суспільства, яка є запорукою конкурентоспроможності на ринку праці. Для вступників у вищі та професійно-технічні навчальні заклади міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Абітурієнту", що містить актуальну інформацію:

-   новини (реєстрація на пробне ЗНО-2020 та інше);

-   типові умови вступу до вищих навчальних закладів (умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році та фахової перед вищої освіти);

-   зовнішнє незалежне оцінювання випускників (рекомендації учням щодо проходження ЗНОЗНО - 2020інформація про ЗНО - 2020пробне ЗНО - 2020);

-   умови прийому до закладів професійно-технічної освіти - 2020.

29 січня 2020 року

         Мобільний додаток  "Мій Кривий Ріг – Smart City" оновився  новим ресурсом "Реклама у місті" з показом на електронній мапі міста рекламних конструкцій, на розміщення яких видано дозвіл, новим сервісом  "Гостям та інвесторам міста" (що надає можливість перегляду онлайн версій "Промислового туризму", Путівника інвестора", електронного інформаційного ресурсу "Криворізька гостинність"). Ресурс "Криворізька гостинність" містить інформацію про сам проєкт та об'єкти бізнесу (ресторани, кафе, перукарні, магазини продовольчих та непродовольчих товарів, з фотопослуг, хімчистки, майстерень, арт-клубів, салонів краси, автомийок, туристичних агенцій, медичних клінік, кав'ярень), в яких, скориставшись "Карткою гостинності", туристи, які відвідують місто, мають можливість сьогодні отримувати дисконт.

У мобільному додатку створені нові можливості, удосконалено роботу вже існуючих сервісів, а саме:

- у сервісі "Комунальні послуги. Нарахування" створено можливість та вже здійснюється повідомлення мешканців міста про результат розгляду їх звернень щодо призначення субсидії;

- у календарі "Заходи в місті" створено додаткові зручності  перегляду та використання інформації про заходи, що відбуваються або заплановані на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання, створено можливість пошуку за адміністративним районом міста, перегляду детальної інформації про заклад, в якому відбувається захід, позначено місце проведення заходу на електронній мапі міста;

- у сервісі "Задати питання. Повідомити про проблему" створено можливість позначити місце проблеми на електронній мапі міста.

28 січня 2020 року

Сучасний Кривий Ріг – це велике індустріальне місто, з розвиненою інфраструктурою та комплексом промислово-виробничих, будівельних, проектних, інших підприємств і організацій. На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створені та функціонують корисні електронні інформаційні ресурси:

підприємства міста, які займаються промислово–виробничою діяльністю (надано інформацію про 66 підприємств з можливістю пошуку за адміністративним районом розташування та видами діяльності);

будівельні підприємства міста Кривого Рогу (містяться контактні теле-фони з адресою розташування по 52 підприємствам будівельної галузі з можливістю пошуку в залежності від адміністративного району);

суб’єкти господарювання, що надають послуги у сфері енергоефектив-ності (проінформовано про 9 організацій у сфері енергоефективності);

організації, які виконують проектні роботи і знаходяться у місті Кривий Ріг, з детальною інформацією про 20 суб’єктів господарювання що надають послуги з проектування (міститься адреса, дані про керівника, телефони тощо);

cертифіковані архітектори міста Кривого Рогу (інформація про 12 архітекторів з контактними телефонами та місцем їх роботи).

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

27 січня 2020 року

З метою створення сприятливих умов розвитку бізнес-середовища із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, суб’єктами господарювання усіх форм власності на офіційному вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створено та функціонує муніципальний інструмент підтримки бізнесу – модуль "Віртуальний бізнес-інкубатор".

На сторінках модулю для користувачів доступні корисні інформативні розділи (навчальний майданчикуспішний досвідбанк бізнес ідейнавігатор підприємцяконсультаційний центрблог).

Інформація в розділі "Новини" оновлюється щоденно, наповнення матеріалами інших розділів здійснюється за необхідністю та в межах дії/зміни діючих нормативно-правових актів.

Інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

24 січня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в електронному інформаційному ресурсі "Графік проведення суб’єктами господарювання виставок–ярмарків" міститься цікава та корисна інформація про заплановані у 2020 році виставки-ярмарки.

На сторінках ресурсу по кожному заходу проінформовано про місце проведення, організатора, дату проведення, групу товарів тощо.   

У зручний спосіб цю інформацію можна переглянути за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

23 січня 2020 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" рубрика  "Соціальні допомоги" з актуальною інформацією про державні та міські соціальні допомоги мешканцям міста:

-   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

-   Державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "Гроші ходять за дитиною";

-   Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

-   Допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-   Допомога на дітей одиноким матерям тощо.

22 січня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для малорухомої групи громадян з обмеженою здатністю до самостійного пересування, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті", про можливість скористатися соціальною послугою "Соціальне таксі".

На сторінці статті проінформовано про категорії населення які можуть скористатися послугою та періодичність їх отримання, порядок замовлення її, перелік документів які необхідно надати для замовлення послуги, контактні телефони тощо.

21 січня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Місцеві товаровиробники продуктів харчування" можна ознайомитися з детальною інформацією про 46 суб’єктів підприємництва нашого міста, що займаються виробництвом продуктів харчування.

Для пошуку необхідного товаровиробника можна скористатися зручними фільтрами пошуку за адміністративним районом розташування або видами продукції (безалкогольні напоїборошнокондитерські виробикрупихліб та хлібобулочні вироби тощо). По кожному місцевому товаровиробнику продуктів харчування в ресурсі проінформовано про адресу (з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі), режим роботи, асортимент продукції  тощо.

Переглянути інформацію про місцевих товаровиробників продуктів харчування можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

20 січня 2020 року

Поліпшення енергоефективності та енергозбере-ження в повсякденному житті, це не лише шлях бережливого ставлення до енергетичних ресурсів а й реальна можливість економії сімейного бюджету, бюджету підприємств, організацій тощо.

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для всіх зацікавлених осіб у підвищенні енергоефективності діє електронний інформаційний ресурс "Суб’єкти господарювання, що надають послуги у сфері енергоефективності".

На сторінках ресурсу розміщено інформацію про підприємства – надавачі послуг з енергоефективності, за видами послуг що надаються.

Ресурс доступний за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

17 січня 2020 року

З метою інформування мешканців міста про існуючі у місті об’єкти торгівлі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Дислокація ринків міста" розміщено детальну інформацію про 28 ринків.

Користувачі ресурсу з легкістю знайдуть потрібний ринок застосувавши фільтри пошуку за адміністративним районом чи спеціалізацією (змішанийпродовольчийнепродовольчий). По кожному об’єкту торгівлі проінформовано про його: організаційно-правову форму, спеціалізацію, адресу розташування, керівника, режим роботи тощо). На сторінках ресурсу для перегляду доступна статистична інформація про кількість продовольчих і непродовольчих торговельних місць.

Інформацію про ринки міста Кривого Рогу легко отримати використовуючи мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

16 січня 2020 року

Для гостей та мешканців міста є чудова нагода провести свій вільний час, долучившись до відвідування цікавих місць та об'єктів згідно із запропонованими туристичними маршрутами міста Кривого Рогу. Інформацію можна знайти на:

         - вебсайті  "Промисловий туризм в місті Кривому Розі" про найцікавіші напрямки туризму у нашому місті, туристичні маршрути, де на власні очі можна побачити масштабні та дивовижні пейзажі, створені людиною, а саме: кар'єри, провалля і навіть рукотворний каньйон. Відвідавши учбово-навчальні центри, музеї та скансени, пізнати як працює важка індустрія;

         - сторінках електронних інформаційних ресурсів: "Туристичні маршрути" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр". Бажаючі можуть обрати маршрути за типом (культурно-освітній, навчально-тематичний, оглядовий) та способом руху (пішохідний, транспортний, транспортно-пішохідний). По всіх екскурсіях надано детальну інформацію про маршрут (з можливістю перегляду його на інтерактивній мапі), організатора (з контактними даними), дату та час їх проведення, вікову категорію екскурсантів тощо, та "Туризм і подорожування" з місцем розташування та контактними телефонами про 66 організацій (турагенцій, туроператорів тощо) що надають послуги з туризму, організацій подорожей та екскурсій.

Електронні інформаційні ресурси "Туристичні маршрути" і "Туризм і подорожування" зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

15 січня 2020 року

Електронні інформаційні ресурси – доступно, зручно, актуально:

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" інформація про:

-  регуляторні акти міської ради, її виконкому;

перелік проектів регуляторних актів, діючих рішень міськради та її виконкому, які включено до графіку їх громадського обговорення;

план діяльності виконкому міськради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік;

збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому.

У модулі "Бізнес інкубатор" (розділ "Регуляторна діяльність") користувачів проінформовано про: планування регуляторної діяльності, громадські слухання, проекти регуляторних актів, тощо.

На офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Інформаційна база", "Регуляторна політика" доступна інформація за напрямками:

планування регуляторних актів;

громадські слухання;

обговорення проектів регуляторних актів;

відстеження регуляторних актів: офіційні повідомлення;

відстеження регуляторних актів: звіти та висновки.

Доступним та зручним способом отримати інформацію за напрямком "Регуляторна діяльність" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

14 січня 2020 року

Електронний онлайн ресурс "Транспорт і зв’язок" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"  корисну для мешканців та гостей міста інформацію про:

вокзали (авіаційнийавтомобільнийзалізничний);

каси залізничні;

розклад руху пасажирських та приміських поїздів вокзалів (станцій) Кривий Ріг;

розклад руху автобусів з автовокзалів та автостанцій,

розклад авіарейсів.

Для обрання найбільш зручного маршруту міського громадського транспорту для пасажирів на сторінках ресурсу надано інформацію про міську маршрутну мережу пасажирського автомобільного транспорту, маршрути: трамваївшвидкісних трамваївтролейбусів (з можливістю перегляду діючих тарифів з перевезення пасажирів, розкладу руху, графічним відображенням на інтерактивній мапі маршрутів з позначками зупинок тощо).

У ресурсі "Пошук зупинки за маршрутом" можна легко підібрати необхідний маршрут за всіма видами транспорту з пошуком зупинки в залежності від адміністративного району, вулиці, ключового слова, початкового та кінцевого пункту призначення.

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямками є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

13 січня 2020 року

Так влаштоване наше життя, що у ньому є місце не лише радості, але й суму. Для близьких, втрата рідної людини  – величезне горе й турбота про достойні проводи її в останню путь. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" розміщено корисну інформацію про "Правові основи в галузі поховання". На сторінках рубрики проінформовано про правові процедури реєстрації смерті (в тому числі зазначено адреси установ що здійснюють державну реєстрацію), перелічено перелік документів що подаються до відділення ритуальної служби для отримання свідоцтва про поховання, розміщено інформацію про комунальне підприємство "Ритуал Сервіс Плюс" Криворізької міської ради (адресу розташування, контактні телефони, керівника, режим роботи тощо).

На сторінці статті користувачі можуть ознайомитися з Положенням про надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу, інформацією про послугу одним пакетом за "життєвою ситуацією "Втрата близької людини"порядком взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини.

11 січня 2020 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє електронний інформаційний ресурс "Свята та пам’ятні дати, які відзначаються у 2020 році" у якому для користувачів міститься цікава та корисна інформація про 159 святкових та пам’ятних подій що відзначатимуться у поточному році.

На сторінках ресурсу доступна можливість перегляду подій як уцілому по датам так і з можливістю вибору перегляду за змістом:

-         релігійні свята;

-         професійні свята;

-         святкові і неробочі дні тощо.

У зручний спосіб цю інформацію можна переглянути за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

10 січня 2020 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для містян на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів". Доступна інформація про підприємство надавача послуг:

- адреса розташування (з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- тарифи на послуги для різних категорій споживачів (із зазначенням роз-рахунку плати);

- графік вивезення відходів тощо.

09 січня 2020 року

З метою збільшення привабливості місцевого туризму, підвищення рівня якості надання туристичних послуг до європейських стандартів, зацікавлення споживача їх новаціями у місті діє муніципальний проєкт "Криворізька гостинність", яким передбачається розповсюдження через готелі для гостей Кривого Рогу "Картки гостинності", за якою туристи, які відвідують місто мають можливість отримувати дисконт в 58 об’єктах бізнесу.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Криворізька гостинність" можна детально ознайомитися з проектом та переглянути інформацію про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх по ключовим словам, вулицею розміщення, типом об’єкту (ресторан, кафе, перукарня, магазин непродовольчих або продовольчих товарів, фото послуги тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проєкт "Криворізька гостинність" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг –  SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

08 січня 2020 року

Якісна освіта є одним із факторів запоруки успішності та реалізованості у професійному становленні людини, це саме той фундамент, на якому вона будує своє майбутнє і майбутнє своєї держави. Для гостей та мешканців міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Заклади вищої освіти" доступна інформація про 29 вищих навчальних закладів (з адресою їх розташування, можливістю пошуку за назвою, вулицею чи адміністративним районом знаходження, правилами прийому тощо).

         Для завчасної підготовки до вступу з обраного навчального закладу, у електронному інформаційному ресурсі "Курси з підготовки для вступу до вищих навчальних закладів" проінформовано про 11 закладів з підготовчими курсами (наявна інформація про період проведення курсів та їх вартість).

Легким та зручним способом отримати інформацію про вищевказані освітні заклади є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City" (розділ "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки", ресурс "Заклади вищої освіти") що можна встановити для систем Android та iOS.  

03 січня 2020 року

Для мешканців, установ та підприємств на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє ресурс "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення". По кожному підприємству – надавачу цих послуг розміщено актуальну інформацію про: діючі тарифи а також моніторинг тарифів по обласним центрам, телефони для зв'язку, адреси їх місць розташування, абонентські пункти та диспетчерські служби (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі).

         На сторінках підприємств доступна інформація про моніторинг тарифів по обласним центрам України на послуги:

Уся інформація ресурсу "Підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення" міститься у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

02 січня 2020 року

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг  –  у місті діє програма "Найкраще – дітям", яка передбачає ініціативу 139 суб’єктів господарювання, з надання знижок у розмірі від 5% до 50% від роздрібної ціни на продовольчі та непродовольчі товари, ліки та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки). Детально переглянути інформацію про дану програму можна у ресурсі "Учасники муніципального проекту «Найкраще дітям»" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

На сторінках ресурсу для перегляду доступна інформація про суб’єкти господарювання (учасників проекту) з підпорядкованими їм об’єктами бізнесу, можливістю пошуку їх за районом розташування та видами діяльності (аптека, лікарські засобимедичні послуги, непродовольчі товари: дитячі товаривзуття, одяг, трикотажні вироби тощо). По кожному об’єкту розміщено адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), контактні телефони, керівника, режим роботи тощо.

Переглянути інформацію про проект "Найкраще – дітям" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

28 грудня 2019 року

Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Для юридичних та фізичних осіб на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" https://krmisto.gov.ua створений та функціонує корисний інформативний ресурс "Оренда, приватизація" зі складовими:
- річні ставки орендної плати (у відсотках до вартості об’єктів нерухомого майна, визначеної експертним шляхом) за використання об’єктів нерухомого майна комунальної власності міста, всього 101 ставка https://krmisto.gov.ua/ua/rentpays.html;
- перелік об’єктів комунальної власності міста, які перебувають в орендному користуванні https://krmisto.gov.ua/ua/occupancy.html (з можливістю перегляду об’єктів за районом розташування, статистикою по об`єктам, які надано в орендне користування);
- потенційні об`єкти приватизації комунальної власності м. Кривого Рогу https://krmisto.gov.ua/ua/objectforauction.html (з можливістю вибору за адміністративним районом розташування та способом приватизації);
- перелік вільних приміщень комунальної власності міста, що пропонуються в орендне користування https://krmisto.gov.ua/ua/freeplacement.html (з можливістю вибору за адміністративним районом, вулицею, площею об’єкту, характеристикою чи призначенням).
Переглянути інформацію ресурсу "Оренда, приватизація" можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS https://apps.apple.com/…/%D0%BC%D1%96%D0%B9-%…/id1396386292… та Android https://play.google.com/store/apps/details….

27 грудня 2019 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання.

Для перегляду інформації по запланованому заходу за певним напрямком, наприклад виставка в музеї – необхідно перейти на вебпорталі в календар подій, обрати дату, після чого скористатися фільтром, вибравши - виставки, район та обрати захід який цікавить по якому переглянути інформацію стосовно часу та місця проведення заходу, фотографії, афіши тощо.

Скористатися календарем можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг — SMART CITY" у версіях для IOS та Android.

26 грудня 2019 року

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, є однією з найбільш прогресивних форма організації управління житловим будинком. У місті на даний час зареєстровано та діє до 613 даних об’єднань та з кожним роком їх кількість зростає. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у рубриці "Все про ОСББ":

 

-       методичний посібник зі створення ОСББ;

-       інформація про правові засади ОСББ;

-       впровадження енергоефективних заходів;

-       міські програми підтримки ОСББ тощо.

24 грудня 2019 року

На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Житловий фонд" можна скористатися корисним, інформативним електронним ресурсом про багатоквартирні житлові будинки. Для цього потрібно зазначити адресу та переглянути відомості про житловий будинок:

- обслуговуюча організація (управитель);   

- характеристики будинку (складові, обладнання, територія);

- вартість послуг (з інформацією про затверджений тариф та вартість фактично наданих послуг);

- інформація про заплановані поточні ремонти.

Доступним та зручним способом переглянути інформацію про свій будинок є мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" (розділ "Житло. Інформація про будинок"), що можна встановити для систем Android та iOS.

23 грудня 2019 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі порталу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких у сервісі "Міський довідник"  діє інформаційний розділ "Семінари-навчання", в якому представлено інформацію про заплановані та проведені навчально-освітні заходи, участь в яких підвищує рівень обізнаності у різноманітних сферах життєдіяльності, дозволяє поновити та отримати нові знання. У розділі реалізовано зручний пошук, як за адміністративним районом проведення заходів так і за їх типом (напрямками: захист прав споживачів, медична практика, оподаткування тощо).

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для  користування ресурсом "Семінари-навчання",  можна  через  сервіси

21 грудня 2019 року

Серед тих, хто мешкає у Кривому Розі є особлива категорія людей – ветерани. Це їхнім розумом, наполегливістю і працьовитими руками в роки перших п’ятирічок споруджувалися шахти, аглофабрики, доменні печі знаменитої "Криворіжсталі". Їхня праця, масовий героїзм і самовідданість на фронтах Другої світової війни, ставлення до людей та духовних цінностей – приклад для наслідування сучасній молоді. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" діє рубрика "Ветерани", що містить актуальну інформацію:

 

20 грудня 2019 року

В умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги субсидія є механізмом соціального захисту населення. З метою інформування населення міста про можливості долучення до даної державної програми, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Допомога держави з оплати ЖКП: субсидії, калькулятор, приблизний розмір оплати". У рубриці проінформовано про процедуру призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, опубліковано відповіді на найбільш поширені питання за даним напрямком.

Для зручності користувачів на сторінці статті міститься калькулятор попереднього розрахунку суми субсидії, гарячі телефонні лінії  управлінь праці та соціального захисту населення за якими можна отримати консультації, актуальні бланки:

19 грудня 2019 року

Забезпечення енергоефективності та енергозбереження в повсякденному житті стає особливо актуальним та набирає обертів не тільки на глобальному, але й на місцевому рівнях, це шлях до зміцнення енергетичної безпеки України та економії сімейного бюджету.

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр" розміщено актуальну інформацію за напрямком "Ощадливе енергоспоживання". В рубриці містяться практичні поради щодо заощадження: водигазутеплової та електричної енергії,  як і куди передавати показники лічильника порядок їх встановлення, повірки та заміни, проінформовано про міські та державні програми підтримки по впровадженню заходів з поліпшення енергоефективності.

На сторінках статті "Все про ОСББ" у розділі "Впровадження енергоефективних заходів" міститься інформація про Порядок програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016 - 2020 роки.

18 грудня 2019 року

Для мешканців міста та його гостей, на базі порталу "Криворізький ресурсний центр" створено та впроваджено мобільний додаток "Мій Кривий Ріг Smart City". Це зручний помічник, за допомогою якого усі бажаючі на екранах своїх смартфонів мають із собою постійно важливу актуальну інформацію для розв'язання повсякденних питань.

У додатку реалізовано ряд зручних електронних сервісів, серед яких діє сервіс "Міський транспорт"що дозволяє відслідковувати рух громадського транспорту  в реальному часі. За його допомогою автоматично визначається ваше місцезнаходження, просто та швидко здійснюється пошук про найближчу зупинку громадського транспорту, спостереження за переміщенням його рухомого складу, будується маршрут і обирається необхідний вид транспорту.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" для користування ресурсом "Міський транспорт", можна через сервіси

17 грудня 2019 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", змістовна та актуальна інформація у зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", що допоможе заощадити час і кошти для отримання загальної інформації про місто.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

16 грудня 2019 року

Допомога у дотриманні законних прав громадян, як споживачів продукції (товарів, робіт, послуг) одна із головних задач діяльності зі захисту прав споживачів, тому для широкого кола громадськості міста на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету розміщується актуальна інформація для споживачів, за тематиками:

-       "До уваги споживачів та продавців піротехнічних виробів! Що треба знати про піротехніку?";

-       "Поради щодо придбання піротехнічних виробів";

-       "Про класифікацію та маркування піротехнічних виробів";

-       "Поради споживачам до Новорічного розпродажу товарів";

-       "До уваги мешканців міста! Будьте уважні та обережні при встановленні газових лічильників за власні кошти!";

-       "Безпека новорічної ялинки";

-       "У випадку коли температура повітря в житлових приміщеннях нижче 18°С", тощо.

Інформація за напрямком "Захист прав споживачів" доступна також у віртуальному бізнес-інкубаторі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" та у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

 

13 грудня 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;        

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

12 грудня 2019 року

Для мешканців та гостей міста на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" доступний електронний інформаційний ресурс для зручного обрання тимчасового місця проживання – "Готелі", на сторінках якого розміщена інформація по 13 готелям (відображено їх категорії, адреси розташування, керівник, контактні телефони, режим роботи і категорії номерів) з можливістю пошуку за районами їх розміщення.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути на "Інтерактивній мультимедійній  електронній енциклопедії інфраструктури міста" та за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Малий бізнес" (ресурс "Готелі"), що можна встановити для систем Android та iOS.

Доповнено актуальною інформацією модуль "Віртуальний бізнес-інкубатор" у розділі "Навігатор підприємця " у частині "Це потрібно знати" стосовно інформацій:

Служба з надзвичайних ситуацій

 

 

11 грудня 2019 року

Електронний інформаційний ресурс "Ветеринарні лікарні" надає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальну інформацію про 6 закладів, що надають послуги з протиепізоотичних заходів.

По кожній клініці проінформовано про адресу їх розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони, перелік послуг що надаються та графік роботи.

Вищезазначену інформацію зручно переглянути на "Інтерактивній мультимедійній  електронній енциклопедії інфраструктури міста" та за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", у розділі "Охорона здоров’я, захист споживачів" (ресурс "Ветеринарні лікарні"), що можна встановити для систем Android та iOS.

10 грудня 2019 року

Для забезпечення відпочинку маленьких мешканців нашого міста, проведення сімейного дозвілля на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діє ресурс "Мапа дитячих майданчиків", в якому проінформовано про 244 майданчика для відпочинку дітей. Для обрання необхідного майданчика доступний зручний пошук за районом та вулицею, переглядом місця розташування на інтерактивній мапі.

По всім зазначеним майданчикам доступна інформація про їх місце розташування, балансоутримувача, площу та розміщено фотографічні матеріали.

Швидко та зручно знайти необхідний дитячий майданчик можна за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City" у розділі "Культура, туризм, дозвілля" (ресурс "Місця відпочинку"; "Дитячі майданчики"), що доступний для систем Android та iOS.

09 грудня 2019 року

Ведення активного способу життя, заняття спортом є запорукою здоров'я, довголіття і гарного настрою всієї родини. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна  електронна енциклопедія інфраструктури міста" діє ресурс "Мапа спортивних майданчиків", в якому проінформовано про 313 майданчиків для занять спортом з можливістю пошуку їх за адміністративним районом та призначенням (бадмінтон, баскетбол, волейбол, воркаут тощо).

По всім зазначеним майданчикам доступна інформація про їх місце розташування (з можливістю перегляду на інтерактивній мапі), балансоутримувача, призначення та розміщено фотографічні матеріали.

Швидко та зручно знайти необхідний спортивний майданчик можна за допомогою власного мобільного гаджету, встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

06 грудня 2019 року

Електронний сервіс "Транспорт і зв’язок" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр"  корисну для автомобілістів інформацію про:

автозаправні станції (з можливістю пошуку за адміністративним районом, типом об’єкту, ключовим словом);

автостоянки (з інформацією про тип та режим роботи);

парковки (з відображенням кількості місць і вартості послуг).

По всім вищезазначеним об’єктам надана детальна інформація про місце розташування (з позначкою на електронній мапі), режим роботи тощо.

Для бажаючих отримати знання та опанувати навички з водіння автотранспортними засобами у ресурсі "Автошколи" надано інформацію про 13 організацій які проводять набори на курси підготовки водіїв різних категорій. 

Доступним та зручним способом отримати інформацію за вищезазначеними напрямкоми є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

05 грудня 2019 року 

Цифрові технології на службі містян. На сьогодні 130 адмінпослуг криворіжці можуть отримати онлайн, завдяки розміщеним прямим посиланням на них

Діджиталізація в дії: 4 грудня у виконкомі міськради під головуванням мера Юрія Вілкула відбулася конференція «Електронні сервіси на службі криворіжців». Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування та державних органів, керівники комунальних, державних та приватних підприємств, науковці, студенти, підприємці – айтішники.

Окреслюючи завдання форуму, міський голова підкреслив: «Ми маємо на меті ще раз переглянути зміст наших електронних сервісів, підприємств, організацій та установ і можливості їх синхронізації з державними е-сервісами. Навчити людей користуватися цифровими зручностями, а також залучати молодь та науковців до IT- стартапів».

Учасників заходу, серед яких були громадські організації, місцеві ЗМІ просто та доступно познайомили з роботою Криворізького ресурсного центру. Це був перший в Україні пілотний проєкт, на разі в центрі створено 176 ресурсів та розміщено інформацію майже 17 тисяч об’єктів.

Унікальним є досвід Криворізького центру адмінпослуг «Віза». Протягом останніх трьох років тут реалізовано немало успішних проєктів з діджиталізації. Влада Гончар, керівник проєкту «Ваша діджитал Віза» сказала: «Без перебільшення можна стверджувати, що Кривий Ріг є драйвером реформи адмінпослуг в Україні зі стратегічними пріоритетами, спрямованими на забезпечення доступності та стандартів якості. Зокрема, цифрової трансформації процесу надання послуг».

Міський голова наголосив, що у наступному році запрацює новий електронний сервіс «Соціальна картка криворіжця». Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун зазначила: «На сьогодні, затверджені необхідні документи для запровадження «карти криворіжця». Ведеться прийом громадян пільгової категорії в районних управліннях соціального захисту, а для школярів, які з наступного року будуть користуватися пільговим проїздом, прийом документів оформлюється в закладах освіти. У місті придбано програмне забезпечення і проводиться робота щодо заповнення електронного реєстру отримувачів карток».

Активно впроваджують цифрові технології криворізькі заклади охорони здоров’я. Центри первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу одні з перших в Україні заключили договір з Національною службою здоров’я України та почали отримувати фінансування з агенції, що дозволило місту розвинути впровадження SMART технологій у медичній галузі.

У закладах первинної ланки впроваджено медичну інформаційну систему “МедЕйр”. Системний продукт дозволяє підтримувати зв'язки між пацієнтом, закладами охорони здоров'я та НСЗУ, у рамках єдиної державної програми E-Heаlth. Вже зараз у співпраці з центром адміністративних послуг «Віза» надаються адміністративні послуги «одним пакетом», за життєвою ситуацією та «Народження дитини». Найближчим часом на базі Криворізького перинатального центру розпочнеться впровадження проєкту «Є - малятко».

 

 

 

 

 

05 грудня 2019 року

Участь у колективах художньої самодіяльності, це не лише можливість цікаво проводити своє дозвілля, а й чудова нагода культурно збагатитися та розвинути творчі здібності. На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Колективи художньої самодіяльності" доступна вичерпна інформація по 128 колективам за жанрами:

 • бальний танець;
 • вокальний;
 • естрадний вокал;
 • кіно-фото;
 • модельний жанр;
 • народне вокально-інструментальне мистецтво;
 • народний танок;
 • народний хоровий спів;
 • спортивно-танцювальний;
 • сучасна хореографія;
 • театральний;
 • фольклорний вокал;
 • хореографічний;
 • хоровий;
 • циркове мистецтво;
 • цирковий;
 • школа естетичного виховання.

По всим колективам проінформовано про адресу їх розташування, жанр колективу, П.І.Б. керівника, контактні телефони, групи та режим роботи.

Легким та зручним способом отримати інформацію про колективи художньої самодіяльності є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

04 грудня 2019 року

Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Міський електронний сервіс – мапа діючої на території міста дрібнороздрібної мережі товарів суб'єктів малого бізнесу.

З метою інформування громадськості про надавачів послуг з продажу товарів, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в модулі "Інтерактивна мультимедійна електронна енциклопедія інфраструктури міста" діє ресурс "Дрібнороздрібна торговельна мережа", в якому представлено детальну інформацію по 342 суб’єктам підприємницької діяльності з можливістю пошуку за:
- адміністративним районом;
- типом організації;
- групою товарів.
По всім суб’єктам малого бізнесуна сторінках ресурсу проінформовано про адресу їх розташування, організаційно-правову форму, ПІБ керівника, контактні телефони та режими роботи тощо.
Уся інформація ресурсу "Дрібнороздрібна торговельна мережа" міститься у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг SmartCity», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

03 грудня 2019 року

На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Об’єднання громадян" розміщена корисна інформація про діючі об’єднання:

-       громадські об’єднання, легалізовані в місті (доступна інформація про 1042 зареєстрованих громадських організацій з інформацією про дату їх реєстрації, місцезнаходження, П.І.Б. керівника);

-       садівничі товариства та гаражні кооперативи (з можливістю пошуку серед 374 об’єднань, за адміністративним районом та організаційно-правовою формою);

-       релігійні, культові споруди (з можливістю пошуку серед 113 об’єктів, за адміністративним районом та типом споруди);

-       профспілкові організації (з можливістю перегляду інформації про реєстр професійних спілок у Дніпропетровській області та переліку громадських організації, зареєстрованих  на території міста).

Інформацію про садівничі товариства та гаражні кооперативи, релігійні (культові споруди) зручно переглянути за допомогою мобільного додатку "Мій Кривий Ріг Smart City", який можна скачати для системи Android та iOS.

02 грудня 2019 року

З  метою допомоги у вирішенні питань житлового характеру, інформування мешканців міста про комунальні підприємства та послуги що їх надають, на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створений та функціонує ресурс "Комунальні послуги", з інформацією про підприємства, що надають комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення, газопостачання, електропостачання та централізованого опалення".

По кожному з 13 підприємств, надавачів комунальних послуг розміщено актуальну інформацію про: діючі тарифи підприємств, телефони для зв'язку, адреси їх місць розташування, абонентські пункти та диспетчерські служби (з можливістю перегляду розташування на інтерактивній мапі). Для вирішення питань та отримання консультацій по наданням послуг, нарахуванням тощо на сторінках ресурсу проінформовано щодо режиму роботи підприємств, їх абонентських пунктів та телефони гарячих ліній.

Уся інформація ресурсу "Комунальні послуги" міститься у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

29 листопада 2019 року

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (майдан Праці, 1),

- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної в місті ради вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

28 листопада 2019 року

З метою реалізації права дитини мати родину, велика увага приділяється розвитку сімейних форм виховання.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує міський електронний сервіс "Візьми дитину у свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

усиновлення;  

опіка (піклування);

прийомна сім'я;

дитячий будинок сімейного типу.

27 листопада 2019 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна задати питання, повідомити про проблему.  На сторінці свого ж електронного звернення отримати відповідь, це зручно та допомагає економити час.

Відсьогодні при написанні електронного звернення є можливість вказати на мапі місце проблеми, зазначивши її адресу або геодані  вашого мобільного пристрою.

Встановит на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна через сервіси

або за QR-кодом

26 листопада 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Закупівлі" для громадськості є доступним електронний сервіс "Закупівлі". Даний сервіс дає можливість переглянути закупівлі за бюджетний кошт товарів, робіт і послуг, що не здійснюються з використанням електронної системи закупівель, інформація про укладені договори тощо.

 

25 листопада 2019 року

Міський електронний сервіс "Комунальні послуги" - надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку.

Скористатись ним можна за допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart Ciry". Встановити на свій смартфон мобільний додаток можна за посиланням

А також за допомогою сенсорних інформаційних кіосків, це додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (м-н Праці, 1),

- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної у місті ради  (вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

 

Для цього необхідно лише вказати адресу вашого будинку чи квартири і зазначити комунальний код.

22 листопада 2019 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) у модулі "Путівник інвестора", змістовна та актуальна інформація щодо інвестиційних проєктів-пропозицій із залученням різноманітних інвестиційних ресурсів. У зручному презентабельному для інвесторів вигляді "Інвестиційний паспорт", "Навігатор інвестора" допоможе  заощадити час і кошти для отримання загальної інформації стосовно порядку започаткування та впровадження господарської діяльності,  на "Карті інвестиційних можливостей" представлено територіальне розташування пропонуємих для інвестування об’єктів.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

21 листопада 2019 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика екстрені  та   "Важливі телефони міста" з актуальною інформацією про 152 гарячі лінії. Легко та зручно ви знайдете потрібні телефони за категоріями, підприємствами, установами, закладами, виконкомами міської та районних у місті рад.

20 листопада 2019 року

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу  "Криворізький ресурсний центр"  (krmisto.gov.ua) функціонує рубрика  " Про надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у місті Кривому Розі"  з актуальною інформацією стосовно нормативно-правової бази,  про  види  правових  послуг  та  категорію  осіб  які  мають  право на безоплатну вторинну правову допомогу, програмами та способами надання правової допомоги для мешканців міста, загальнонаціонального проекту "Я МАЮ ПРАВО!" (з інформацією про адресу розташування, контактними телефонами, гарячу лінію (цілодобово і безкоштовно), режимом роботи). Безоплатна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.  

19 листопада 2019 року

Кривий Ріг продовжує реалізовувати міську екологічну програму. За допомогою спеціалізованих постів, екологи та жителі міста мають змогу здійснювати спостереження за станом забруднення повітря погодинно та цілодобово. Ці данні є відкритими та висвітлюються в режимі онлайн в модулі "Екомоніторинг" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".   

Для спостереження за станом атмосферного повітря у модулі доступна інформація (в тому числі з відображенням розташування на інтерактивній мапі) по 5 міських автоматизованих стаціонарних постів та постів промислових підприємств, з можливістю перегляду поточних та середньодобових графіків вмісту забруднюючих речовин у повітрі.

Доступним та зручним способом здійснення екологічного моніторингу є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

18 листопада 2019 року

Публічне інформування, гласність та відкритість, отримання завжди свіжих новин про рідне місто, все це не можливо без якісних послуг з розповсюдження масової інформації. Саме тому для громадськості міста, на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує ресурс "Засоби масової інформації" в якому проінформовано про діючі в місті 3 телерадіокомпанії та 17 друкованих видань.   

По всім організаціям доступна детальна інформація про адресу розташування (з позначенням на інтерактивній мапі), керівника, контактні телефони тощо. Пошук редакцій друкованих засобів масової інформації можливий як за адміністративним розташуванням так і за цільовою аудиторією друкованого видання.

Вищезазначена інформація за напрямком "Засоби масової інформації" також міститься й у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

15 листопада 2019 року

Для гостей та мешканців міста є чудова нагода провести свій вільний час, долучившись до відвідування цікавих місць та об'єктів за запропонованими туристичними маршрутами міста Кривого Рогу, інформацію можна знайти на:

сайті  "Промисловий туризм в місті Кривому Розі" про один із найцікавіших напрямків туризму у нашому місті, туристичні маршрути де на власні очі можна побачити масштабні та дивовижні пейзажі, створені людиною, а саме: кар'єри, провалля і навіть рукотворний каньйон. Відвідавши учбово-навчальні центри, музеї та скансени, пізнати як працює важка індустрія;

сторінках ресурсів: "Туристичні маршрути" офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр". Бажаючі можуть обрати маршрути за типом (культурно-освітній, навчально-тематичний, оглядовий) та способом руху (пішохідний, транспортний, транспортно-пішохідний). По всіх екскурсіях надано детальну інформацію про маршрут (з можливістю перегляду його на інтерактивній мапі), організатора (з контактними даними), дати та час їх проведення, вікову категорії екскурсантів тощо, та "Туризм і подорожування" з місцем розташування та контактними телефонами про 66 організацій (турагенцій, туроператорів тощо) що надають послуги з туризму, організацій подорожей та екскурсій.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

14 листопада 2019 року

Підвищити рівень обізнаності у різноманітних сферах життєдіяльності, поновити та отримати нові знання мешканці міста мають змогу відвідавши навчально-освітні заходи, інформацію про заплановані та проведені щодо яких, можна знайти на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Семінари-навчання".

Здійснити пошук та вибір освітнього заходу, в залежності від адміністративного району проведення, можливо за такими напрямками:

- захист прав споживачів;

- медична практика;

- оподаткування;

- трудові відносини;

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

13 листопада 2019 року

Електронні інформаційні ресурси на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" - це зручний доступ до інформації про:

регуляторні акти міської ради, її виконкому;

перелік проектів регуляторних актів, діючих рішень міськради та її виконкому, які включено до графіку їх громадського обговорення;

план діяльності виконкому міськради з підготовки проектів регуля-торних актів на 2019 рік;

збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому.

Крім того з вищезазначеною інформацією можна ознайомитися у модулі "Бізнес інкубатор" (розділ "Регуляторна діяльність"). На офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Інформаційна база", "Регуляторна політика" доступна інформація за напрямками:

планування регуляторних актів;

громадські слухання;

обговорення проектів регуляторних актів;

відстеження регуляторних актів: офіційні повідомлення;

відстеження регуляторних актів: звіти та висновки.

Доступним та зручним способом отримати інформацію за напрямком "Регуляторна діяльність" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

12 листопада 2019 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

-         адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

-         ключовим словом, назвою.

Прогулюючись по улюбленим місцям рідного міста, усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

11 листопада 2019 року

З  метою допомоги  у вирішенні питань житлового характеру, для мешканців міста корисна інформація на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створений та функціонує ресурс "Житло", за напрямками:

-  підприємства, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  з контактною інформацією, телефонами гарячої лінії, тарифами,  режимом роботи,  переліком дільниць та диспетчерських служб тощо;

-  перелік об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кривому Розі  та житлово-будівельні кооперативи,  з адресами  їх розташування та контактними даними;

-  програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в м. Кривому Розі на 2017 – 2019 роки.

У нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" – "Все про ОСББ".

Для  зручності  знаходження  підприємств що надають послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, ОСББ та ЖБК – доступна інформація про місця розташування їх з позначками на електронній мапі міста.

Уся інформація ресурсу "Житло" міститься також у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

08 листопада 2019 року

З метою інформування широкого кола громадськості та надання онлайн допомоги з питань захисту справ споживачів, як складової частина захисту прав людини, у місті на офіційному сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету розміщена інформація:

графік особистого прийому громадян з надання консультацій з питань захисту прав споживачів,

актуальна інформація для споживачів,

рекомендації суб’єктам господарювання,

корисна інформація,

зразки претензій,

корисні посилання,

відеоматеріали: "Я маю право"

Вищезазначена інформація доступна також у віртуальному бізнес-інкубаторі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Захист прав споживачів", та у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

07 листопада 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;        

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

06 листопада 2019 року

Підприємці міста мають змогу на договірних засадах розміщувати пересувні тимчасові споруди для організації сезонних ярмарків. Для даної категорії населення в нагоді стане актуальна інформація  на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Тимчасові споруди", в якому  висвітлено перелік місць, адреса їх розташування (у тому числі з позначками на електронній мапі міста), спеціалізація, площа, базова вартість. Також щомісячно для суб’єктів господарювання, які мають наміри організувати роботу сезонних ярмарків публікується графік конкурсу на право розміщення цих споруд. У віртуальному бізнес-інкубаторі можна ознайомитися з алгоритмом розміщення пересувних тимчасових споруд на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків.

Інформація за напрямком "Тимчасові споруди" доступна у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

05 листопада 2019 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для громадськості міста, на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Підприємство, що надає послуги зі збирання, перевезення та захоронення побутових відходів".

Для містян доступна інформація про:

- адресу розташування підприємства (в тому числі з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- оновлені тарифи на послуги (у тому числі з розрахунками) тощо.

Вищезазначена інформація за напрямком "Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів" також міститься й у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

04 листопада 2019 року

Відвідування музеїв це чудова нагода культурно провести дозвілля, духовно збагатитися та більше дізнатися про рідне місто. Саме тому, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Музеї при навчальних закладах" для мешканців та гостей міста розміщена детальна інформація про 43 музея, що діють при навчальних закладах.

Для громадськості доступна наступна інформація:

-         місце розташування закладу;

-         режимом роботи та контактні телефони;

-         профіль музею;

-         характеристика експозиційних розділів тощо

Здійснення пошуку та вибору музеїв можливе, за такими параметрами:

-         пошук по ключовим словам;

-         за закладом освіти;

-         адміністративним районом;

-         9 профілями;

-         званням. 

Легким та зручним способом отримати інформацію про музеї при навчальних закладах є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS

01 листопада 2019 року

Міський електронний інформаційний ресурс «Екологія» – зручне онлайн інформування про «лідерів» по забрудненню атмосферного повітря та розміщенню промислових відходів у 3 кварталі 2019 року:

- «Основні підприємства-забруднювачі атмосферного повітря».

- «Основні підприємства, що здійснюють розміщення промислових відходів ».

31 жовтня 2019 року

На сьогоднішній день на всьому рухомому складі комунальних підприємств міського електротранспорту (у тому числі і комунальних автобусах) та всіх станціях швидкісного трамваю діє електронний сервіс "Безготівкові розрахунки з використанням QR коду", який дозволяє легко та зручно провести безготівкові розрахунки за надані транспортні послуги з використанням QR коду (через мобільний додаток "Приват 24" що доступний для систем Android та iOS).

         Для здійснення оплати даним способом необхідно:

 1. У мобільному додатку Privat24 вибрати сканер QR-кодів;
 2. Відсканувати QR-код на стікері що розміщений у комунальному транспорті чи станції швидкісного трамваю;
 3. Вибрати картку й оплатити проїзд;
 4. Прокомпостувати квиток і показати кондуктору на смартфоні.

30 жовтня 2019 року

Цифрові технології – онлайн допомога для тих, хто любить спорт та активний спосіб життя. Сервіс, за допомогою якого мешканці міста  можуть долучитися до улюблених видів спортивного дозвілля.

 На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки" є доступна інформація про спортивне дозвілля нашого міста. В даному ресурсі розміщена інформація про:

69 діючих спортивних баз,

320 спортивних майданчиків,

96 спортивних секцій.

По даним напрямкам доступний зручний та легкий вибір спортивного дозвілля в залежності від місця розташування і видів спорту. В календарі подій, заходів та свят знайдете інформацію про заплановані спортивно-масові заходи.

29 жовтня 2019 року

Ознайомтесь з оновлено інформацією:

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання. Про кожен захід розміщена інформація стосовно часу та місця проведення, фотографії, афіши тощо.

Скористатися календарем можна також за допомогою мобільного додатку «Мій Кривий Ріг — SMART CITY» у версіях для IOS та Android.

28 жовтня 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному сервісі "Допомога держави з оплати ЖКП: субсидії+калькулятор+приблизний розмір оплати" можна ознайомитися з пам’яткою стосовно порядку призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, процедурою призначення населенню субсидій, таблицею розмірів оплати житлово-комунальних послуг осіб, які стали учасниками Програми субсидій, зразками декларації про доходи та заяви тощо, скористатися калькулятором субсидії.

 

 25 жовтня 2019 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна задати питання, повідомити про проблему.  На сторінці свого ж електронного звернення отримати відповідь, це зручно та допомагає економити час.

Відсьогодні при написанні електронного звернення є можливість вказати на мапі місце проблеми, зазначивши її адресу або геодані  вашого мобільного пристрою.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна через сервіси

або за QR-кодом

24 жовтня 2019 року


На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Закупівлі" для громадськості є доступним електронний сервіс "Закупівлі". Даний сервіс дає можливість переглянути закупівлі за бюджетний кошт товарів, робіт і послуг, що не здійснюються з використанням електронної системи закупівель, інформація про укладені договори тощо.

 

 

 

23 жовтня 2019 року

 Електронний сервіс "Соціальних захист, праця" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальну інформацію про:

-  Установи соціального захисту;  

-  Заклади соціального захисту дітей;

-  Перелік пільг для окремих категорій громадян;

 Курси професійного навчання, перенавчання  та підвищення кваліфікації осіб.

Показники:

-  Соціальні гарантії і стандарти;  

-  Середня та мінімальна заробітна плата.  

В рубриці  "Соціальні допомоги"  детальна інформація про діючі державні та міські соціальні допомоги мешканцям міста, та послугу "Соціальне таксі"  , категорії одержувачів цієї послуги, періодичність їх отримання, перелік документів, що подаються для отримання послуг.

22 жовтня 2019 року

З метою створення сучасної системи комунікацій та інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності, розкриття можливостей, особливостей і переваг міста як надійного ділового партнера для потенційних інвесторів, у місті на офіційному вебпорталі Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує двомовний англоукраїномовний модуль "Путівник інвестора".

Модуль містить відомості для потенційних інвесторів про стан соціальних і капітальних інвестицій в місті, інвестиційні пропозиції та об'єкти інвестування, серед яких п’ять земельних ділянок, відносно яких виконано детальний план території, та щодо яких запропоновано дизайн інвестиційних площадок.

Так в підрозділі "Вільні земельні ділянки" можна ознайомитись з детальною інформацією як про вільні ділянки так і про транспортну і інженерну інфраструктуру відповідно до них. На карті здійснено позначення меж території, та існуючі комунікації (водопостачання, пункти підключення тепло, енергопостачання тощо). Об'єкти для наглядності мають фото відображення у форматі 3D візуалізації.

21 жовтня 2019 року

https://drive.google.com/open?id=1e7mMkUK7IQKPMU8E2jkF0w56NLhz7llHАктуальна інформація в рубриці "Ветерани"  про заходи в місті, що заплановані та відбудуться на території адміністративних районів міста з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів з України (дня визволення України від   фашистських загарбників).

Адреси та телефони міської та районних ветеранських організацій. Також пропонуємо переглянути:

-         Фотогалерею;

-         Пам’ятки історії та культури, пам’ятники, пам’ятні знаки;

-         Меморіальні та вказівні дошки;

-         Установи соціального захисту; 

-         Об’єкти торгівлі, в яких обслуговуються особи з інвалідністю внаслідок війни.  

18 жовтня 2019 року

З метою реалізації права дитини мати родину, велика увага приділяється розвитку сімейних форм виховання.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує міський електронний сервіс "Візьми дитину у свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-          усиновлення;  

-          опіка (піклування);

-          прийомна сім'я;

-          дитячий будинок сімейного типу.

17 жовтня 2019 року

Міський електронний сервіс "Відкритий бюджет" міста Кривого Рогу  - дає можливість переглянути:

- Зведений бюджет міста;

- Міський бюджет;

- Районні у місті бюджети.

Робить інформацію максимально зрозумілою для громадян, збільшуючи бюджетну прозорість та підзвітність міської влади:

Наразі в тестовому режимі працює "Бюджет на мапі", де можна переглянути видатки  розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Всі зацікавлені можуть долучитися до удосконалення модуля та надіслати свої побажання і зауваження на електронну адресу openbudget@kr.gov.ua

16 жовтня 2019 року

За допомогою відкритих даних міста Кривого Рогу  ви зможете перевіряти діяльність кожного з розпорядників інформації міста.

Сьогодні на   Єдиному державному вебпорталі відкритих даних    розпорядниками інформації міста Кривого Рогу оприлюднено 393 набора даних, в тому числі:

-         Криворізька міська рада – 9;

-         виконавчий комітет Криворізької міської ради – 187;

-         виконкоми районних у місті рад – 180;

-         комунальні підприємства, установи, заклади – 17.

Функціонує портал відкритих даних,  на який можна перейти з офіційного вебсайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  

15 жовтня 2019 року

Міський електронний сервіс "Комунальні послуги" - надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку.

Скористатись ним можна за допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart Ciry". Встановити на свій смартфон мобільний додаток можна за посиланням

 

або за QR-кодом

 

 А також за допомогою сенсорних інформаційних кіосків, це додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (м-н Праці, 1),

- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної у місті ради  (вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

 

Для цього необхідно лише вказати адресу вашого будинку чи квартири і зазначити комунальний код.

11 жовтня 2019 року

Електронні інформаційні ресурси у сфері екології функціонують на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (https://krmisto.gov.ua/) - це зручний доступу до інформації про:  

-  Екологічний паспорт міста Кривого Рогу;     

-  Кодекс екологічної поведінки мешканців міста;  

-  Атлас об’єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу;

-  Перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів;

10 жовтня 2019 року

Сенсорні інформаційні кіоски – додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.
Кіоски працюють у приміщеннях:
- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),
- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (майдан Праці, 1),
- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),
- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),
- виконкому Довгинцівської районної в місті ради вул. Дніпровське шосе, 11),
- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),
- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),
- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),
- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),
- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),
- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),
- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).
Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.

09 жовтня 2019 року

Електронний сервіс — онлайн-допомога з питань захисту прав споживачів, а саме:

графік особистого прийому громадян з надання консультацій з питань захисту прав споживачів,

актуальна інформація для споживачів,

рекомендації суб’єктам господарювання,

корисна інформація,

зразки претензій,

корисні посилання,

відеоматеріали: "Я маю право"

на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (https://kr.gov.ua)

захист прав споживачів у віртуальному бізнес-інкубаторі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (https://krmisto.gov.ua/).

08 жовтня 2019 року

Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Новий електронний інформаційний ресурс "Реклама в місті" функціонує на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) (розділ "Благоустрій").

Ресурс містить інформацію про рекламні конструкції на території міста, їх фото та місце розташування, позначене на електронній мапі міста тощо.

Зі сторінок ресурсу є можливість відправити електронне звернення про незаконну рекламну конструкцію чи незадовільний стан конструкції.

07 жовтня 2019 року

Міські електронні сервіси. Цифрові технології в дії. Новий сервіс модулю "Відкритий бюджет" - "Бюджет на мапі"

Бюджет на мапі - це окремий сервіс модулю "Відкритий бюджет" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр", де можна переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Візуалізація Криворізького бюджету покликана зробити бюджетну інформацію максимально зрозумілою для громадян, збільшити бюджетну прозорість та підзвітність міської влади.

Наразі модуль "Бюджет на мапі" працює в тестовому режимі. Всі зацікавлені можуть долучитися до удосконалення модуля та надіслати свої побажання і зауваження на електронну адресу openbudget@kr.gov.ua.