Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Сподіваємось – реформа адмінпослуг пришвидшиться!

Сподіваємось – реформа адмінпослуг пришвидшиться!

Дата публікації:30 вересня 2019 р.

 Відтепер політику у сфері адмінпослуг формуватиме Міністерство цифрової трансформації України – уряд на засіданні 18.09.2019 затвердив постанову щодо діяльності цього Міністерства. Серед функціоналу Міністерства: реалізація державної політики у сфері  цифровізації, відкритих даних, національних електронних інформаційних ресурсів та інтероперабельності, впровадження електронних послуг, електронних довірчих послуг тощо (Міністерство стає центральним засвідчувальним органом у сфері електронних довірчих послуг).

Про доступність електронних послуг в ЦНАПі «Віза» свідчить той факт, що скориставшись сервісами  вебпорталу Центру «Віза» (http://viza.kr.gov.ua/) можна одержати 130 електронних послуг, серед яких:

-          Реєстрація ФОП;

-          Внесення змін про ФОП;

-          Реєстрація земельної ділянки;

-          Призначення житлових субсидій;

-          Допомога при народженні дитини;

-          Витяг про земельну ділянку;

-          Витяг про нормативну грошову оцінку, тощо.

 

Діджиталізація та електронізація послуг – це виклик сьогодення, стратегія країни та вектор розвитку Криворізького ЦНАПу «Віза»!

За ініціативою міського голови Ю.Г.Вілкула, Центр адміністративних послуг «Віза» успішно впроваджує проект «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА», задля відкритості, прозорості та максимальної доступності адміністративних, інших публічних послуг для замовників.

На сьогодні «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» - це вебпортал Центру «Віза», мобільні додатки, електронні архіви, віддалена попередня реєстрація для візиту до ЦНАПу, інформаційні сенсорні термінали, інтерактивні сервіси та відеоінструкції. «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» доступна кожному громадянину з дому чи офісу 24 години на добу та 7 днів на тиждень, постійно актуальна інформація та нові технології муніципального менеджменту з відповідними е-сервісами та е-послугами.

 З безлічі корисних функцій проекту  одним із найзатребуваніших серед замовників є особистий кабінет на вебпорталі «Візи», за допомогою якого можна переглянути інформацію, щодо всіх звернень: дату і час звернення, послугу та стан її розгляду. Для авторизації використовуємо всі доступні види електронної ідентифікації, згідно чинного законодавства: електронний підпис, ID-картка, Bank-ID, Mobile-ID.

Отже, як працювати в електронному кабінеті? ПРОСТО!

- перейти на вебпорталі Центру «Віза» у розділ «Мій кабінет»: http://viza.kr.gov.ua/#/login
- авторизуватися зручним способом
- переглянути стан своїх звернень.

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua