Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

В «Візі» навчать, як оформити послуги онлайн

В «Візі» навчать, як оформити послуги онлайн

Дата публікації:18 жовтня 2019 р.

Підвищення рівня якості та максимальної доступності адміністративних, інших публічних послуг для замовників - один із пріоритетних напрямів роботи органів влади – на цьому постійно наголошує міський голова Ю.Г.Вілкул.

На сьогодні криворіжцям доступні 130 електронних послуг в режимі онлайн, які можна замовити та отримати через Інтернет, з дому чи офісу у форматі 24/7 без особистого відвідування кабінетів службовців.

Для зручності мешканців нашого міста та можливості онлайн замовлення послуг на вебпорталі Центру «Віза» в розділі «Послуги» створені сторінки «Електронні послуги» , «Публічні реєстри» та «Електронні сервіси», які постійно оновлюються та знаходяться в актуальному стані.

Сьогодні ми розповімо, як оформити субсидію онлайн.

Якщо немає часу особисто звернутися до управління праці та соціального захисту населення стосовно призначення житлової субсидії, можна замовити послугу онлайн за допомогою вебпорталу Центру «Віза». Для цього потрібно:

КРОК 1. За допомогою сторінки «Електронні послуги», що знаходяться в розділі «Послуги»  обрати послугу №109.

КРОК 2. Надати заяву на отримання соціальної послуги, пройшовши ідентифікацію, з використанням банківської клієнтської бази або електронного цифрового підпису.

КРОК 3. Отримати в електронному вигляді повідомлення про результати розгляду звернення.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua