Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Визнано переможців конкурсу проектів зі створення нових робочих місць!

Визнано переможців конкурсу проектів зі створення нових робочих місць!

Дата публікації:18 жовтня 2019 р.

За весь період дії рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва», зі змінами від 22.05.2018 №251, створено 35 нових робочих місця ( у тому числі 1 – перше робоче місце): у сфері інжинірингу, геології та геодезії, виробництва виробів з бетону, гіпсу та цементу, ремонту й технічного обслуговування електричного устаткування, реалізації хлібобулочних виробів, торгівлі тощо. За кількома договорами з банківськими установами 5 суб’єктів господарювання двічі брали участь у конкурсі та створили 16 нових робочих місць.

         З міського бюджету 17 переможцям конкурсу вже виплачена часткова компенсація на загальну суму 192,9 тис. грн., у тому числі з початку 2019 року - 128,3 тис. грн. В залежності від кількості створених нових робочих місць та суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом  розмір виплаченої часткової компенсації складав від 26,3 тис. грн. до 4,5 тис. грн.

         16.10.2019  проведено черговий конкурс. Визнано переможцями конкурсу 4 суб’єкта господарювання: Вишневський Д.О., Шевченко О.В., Бубела В.П., Зайцева Л.В.,  якими задекларовано створення 5 нових робочих місць. Фізичну особу-підприємця Вишневського Д.О. вдруге визнано переможцем, який відповідно до Порядку у вересні 2018 року створив 2 нових робочих місця у сфері торгівлі та через 6 місяців з міського бюджету отримав часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитом. У вересні поточного року оформив новий кредитний договір з банківською установою та прийняв участь в черговому конкурсі, задекларувавши створити  нове робоче місце.

Часткова компенсація у розмірі 75% суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом надається з міського бюджету через 6 місяців з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження.