Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

#ID_це_просто, а ще й у «Візі»!

#ID_це_просто, а ще й у «Візі»!

Дата публікації:10 жовтня 2019 р.

За офіційними даними Державної міграційної служби України станом на 4 жовтня персоналізовано 4-мільйонну ID-картку (починаючи з січня 2016 року). На відміну від паспорта-книжечки, документ нового зразка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки.

Центр «Віза» зі своїми 8-ма паспортними офісами  теж додав свого внеску до  такої позитивної статистики. Адміністраторами паспортних офісів «Візи» з липня 2017 року оформлено 4519 заявок  на ІD-карток.

Зазначимо, що останнім часом паспорт громадянина України сучасного зразка набуває дедалі більшої популярності. Найчастіше власниками ІD-карток стають молодь та люди середнього віку, є попит на оформлення документу і серед літніх людей. Крім того, вперше і безкоштовно ID-картка оформлюється для осіб, які досягли 14 річного віку. Враховуючи зміни попиту, наприкінці вересня нами оптимізовано опцію попереднього запису в електронну чергу для отримання біометричних паспортів у «Візі».

Також, з метою широкого інформування громадян з питання  порядку отримання паспорта громадянина України на цьому тижні службовцями Центру «Віза» проведено ряд зустрічей з учнівською молоддю восьмих та дев’ятих класів в Саксаганському, Інгулецькому та Тернівському районах.

Питання оформлення ID-карток  на часі, бо реалізація державного курсу розвитку інфраструктури електронних сервісів дозволить суттєво спростити надання послуг громадянам, які є власниками біометричних документів.

#ID_це_просто, а  у Паспортних офісах ЦНАПу  «Віза» ще й комфортно!

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua