Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Потрібно оформити чи поновити договір оренди земельної ділянки – звертайтеся до Земельного офісу Центру «Віза»!

Потрібно оформити чи поновити договір оренди земельної ділянки – звертайтеся до Земельного офісу Центру «Віза»!

Дата публікації:9 жовтня 2019 р.

Факт оформлення та реєстрації договорів оренди землі має важливе значення як для громадян, так і для  юридичних  осіб. Багато хто вважає, що це клопітно та займає  багато часу. На сьогоднішній день місцева влада дещо спростила ці процедури та надала можливість громадянам і суб’єктам господарювання провести дані дії в одному місці – в оновленому Земельному офісі Центру «Віза».

Для отримання адміністративних послуг стосовно оформлення, поновлення, реєстрації договорів оренди земельної ділянки замовникам послуг необхідно звернутися до адміністраторів ЦНАПу «Віза» з певним переліком документів. Вичерпна інформація щодо переліку, строків виконання, бланків заяв вищезазначених процедур розміщена на вебпорталі ЦНАПу «Віза» за посиланням  http://viza.kr.gov.uaв розділі послуги Земельного офісу.

Також, зазначаємо, що в Центрі «Віза», крім адміністраторів працюють повноважні представники 42 підприємств, організацій, установ - надавачів послуг, у тому числі і департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради, який веде прийом в Земельному офісі «Візи» щовівторка та щочетверга з 09:00 - 16:00 з питань оформлення, укладання, видачі договорів оренди земельних ділянок. Після отримання договору, заявник може одразу подати його на реєстрацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно через адміністратора ЦНАПу. Таке комплексне вирішення питань спрощує процедуру оформлення документів.

З початку поточного року укладено понад 500 договорів оренди земельних ділянок, (з них: поновлення - 285, надання в оренду – 233),  зареєстровано іншого речового права  в Державному реєстрі нерухомого майна – 760.

Ми  постійно удосконалюємося та підвищуємо якість обслуговування населення.

 

Ми працюємо для Вас!

ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua