Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

ВИПЛАТА СУБСИДІЇ ПО НОВОМУ. ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ? (коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

ВИПЛАТА СУБСИДІЇ ПО НОВОМУ. ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ? (коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

Дата публікації:12 вересня 2019 р.

Забезпечення надання якісних та доступних соціальних послуг мешканцям міста є одним з основних завдань міської влади.

З метою забезпечення максимальної доступності  щодня 30 установ соціальної сфери (з більш детальною інформацією про які можна ознайомитися на порталі «Криворізький ресурсний центр» за посиланням https://krmisto.gov.ua/ua/welfares.html) здійснюють прийом громадян з різних соціальних питань в усіх районах міста.

Департаментом соціальної політики виконкому Криворізької міської ради постійно проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота з актуальних питань соціального захисту населення через офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету, соціальні мережі, телебачення та радіо.

З метою надання консультативної допомоги мешканцям міста з питань соціального захисту спеціалісти департаменту соціальної політики виконкому міськради щодня ведуть прийом в Центрі «Віза» (робоче місце 39), працює «гаряча» телефонна лінія тел. 097-027-26-24.

Нещодавно урядом внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій.

Отже, з 1 жовтня 2019 року призначення та виплата житлової субсидії проводитиметься за новими правилами.

 

НАГАДАЄМО!

З початку 2019 року житлова субсидія призначається і виплачується у грошовій формі за двома формами:

- у грошовій безготівковій – субсидія перераховується на персональний обліковий запис в Ощадбанку, а банк розраховується з надавачами комунальних послуг відповідно до укладених угод;

- у грошовій готівковій – субсидія перераховується безпосередньо її отримувачам: пенсіонерам разом з пенсією, особам не пенсійного віку – на рахунки, відкриті в Ощадбанку.

Перше нововведення з 1 жовтня 2019 року

Отримувачі субсидії, які не є пенсіонерами та отримують субсидію у грошовій готівковій формі, зможуть самостійно обрати спосіб виплати та установу через яку вона буде здійснюватися (банк, або поштове відділення). Теж саме стосується і пенсіонерів, які отримують пенсію не за місцем реєстрації.

До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюватиметься через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.

Тож, для отримання субсидії за новим місцем, необхідно особисто звернутися з відповідною заявою до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

 

Ознайомитисяз переліком банків

можна за посиланням:

https://www.msp.gov.ua/news/17487.html

 

 

 

Друге нововведення

Починаючи з нового опалювального сезону житлова субсидія на центра-лізоване опалення, так як і для інди-відуального опалення, призначати-меться з 16 жовтня по 15 квітня без проведення перерахунку в залежності від дати початку/закінчення у місті опалювального періоду.

 

Ми працюємо для мешканців міста і завжди готові до співпраці.

 

Ваші зауваження та пропозиції просимо надавати  за електронною адресою:e-mail:upszn@kr.gov.ua

 

Контакти департаменту соціальної політики:

тел. (0564)74-72-77, 097-027-26-24

адреса: пр. Металургів, 36б