Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

В Кривому Розі відбувся Ярмарок проєктів конкурсу «Громадський бюджет – 2020».

В Кривому Розі відбувся Ярмарок проєктів конкурсу «Громадський бюджет – 2020».

Дата публікації:22 жовтня 2019 р.

19.10.2019 в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький національний університет» відбувся «Ярмарок проєктів», що мав на меті інформаційну підтримку конкурсантів та передбачав публічну презентацію конкурсних пропозицій із запрошенням усіх зацікавлених мешканців міста.

На заході 42 авторами - учасниками конкурсу «Громадський бюджет – 2020», проєкти яких допущені до голосування, були презентовані власні ідеї покращення рідного міста та життя криворіжців. Підтримати авторів прийшло понад 90 їх однодумців та зацікавлених мешканців міста.

Відкриваючи захід, радник міського голови, Костянтин Павлов зазначив, що конкурс «Громадський бюджет» є важливим інструментом налагодження співпраці з громадою міста, який сприяє процесу місцевого економічного розвитку, виявленню проблем, які в першу чергу турбують мешканців. Це дієвий механізм реалізації громадських ініціатив. Також, Костянтин Павлов подякував молоді Кривого Рогу за активну життєву позицію результатом якої є 22 «Молодіжних проєкти».

Радою з проведення конкурсу ухвалено до голосування 111 проєктів, які пройшли експертну оцінку на відповідність вимогам Положення про конкурс. І саме «Ярмарок проєктів» надав можливість авторам проінформувати громаду та залучити до голосування за свій проект якнайбільшу кількість мешканців міста. Кожен учасник отримав промоційну продукцію та флаєри з повною інформацією про порядок проведення голосування за проєкти. Учасники заходу ознайомилися з основними ідеями авторів, заходами по реалізації їх проєктів та позитивними перетвореннями, які покращать рідне місто у разі підтримки мешканцями Кривого Рогу.

Під час проведення заходу тренеркою з SMM – менеджменту Оленою Литвиновою для усіх присутніх було проведено навчання основним правилам презентації та просування авторами конкурсних заявок, поданих на участь у «Громадському бюджеті». Протягом заходу Олена Литвинова навчала присутніх базовим принципам презентації проєктів, надавала особисті консультації авторам, відповідала на питання учасників та наводила практичні поради щодо промоції конкурсних заявок.

Автори конкурсних пропозицій познайомилися один з одним та іншими учасниками заходу, мали змогу обмінятися досвідом залучення мешканців міста до активного голосування. Для презентації проєктів автори використовували цікаві відеосюжети, відеоролики, слайди, проводили костюмовані виступи, а також продемонстрували власні витвори дітей - вихованців шкільних та позашкільних навчальних закладі.

Захід пройшов у творчій та натхненій атмосфері.

За проведенням «Ярмарку проєктів» усі охочі мали змогу спостерігати в прямому ефірі каналу YouTube за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=pzoYyXGuZU4&fbclid=IwAR2n7aWtU2ur5EcyXadgKwJQ-bf98Ilwt0w4uTAoRfczY1agn7YrvMwUNOE.

Нагадуємо, що 21 жовтня 2019 року розпочалося голосування за проєкти, подані авторами на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2020», яке триватиме до 01.11.2019 (включно).

За обрані проєкти повнолітнім мешканцям міста Кривого Рогу можна проголосувати на сайті https://gb.kr.gov.ua/, або у пунктах письмового голосування, розташованих у всіх районних виконкомах.

Слідкуйте за новинами на сторінках:

Фейсбук https://www.facebook.com/publicbudgetKR/

Інстаграм https://www.instagram.com/gb.kr.gov.ua/