Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Оформлення пенсії онлайн – зручно. Як це зробити?» - навчали в ЦНАПі «Віза»

Оформлення пенсії онлайн – зручно. Як це зробити?» - навчали в ЦНАПі «Віза»

Дата публікації:24 жовтня 2019 р.

Зовсім нещодавно Пенсійним фондом України було запроваджено онлайн послугу оформлення пенсії. Відтепер заяву про призначення пенсії можна надати не виходячи з дому через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Вчора, 23 жовтня, і це вже вдруге (перший тренінг відбувся 9 жовтня), в Центрі адміністративних послуг «Віза» було проведено тренінг для замовників послуг щодо новацій в роботі Пенсійного фонду. Провела тренінг - головний спеціаліст Металургійного відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Ірина Ольховська.

Всім бажаючим було надано інформацію стосовно алгоритму звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Cервіс передбачає:

- подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);

- після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

А також розповіли про переваги мобільного додатку, за допомогою якого громадяни матимуть доступ до послуг фонду зі смартфонів і планшетів. Висвітленні питання були цікавими як і для старшого покоління, так і для молоді – майбутніх пенсіонерів.

 

 До речі, районні у м.Кривому Розі відділи обслуговування громадян (сервісні центри) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області входять до складу Центру «Віза» та їх працівники обслуговують споживачів наших послуг на робочому місці №30 Флагман-офісу щосереди з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.30 до 13.00).

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua